Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Rose Blanco & Andrew Collins

Distribuiti
    Rose
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Topic Închis Rose Blanco & Andrew Collins

Mesaj Scris de Rose la data de Mar 1 Mai 2012 - 12:00

Nume: Blanco
    Prenume: Rose
    Vârstă [ 15-18 ani]: 17 ani edit [23. 07. 2013]: actual personajul meu are 19 ani
    Sex: feminin
    Creatură: vrăjitoare
    Scurt istoric: Mama ei a murit când ea avea doar 3 ani, acum tatăl ei- om de afaceri, este mereu pe drumuri şi fata a fost crescută de dădace şi din când în când şi de mătuşa ei. S-a îndepărtat mult de tatăl ei, îl contactează doar daca are nevoie de bani pentru a pleca undeva. La 15 ani s-a apucat de fumat şi tot atunci a renunţat la dansuri şi artele marţiale.
    Şi-a descoperit puterile după şase luni de la ziua ei, la  şcoală şi de acolo a fost dusă la sanatoriul Black, mulţi crezândo nebună. Mai ales că lovise un profesor în încercarea de a pleca acasa.
    Personalitate: nebună, rece faţă de tatăl ei şi de restul persoanelor. Dacă i se cere ajutorul acceptă, dar nu pune suflet. Este încăpăţânată, se enervează uşor. Nu îşi mărturiseşte sentimentele în faţa nimănui.
    De cât timp este în sanatoriu [maxim 2 ani]: nou venită
    Înfăţişare [descriere şi/ sau poză]: Ochii căprui, păr castaniu lung. Înaltă -1,70. Poză
    Alte date*: -

Edit [22. 07.2013]: Acţiunea mutându-se peste doi ani, iar eu mi-am schimbat niţel înfăţişarea, aşa arăt acum:
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ultima editare efectuata de catre Rose <3 in Mar 23 Iul 2013 - 10:33, editata de 2 ori
    Rose
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Topic Închis Re: Rose Blanco & Andrew Collins

Mesaj Scris de Rose la data de Lun 22 Iul 2013 - 19:24

Nume: Collins
    Prenume: Andrew
    Vârstă [ 15-18 ani]: 20 ani [scuze, dar acţiunea e mutată peste doi ani, în momentul de faţă, deci cu alte cuvinte şi personajul meu are 19 ani. Aveţi permisiunea de a pune ce vârstă vreţi în momentul de faţă]
    Sex: masculin
    Creatură: vrăjitor şi jumate vampir; are în posesie doar viteza, forţa şi nemurirea specifică vampirilor
    Scurt istoric: Tatăl lui a fost un vampir, dar a murit într-o luptă. A fost afectat, dar nu s-a închis în el. Mama lui la antrenat, atât ca să fie vrăjitor şi ca să îşi controleze puterea de vampir. Nu are toate calităţile vampirilor. Nu bea sânge, nu simte nevoie. A terminat facultatea de drept, acum urmează masterul. A cunoscut-o pe Rose, Liz şi Sebastian. Pe Rose o consideră sora lui mai mică, că doar e o diferenţă de 1 an şi câteva luni, iar pe Sebastian nu prea îl are la inimă, pentru că o tachinează pe Rose. Liz este o foarte bună prietenă pentru el. Îi plac motoarele şi a învăţat-o şi pe Rose să meargă.
    Personalitate: nebun, puţin pervers, adoră distracţia, prietenos, e dispus să îşi dea viaţa ca să îşi salveze persoanele dragi. Când e vorba de lucruri serioase e de nerecunoscut: perversitatea şi nebunia dispar din peisaj şi apare o persoană extrem de serioasă.
    De cât timp este în sanatoriu [maxim 2 ani]: nu a fost
    Înfăţişare [descriere şi/ sau poză]: Ochi căprui, şaten închis. Înălţime: 1,83. 
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Alte date*: -

Acum este: Dum 23 Apr 2017 - 10:55