Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Schizzophrenia.
Membru
Membru
Sex : feminin

^.^Zummy is here ^.^

la data de Vin 5 Aug 2011 - 14:28
buna tuturor eu sunt andra si am 13 ani neimpliniti
sunt in clasa a 6-a (trec a 7-a)si imi place tot ce iubesc si urasc tot ce detest
imi place mult sa ma joc si sa interpretez diferite personaje
imi plac rolele sa merg pe rolo cu bicicleta tot felul de sporturi
imi place mult adrenalina si actiunea filmele de comedie,actiune,horor,threaler.....
musica de orice fel inafara de manele le detest
imi iubesc familia ca orice om dar uneori ma supara si aceasta dar imi trece repede
nu pun la suflet orice prostie si trec cu vederea trebuie sa recunosc sunt putin lenesa dar uneori mama mea exagereaza facandu-ma putoare dar ii trece si apoi vine la mine si ma alinta ......mama ce vreti
si hai ca m-am descris cam mult stop cadru spuneti si voi ceva despre voi logic
RR
Administrator
Administrator

Re: ^.^Zummy is here ^.^

la data de Vin 5 Aug 2011 - 14:35
Buna Andra! Big Hug Bine ai venit pe forum!Big smile Sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni! Despre mine n-am ce spune Laugh, in mare parte imi plac aceleasi lucruri ca si tine Tongue...Acum nu am nicio intrebare mai speciala pentru tine, dar cand am, fi sigura ca vei fi interogata Laughing
PS: Nu uita sa respecti regulamentul!
Zuzulici :)
Membru
Membru

la data de Vin 5 Aug 2011 - 15:05
Ma bucur ca esti membru al forumului eu sunt Mady ,Mada,(Aya dar nu il mai folosesc)
Dupa cum bine stii ne cunoastem deci inca odata un bun venit sa ai o sedere placuta la noi si sa respecti regulile .

TE PUPACESC DULCE!!
Roxa R♥X♥N
Nou venit
Nou venit

la data de Joi 1 Sept 2011 - 16:58
Buna draga mea Zummysor ce surpriza [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , numi vine sa cred ca esti inregistrata si aici [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine], oricum sa sti ca sunt foarte incantata sa te cunosc( de aproape 3 luni) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine].
Deci Bye ! Bye ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Sa ne distram si aici ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum