╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Bauuu!

Distribuiti

E sofisticată mă ♥
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Data de înscriere : 27/04/2012

Bauuu!

Mesaj Scris de E sofisticată mă ♥ la data de Dum 29 Apr 2012 - 18:41

Haha! Aveți pe cineva nou în familie, îl primiți?
    E din Timișoara, are șaisprezece ani, adoră să scrie și să citească ficuri, îi plac anime`urile, și, nu în ultimul rând, are un nume pe care nu-l prea suportă, Maria.
    Well, îmi pare bine c-am ajuns pe aici. M-am înscris acum o zi sau două pe forum, doar că prima direcție a fost "Ficuri în Desfășurare".
    Despre mine? Îmi place să-mi petrec timpul pe tumblr, pe facebook și pe twitter. Ascult multă muzică, orice gen, prin simplul fapt că la un chef nu poți spune "Eu nu dansez pe manele!". Cel puțin mie mi-i se pare o tâmpenie!
    Cam atât despre mine.
    Dacă aveți întrebări vă răspund cu plăcere.
    X.O.X.O.

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Re: Bauuu!

Mesaj Scris de Reeah la data de Dum 29 Apr 2012 - 19:14

Buuuuunaaaaaaaaaa! Big Hug
    Bine ai venit pe forum! Cum sa nu te primim.. se poate asa ceva? Cu mare drag chiar.
    Esti baiat? o.O
    Doamne! Nu am mai intalnit baiati carora sa le faca placere sa scrie si sa citeasca ficuri! Heart
    Eu sunt Andreea... si eu imi urasc numele.. chiar foarte mult. Imi pot spune Deea.

Acum intrebarile...
    Ce gen de ficuri iti plac?
    Ai un fic preferat? - imi spui doar numele lui.
    Vei scrie un fic pe care sa-l postezi si aici?
    Iti place forumul?
    Cum ai dat de el?
    Ce animeuri urmaresti?

Da.. stiu ca unele nu sunt legate de tine, dar nu m-am putut abtine.
    Nu uita sa treci pe la Regulament, iar daca vei scrie si un fic vezi ca e unul si pentru ficuri.
    Sedere placuta aici si spor la postat.
    Aaaa, daca ai nevoie vreodata de ajutor poti apela la mine. Big smile

Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 16/04/2012

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Dum 29 Apr 2012 - 19:18

Hellăăău! Care-i treaba? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Bun venit pe forum! Ma bucur sa te cunosc. Eu sunt Claudia, dar poti sa imi spui si Ciresica ca nu ma supar. Sper sa te distrezi pe aici si sa iti faci cat mai multi prieteni. Am si cateva intrebari pentru tine.
    1. Care e anime-ul preferat?
    2. Culoarea preferata?
    3. Ce animal iti place? Ai vre-unul?

Cam atata am vrut sa stiu. Inca odata Welcome^^

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Dum 29 Apr 2012 - 21:19

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Bine ai venit in familia noastra![Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Oricine este primit.[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Speram ca iti place forumul nostru si sa te distrezi. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Sa iti faci muuuuulti prieteni, sa fi cat mai activ, sa nu uiti de Regulament si HAVE FUN!!
    Intrebari :
    1.Care este melodia ta preferata? Cine o canta?
    2.Filmul preferat?
    3.Actorii favoriti?
    Doar 3, nu multe. Bye![Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

E sofisticată mă ♥
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de E sofisticată mă ♥ la data de Dum 29 Apr 2012 - 22:16

@Diavola, sunt fata! x.X
    La regulament am tras putin cu ochiul, si poti sta linistita. O sa te intreb cand nu se prinde ceva de mine. Si sa stii ca am nevoie de ajutor, iti dau imediat P.M.

Ce gen de ficuri iti plac? - Hmmm. Banuiesc ca cele cu Yakuza, m-au cam fermecat ele. Dar si gen ItaSaku, sau adolescentii dintr-un liceu care se indragostesc.

Ai un fic preferat? - imi spui doar numele lui. - Din cele citite pana acum Yakuza`s boss in love de pe alte forumuri, iar de pe acest forum, Killer of love.

Vei scrie un fic pe care sa-l postezi si aici? - Banuiesc ca da. Oricum, o sa fie un cuplu de trei incendiar. M-am apucat de el, cred c-o sa-l postez pe forum nu peste mult timp, cand am vreo patru-cinci capitole gata.

