Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

~Hey Hey!~

Distribuiti
    Calliope
    Membru
    Membru

Sex : feminin

~Hey Hey!~

Mesaj Scris de Calliope la data de Dum 29 Apr 2012 - 16:16

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Buna, ma bucur ca am reusit sa ma reconectez dupa o lunga perioada de timp datorita lui Rallu si Diavolei , multumesc!

Ma numesc Daniela Gabriela, dar toti imi spun gabriela sau gabi, am 12 ani, si sunt din Prahova.Imi place sa ma ascult muzica(in japoneza, romana, engleza, si koreana) si sa ma uit la anime-uri.Tolerez toate genurile de muzica, asa ca e totul ok.

Sunt timida la inceput dar dupa ce ma obisnuiesc sunt trup si suflet in ceea ce fac[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Sunt destul de prietenoasa si rusinoasa[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] dar daca ma enerveaza careva iau un tupeu si cam ridic tonul, reusind sa-i pun la loc pe cei care merita[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Sunt jucausa, si imi plac petrecerile.

Sunt sociabila dar nu prea am prieteni pentru ca ei nu ma plac[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] dar am gasit pe forumuri cativa , defapt mai multi care sa ma accepte[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si una de pe acest forum si de pe altul este Diavola[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] o iubesc ca pe surioara mea[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .Ca tot veni vorba,sunt singura la parinti, dar mai am o sora vitrega[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] dar nu sta cu mine si nu ne prea intelegem......

Imi place sa citesc carti, sa scriu romane cu vampiri, si sa admir frumusetea naturii desenand-o in creion sau acuarela.Imi place sa desenez fete anime in creion si fashion si etc.Ma joc si la calculator foarte mult, jocuri ce le instalez, pentru ca ma farmeca peisajele din ele.[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Sunt deschisa la orice si nu imi place sa fiu contrazisa, sau sa ma dau mare[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Imi place sa ma dau in leagan, chiar daca e iarna, si sa ascult muzica tot acolo, in timp ce imi zboara gandurile departe departe[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Vreau cu tot dinadinsul sa slabesc[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] dar nu prea am timp.....

Imi doresc foarte mult sa termin cartea cu vampiri pe care am inceput s-o scriu, si sper sa ma ajute Dumnezeu sa fac acest lucru, cu toate ca am si scoala....

Am putine idei si chiar daca vin multe, ma satur repede de ele si trec toate....

Imi place sa fiu o prietena buna cu cine merita si sa fie totul in ordine mereu...Apreciez ca totul sa fie perfect de la A la Z si ma enervez daca unele lucruri nu sunt cum vreau eu[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] dar ma impac repede cu ideea....

Primesc ceea ce vreau dar mai greu, parintii mei facand tot posibilul ca sa ma o viata linistita[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Sunt glumeata cu cine stie sa fie ca mine, sau sa ma inteleaga....

Ma indragostesc repede si sunt in clasa a 6-a[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] in zodia leu[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si sper sa-mi fac cat mai multi prieteni[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] v-am pupat si sper sa gasesc persoane pe forum cu care sa ma imprietenesc[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] v-am pupat bye bye[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] !
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Re: ~Hey Hey!~

Mesaj Scris de Reeah la data de Dum 29 Apr 2012 - 16:24

Bine ai venit pe forum raza mea de soare! Big Hug
    Ma bucur ca ai reusit sa te conectezi odata si odata.
    Descrierea pe care ai facut-o e lunga, dar frumoasa.
    O sa reusesti sa o termini, stai linistita.
    Noi doua ne cunoastem destul de bine, zic eu deci numai am intrebari.
    Nu uita sa treci pe la Regulament Big smile
    Daca ai nevoie de ceva poti apela la Diavola Kiss
    O sa iti faci multi prietenii cu siguranta Big Hug
    Sa te distrezi pui mic.
    Spor la postat si cine stie, poate ne prezinti vreun fic si aici. Heart
    ●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Dum 29 Apr 2012 - 23:01

Buna, buna, Gabi :eeeee:
    Bine ai venit la noi pe forum ! ^^
    Eii, ce pot spune, sper sa te distrezi aici, sa iti faci o multime de prieteni si, spor la postat ^^
    Mamaa, ce mai descriere :mmm: Lunga, cum imi place mie <3
    Deea te cunoaste, eu nu, deci am cateva intrebari :-"

1. Mai ai alti frati sau surori :?
    2. Care e melodia ta preferata :?
    3. Actorul/Actrita preferat/a :?

Numai trei, sper ca ne vom imprieteni pe parcurs si voi afla mai multe lucruri despre tine <3
    Ne mai vedem pe chat sa mai vorbim.
    P.S. Daca ai vreo nelamurile ma poti contacta printr'un Pm ^^
    Calliope
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Calliope la data de Dum 29 Apr 2012 - 23:39

well[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] alexandra[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] aici sunt, pai am zis parca ca am o sora vitrega dar care nu sta cu noi si cu care nu ma prea inteleg(are 18 ani)

