Visul unui copac.

Distribuiti

Iza
    Inactiv
    Inactiv

Sex : masculin

Data de înscriere : 25/04/2012

Visul unui copac.

Mesaj Scris de Iza la data de Mier 25 Apr 2012 - 20:25

Cu ce sa incep... uhm, salut? Ei bine chiar nu imi vine nici o idee, ma numesc ~~~ nu prea conteaza, folositi pseudonimul, am aproximativ 17 ani si vin de undeva de prin Ardeal. Sunt fan anime de mai bine 10 ani, mai citesc manga din cand in cand si in rest <.< imi mai pierd vremea pe forumuri. Ce sa va mai zic ? >.> Voi raspunde la aproape orice intrebare, imi plac intrebarile.
    <3

♥ Nekko ♥
    Critic
    Critic

Sex : feminin

Data de înscriere : 06/09/2011

Re: Visul unui copac.

Mesaj Scris de ♥ Nekko ♥ la data de Mier 25 Apr 2012 - 20:31

Bine ai venit Iza Big smile
    Eu ma numesc Ioana, dar imi place sa mi se zica Nekko Blush
    Sper sa iti placa forumul nostru si sa-ti faci multi prieteni Smile
    Nu uita de Regulament! Whistling
    Iti plac intrebarile? Ei bine uite cateva: Think

Ce zodie esti?
    Ce animale iti plac?
    Ce anime-uri iti plac?
    Ce hobby-uri mai ai?
    CE culori iti plac?
    Ce muzica asculti?

Astept raspuns. Big smile
    Te-am Big Hug

NEKKO

Iza
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Iza la data de Mier 25 Apr 2012 - 20:41

Am citit regulamentul imediat dupa ce m-am inregistrat. ^^'

Sunt scorpion ca si zodie, ma descrie perfect n-am ce spune.
    Animale ? imi plac serpi, reptilele in general dar animalul meu preferat e cainele.
    Anime... anime... sunt o gramada >> Hellsing, Ao no Exorcist, Tenjou Tenge, Bleach, Black Cat, Beelzebub, Eyeshield 21, Hunter x Hunter, Nabari no Ou, Katekyo Hitman Reborn, Kamisama no Memochou, Higurashi no Naku Koro ni, Gintama, Gravitation... si o multime pe langa astea >.>

Hobby'uri ? O,O dorm aproximativ 12 ore, se pune? mehh, mai imi pierd vremea cu photoshop, css, html.
    Culoarea mea preferata e rosu dar imi mai place verde, mov, albastru si acum am ajuns sa le iubesc pe toate. <3
    Muzica > Metal, Hip Hop, Electronica. O,O

Multumesc pentru primire si intrebari. :3

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 18/11/2011

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Mier 25 Apr 2012 - 20:56

Buna Iza, bine ai venit pe forumul nostru ^^
    Eu ma numesc Alexandra, dar pe aici mi se spune Ale, incantata de cunostinta <3
    Eii, ce iti pot spune :? Sa te distrezi aici, sa iti faci o multime de prieteni si spor la postat ^^
    Vad ca Ioana a intrebat cam tot ce se putea, dar as m'ai avea si eu cateva:
    1. Care e artistul/artista tau/ta prefarat/preferata :?
    2. Ce gen de filme iti plac :?
    3. Scri fic'uri :? Si daca da, vei posta si aici :?
    4. Mai ai alti frati sau surori :?

Cam atat am vrut eu sa stiu ^^ Inca o data: Welcome <3
    P.S. Daca ai vreo nelamurire ma poti contacta printr'un Pm ^_^

Iza
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Iza la data de Mier 25 Apr 2012 - 21:04

Hei Alexandra (Ale), incantat de asemenea. ♥
    1. Artist/a preferat/a ? nu am asa ceva. o,o
    2. Mie imi plac comediile cu toate ca mai merge si cate un film psihologic, o drama... ceva horror (astea ma cam plictisesc). <3
    3. Nu, nu scriu fic'uri.
    4. Pot spune ca mai am dar sunt plecati. <3

Multumesc pentru primire! ♥

Lucifer
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 18/08/2011

Mesaj Scris de Lucifer la data de Mier 25 Apr 2012 - 21:45

Salutare eu sunt Pusilicy dar numele real este Larisa as vrea sa te intrec cate ceva:d

1. Culoare preferata?
    2.Ce zodie esti? Si cu ce zodie crezi c ate intelegi mai bine?
    3.Cum arati?
    4. Ce fileme iti plac?
    5.Ce actori si actrite iti plac?
    6.Ce cantareti iti plac?
    7Ce stil de muzica asculti?Enumera cateva melodii.
    8.Ce hobii aia?
    9.Iti palce sa citesti ficuri?O sa scri unu?
    10.Cum iti place sa te imbraci?

Iza
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Iza la data de Mier 25 Apr 2012 - 22:09

Hei Pusilicy.
    1. Rosu cum am mai spus. =]
    2. Zodie > scorpion, ma inteleg cu balantele, lei, pesti, fecioare o,o uhm... rac.
    3. Pai cum arat , ehm... am cam 1,72 , slab... asa zic toti cica sunt anorexic =] ochi albastri, parul pana'n umeri. Si inca cateva piercing'uri. ^^
    4. American History X, The Crow Wicked Prayer, Friday... cateva filme care imi plac, depinde totusi de starea mea de spirit imi plac comediile, dramele si ce ziceam mai sus.
    5. Edward Furlong, Johnny Depp, Edward Nathan... nu imi mai vin prin minte.
    6. Cantareti ? ei bine sunt multi si sincer nu-mi prea vine sa-i enumar. ^^
    7. Am spus si mai sus , Metal, Electronica, Hip Hop si Reggae... pai sa vedem Demon Hunter - Follow the wolves, Zatox - My life, AFO - Don't Stop, Haarp Cord - Calatoria, Metallica - Sad but True , Bob Marley - A lalala long , East Roots - Soare, BFMV - Waking the demon, am enumerat cateva. =]
    8. Nu prea am, grafica in general photoshop si asa mai departe.
    9. Nu pot spune ca citesc ficuri dar daca e cazul da, pot spune cai mi place. Nu, nu prea cred ca voi scrie un fic. N-am scris niciodata unul.
    10. Imi plac hainele largi ^^ asa ca e usor sa iti dai seama, nu ma imbrac nici prea colorat, ma imbrac cum imi place nu am un stil anume daca la asta te referi.

Multumesc pentru intrebari si primire ! ♥

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 28 Apr 2012 - 12:14

Buna Iza. Bine ai venit pe forum! Sper sa te distrezi si sa iti faci multi, dar multi prieteni. De regulament mai trebuie sa aduc vorba? Cred ca nu, doar ne-ai zis ca l-ai citit imadiat ce te-ai inregistrat. Nu cred ca am ce sa te intre, te-au interogat fetele destul (mai lasati-l sa respire -> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]<- ) . Eu sunt Stefy dar poti sa-mi zici Kira.

Ultima editare efectuata de catre •Kira™ in Sam 29 Dec 2012 - 18:41, editata de 1 ori

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Sam 28 Apr 2012 - 14:41

Ce dlagut Heart
    Un baiat Laugh
    De cand nu am mai dat de unul pe aici.
    Bine ai venit Big Hug
    Eu te-as sfatui sa iti completezi profilul si asa nu o sa mai fi considerat fata Laugh
    Pai ma bucur ca iti place forumul Big smile
    17 ani? O.O
    Multi inainte Big Hug
    Mda.. sunt vaca.
    Eu sunt Deea Tongue
    Sper sa ne intelegem.
    Spor la postat si sedere placuta aici.

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 28 Apr 2012 - 14:47

Eh, ce aiurita sunt. Scuze [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Face mama militarie cu noi. Ce sa zic, numai pot de ras la gafa mea Laugh 17 ani? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Esti mai mare ca mine cu un an!![Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Nu-i corect[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Orcium, ma bucur sa te cunosc baiete, sper sa nu mai faca si altcineva greseala mea si sa randem impreuna.

RR
    Administrator
    Administrator

Data de înscriere : 09/01/2011

Mesaj Scris de RR la data de Sam 28 Apr 2012 - 15:00

Buna Iza [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Ee se mai intampla, da Kira chiar ii aiurita rau de tot si deaia o ador pe fiica mea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Ardelean zici, ha? Unde mai exact?(D) Secretosule
    Intrebari n-am ca mi-au luat-o ceilalti inainte
    Vad ca esti scorpion [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Am avut si eu pe cineva tot cu zodia scorpion, dar iti spun nu s-a sfarsit cu bine [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Dar nu te speria, nu fac nimic rau ^.^
    Ce pot sa-ti mai spun "batrane" *hehe*, sper ca nu te dearanjeaza gluma
    Have Fun si spor la postat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Edit Kirara: Eu zapacita[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Bine doar putin[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Stiam ca ma adori[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Sunt lumina ochilor tai, fetita ta, rasfatata de mine. Universul vostru! Va spun ... Eh, are mama probleme cu Scorpion/i[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Dar tie sigur nu iti v-a face nimic. Cred ... Vom trai si vom vedea dar in locul tau m-asi ruga sa ... eh, mai bine lasa. Descoperi tu mitraliera de mama. Pardon, vulcanul.

Edit Rallu: Kira, nu mai sta la editat ca te bat Laugh si nu mai speria Nou venitii. Chiar vrei sa-l sperii din prima? Laugh Numai cu stafful dau militaria jos din pod, nu cu nou venitii. Pe ei ii pregatesc pentru viitor Laugh

Ultima editare efectuata de catre Rallu in Sam 28 Apr 2012 - 15:10, editata de 1 ori

Iza
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Iza la data de Sam 28 Apr 2012 - 15:04

@ Kira, deci recunosti ca esti perversa. <3 =]
    Edit Kirara: Eu perversa?[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    @Rallu , buna, buna :3 pai de prin Maramures, sunt secretos de cand ma stiu cu anumite lucruri. Nu m-ai speriat deloc, ehh mai sunt persoane care se inteleg cu scorpile. =] daca ma tot faci batran >.> mhh... Macar stiu ca sunt batran si intelept. ♥ Multumesc pentru primire.

Rose
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 08/04/2011

Mesaj Scris de Rose la data de Sam 28 Apr 2012 - 22:29

Buna, Iza.
    Ma bucur ca te-ai inregistrat pe forumul nostru si sper sa te distrezi.
    Asa, deci, te intelegi cu balantele, pai o sa vedem :>, pentru ca eu sunt balanta. Numele meu e Dana-Cornelia, dar prefer Rose.
    Aproape 17 ani si tu zici ca esti batran? Dar eu care in 6 luni devin majora? Laugh)
    Nu doar Kira e perversa, aproape tot forumul e pervers Laugh

Inca odata: Bine ai venit >Big smile<

Iza
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Iza la data de Dum 29 Apr 2012 - 17:38

Buna Rose. <3
    Pai dar in cazul femeilor e diferit, nu devin batrane decat dupa 30 de ani =] Cel mai probabil ne vom intelege si am aflat ca majoritatea sunt perversi pe aici o,o
    Multumesc pentru primire.

Acum este: Sam 25 Feb 2017 - 4:27