Iti place forumul? - Da, imi place forumul. E primitor, iar de estetica, imi place si cum arata.

Cum ai dat de el? - Aveam nevoie de putina inspiratie. La inceput, ideea era sa-mi fac cont aici, sa citesc cateva ficuri, sa am idei, si sa nu postez nimic. Darrrr, am zis de ce nu? Dn cate vad, toata lumea e bine primita aici.

Ce animeuri urmaresti? - Naruto! Logic! x.X Sunt multe, majoritatea le vad doar pentru ca-mi plac personajele. Ca de exemplu Bleach am vazut doar pana la episodul 80 si ceva, apoi m-am lasat de meserie.

@Ciresica - Iti pot spune Cherry? ;Wink

1. Care e anime-ul preferat? - Kaichou Wa Maid-sama

2. Culoarea preferata? -Albastrul inchis, daca nu, ma multumesc cu indigo.

3. Ce animal iti place? Ai vre-unul? - Da, am. Trei caini, un papagal si un iepuras. Laugh Dintre animale, imi plac cainii. Orice caine. De rasa sau nu. Prin simplul fapt ca toti te iubesc la fel, si sunt calzi, blanzi. Prea diferiti de oameni. E imposibil sa nu-i iubesti. Sunt prea devotati si iubitori.

@Kirara - Nu am uitat regulamentul.

1.Care este melodia ta preferata? Cine o canta? - Ador The One That Got Away de Katy Perry.

2.Filmul preferat? - Greu! Film! Imi place cum e realizat Parfum. Dupa cartea Parfum a lui Suskind.

3.Actorii favoriti? -
    Tom Cruise, Alexander Skarsgard siAllan Hyde.

Mersi de primire feteleeee! <3

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 18/11/2011

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Dum 29 Apr 2012 - 22:38

Buna, buna :eeeee:
    Intarziata mai sunt -.-" Scuzele mele.
    Bine ai venit in familionul nostru ^^
    Numele meu e Alexandra, dar pe aici mi se spune Ale, imi pare bine de cunostinta <3
    Ce iti pot spune :? Sa te distrezi la noi pe forum, sa iti faci o multime de prieteni si spor la postat ^^
    Vad ca fetele te'au intrebat tot ce se poate ~ normal, mi'o iau inainte :-w ~, dar mai am si eu o curiozitate ^^
    @ Mai ai alti frati sau surori :?
    Cam atat, mai vorbim pe chat <3

dydy
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 19/07/2011

Mesaj Scris de dydy la data de Lun 30 Apr 2012 - 15:39

Buna! Asa eu mai am ceva intrebari deci cred ca o sa fie un chestionar pentru tine>
    1.Animalul preferat?
    2. Mancarea fazorita?
    3.Iti place sa faci gfx sau fan art? dar amv?
    Bun venit la noi pe forum si in familie! eu sunt dydy dar mi se spune si dia sau cam asa ceva...cred :eeeee:

E sofisticată mă ♥
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de E sofisticată mă ♥ la data de Lun 30 Apr 2012 - 15:47

@Alexandra, nu, nu mai am nici frati, nici surori. Si sunt mandra de lucrul asta!Laugh

@Diavola, da, am pus sex masculin. :"> My mistake, sorry!

@Didy, ador cainii, mananc orice mi-i se pune in fata si este comestibil mai putin peste si nu sunt "grafician", plus ca nu ma inteleg deloc bine cu pozele, editatul lor, si nu ma descurc mai bine nici cu AMVurile. Sunt total anti-talent. Imi pare rau. :">

X.O.X.O

•°•Andy Quinn•°•
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 10/11/2011

Mesaj Scris de •°•Andy Quinn•°• la data de Lun 30 Apr 2012 - 18:33

Buna, Maria! Eu sunt Andreea, dar pe aici mi se spune Blacky ^^ si eu sunt tot din Timisoara <3
    Zici ca iti plac ficurile Yakuza si Itasaku? Eu una mor dupa cuplul Itasaku [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Bine ai venit pe forum! Distractie este, ficuri sunt ne mai lipseste berea, nu? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Is nebuna, stiu....
    Inca odata bun venit, Maria! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Acum este: Vin 20 Ian 2017 - 18:00