Melodie pai: The Gazette -Reila, sau Buck Tick -Dress, sincer nu am o preferata deocamdata[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] am avut.

actrite:pai le plac mult pe Demi Lovato, Alina Eremia, Selena Gomez,Lily Collins, Julia Roberts, nah specific varstei[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

actori: Johnny Deep e comic rau de tot[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Raphael tudor[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si cam atat, nu le prea am cu deastea[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

sper ca te-am lamurit si ca ti-am fost de ajutor[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] daca voi avea nevoie de ceva cu siguranta te voi contacta, multumesc pentru urari si sper sa fie asa[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] chiar acum pregatesc o surpriza draguta pentru voi, ca membru nou[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] nu prea le am cu chat-ul dar mai vedem[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] bye[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Lun 30 Apr 2012 - 21:02

Hello, hello Gaby [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Parca as fi dat peste o versiune a mea cu cativa anisori mai micuta. Ne asemanam in multe privinte dupa parerea mea. Si eu sunt timida la inceput, prietenoasa si rusinoasa, si eu vreau ca totul sa fie clar de la A la Z si ma enerveaza cand unele lucruri nu sunt cum vreau eu. Sunt mai multe puncte dar nu le mai enumar. Well ma bucur sa fi printre noi, sper sa iti placa pe aici si sa iti faci cat mai multi prieteni. Am si cateva intrebari pentru tine.

1. Am vazut ca esti zodia leu [ca si mine de altfel [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]] Pe ce data esti nascuta?
    2. Ce animale iti plac? Ai vre-unul?
    3. Culoarea preferata?
    4. Ce gen de carti iti place sa citesti?

Cam atat am vrut sa stiu. Inca odata Welcome^^ [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Calliope
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Calliope la data de Lun 30 Apr 2012 - 21:17

da hey hey[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] versiunea ta mai mica cu vreo 4 anisori[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] da sunt zodia leu, pe 14 august 1999,

animale: pai imi plac toate animalele dar in special felinele, logic nu?[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] A da am uitat am 3 catei si o pisica[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Pai culoare:

imi plac toate culorile, dar cea care ma avantajeaza este albastrul[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Carti: ei bine romance, aventura, comedie, yaoi, si combinate daca e^_^ si desigur gen fantasy.

sper ca ti-am fost de ajutor, daca vrei sa ma mai intrebi ceva iti voi raspunde cu placere, si asa este noi leoaicele suntem la fel[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Mar 1 Mai 2012 - 9:39

Olaaa Gabi
    Bine ai venit Big Hug
    Ce descriere lunga si frumoasa Love it
    Te asigur ca o sa-ti faci multi prieteni pe aici, fiind ca majoritatea is prietenosi
    Cine nu ii prietenos il bagam la inchisoare Laugh
    Intrebari nu am.. ca mi-au luat-o ceilalti inainte
    Ce pot sa-ti mai spun?
    Distractie faina si spor la postat si scoala

PS: Carte cu vampiri? Dupa ce o termini mi-o dai sa o citesc? (GOO)
    Calliope
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Calliope la data de Mar 1 Mai 2012 - 11:26

hey[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] multumesc de urari, si sper sa fie asa, da baga-i la inchisoare[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ei bine, scoala ma descurc foarte bine cu ea, dar e perioada tezelor >.>

re P.S.: da desigur ca ti-o voi da s-o citesti, o voi publica[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] dar va mai dura ceva timp, luni, ani T_T
    LaVitaDiMerda
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de LaVitaDiMerda la data de Dum 13 Mai 2012 - 14:25

Hey hey:*KissKiss Ce faci? Eu sunt Alina:D
    Iartama ai zis ca esti din Prahova??? De unde de unde ??? Eu sunt din Ploiesti:o3:o3
    Wa ar fii dragut sa ne intalnim nui asa? Pacat ca eu sunt unde sunt:(SadSadSad
    Asta e... Intrebari nu am dar ii urez un calduros BUN re-VENIT!! KissKissKissKissKissKiss
    Calliope
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Calliope la data de Dum 13 Mai 2012 - 14:37

Hey hey! Mersi![Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si eu sunt din Prahova, Filipestii de Padure, suntem aproape, merg des pe la Ploiesti[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] da ar fii dragut sa ne intalnim, multumesc pentru urare[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si fac foarte bine, scriu la ficuri!Laugh

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Joi 27 Apr 2017 - 15:47