╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Forbidden Love [+18]

Distribuiti

the-unforgiven*
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Data de înscriere : 19/03/2012

Forbidden Love [+18]

Mesaj Scris de the-unforgiven* la data de Dum 22 Apr 2012 - 12:58

Deci nu detin niciun personaj Naruto, nu fac profil de pe urma lor. Vreau sa mentionez ca acest fic este Yaoi si contine scene hard.

- Capitolul I -

Era dimineata. Ma trezesc. Ochii mei de safir se oglindeau in lumina soarelui de afara ce batea foarte puternic. Ma intind si raman asa. Ma gandesc la...mine. Niciodata nu am mai facut asta. Ma gandeam la de ce nu am fost fericit nu nicio fata pana acum? De ce nu am tinut la niciuna?

Ma ridic in fund si imi infig degetele in parul meu lung blond, pana la omoplati, rebel si matasos. Continuam aceasta operatiune. Niciodata nu mi-a pasat de astfel de lucruri. Am fost cu multe fete, dar pur si simplu nu eram mai fericit ca acum, ba chiar mai trist. Ce se intampla cu mine?

Ma ridic din pat, si intru in baie si imi fac toaleta. Dupa ce ies, ma imbrac in hainele obisnuite si ies pe holul organizatiei, unde dau peste Sasori, partenerul meu in Akatsuki. Parfumul acestuia imi inunda narile si imi imbata simturile, si simteam ca aveam sa ma dezechilibrez si sa cad, dar am rezistat.

- Ce faci ma, iar ai baut? Sau iar te crezi artist, blondule? ma intreaba acesta batjocoritor.
    - Ce dracu' te intereseaza? il intreb eu nervos.

Roscatul incepe sa rada. Ii priveam ochii de culoarea carmelului, in care se reflecta imaginea mea. Eram furios. De ce mereu se ia de mine?

- Nu inteleg care e problema ta! tip eu.
    - Deidara, Deidara, ai ramas la fel de prost, imi spuse acesta, razand si mangaindu-ma pe cap, ca pe catel.
    - La naiba, imi soptesc eu nervos, astfel incat doar eu sa aud.

Ii apuc violent incheietura roscatului, ii dau mana din capul meu si imi continui drumul, dar acesta ma prinde de coate si ma apropie de el. Sincer ma simteam...bine. Ce naiba e cu mine?

- Deidara, Deidara, blondutule, nu prea iti place adevarul, nu? intreaba acesta.

Vocea lui ma facea sa ametesc si sa nu mai gandesc. Nu inteleg, ce avea cu mine? Voia sa ma provoace? Ce... ce voia de la mine?

- Nu ai ce face? il intreb eu iesind din stransoarea lui.
    - Nu. Tu? ma intreaba acesta relaxat.
    - Du-te dracu'! strig eu luand-o inainte.

Nu stiu de ce, mai aveam putin si imi dadeau lacrimile. Chiar si Sasori, cu care aveam cele ma bune relatii, nu imi aprecia arta, la care munceam de dimineata pana seara. Sa modelezi lutul nu e usor! Toti sunt niste incompetenti. Sa construiesti papusi e mai usor, la naiba! Si nu inteleg... De ce ma simt asa in prezenta lui?

•°•Andy Quinn•°•
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 10/11/2011

Re: Forbidden Love [+18]

Mesaj Scris de •°•Andy Quinn•°• la data de Dum 22 Apr 2012 - 15:16

Ce fic bestial!
    Presimt ca va fi un fic SasoDei... Cat imi place.
    Cica la Deidara, de ce se simte ciudat in preajma lui Sasori? Simplu. Atractia e de vina Glumesc.
    Eu astept nextul. Spor la scris, idei si la scoala!

○Aida○
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 07/05/2012

Mesaj Scris de ○Aida○ la data de Lun 7 Mai 2012 - 9:25

SasoDei..interesant:-?
    vreau sa vad evoluatia acestui fic ...mie sincer imi place... ideea mi se pare original ..si cred ca e primul meu fic ..cu SasoDei..vreau sa aduci cat mai..repede nextul....si spor la scris ..si la scoala....

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Dum 8 Iul 2012 - 15:42

Vreau sa te anunt ca acesta este primul meu fic citit de acest gen si sunt foarte interesata de el. SasoDei? oO Da Imi plac cei doi Ham ... ce ciudat deidara nici macar nu isi da seama ca este *** ? Tocmai pe Sasori? Bafta amice! Laughing

Vreau next-ul! (D)

Yuzu.
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 14/06/2012

Mesaj Scris de Yuzu. la data de Sam 14 Iul 2012 - 19:25

Primul meu fic citit de acest gen si e : Wow >;O. Vreau sa vad next`ul, ca imi place foarte mult ^^ . Daca te reapuci de el, ma poti anunta? Please? D:

Sa`ti vina ideile cat mai repede >Big smile<

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Mar 28 Aug 2012 - 10:44

Fic inchis pentru inactivitate, n-ai mai postat din 22 aprilie, suntem pe 28 august. Daca doresti redeschiderea lui da-mi un mp.

Acum este: Lun 20 Feb 2017 - 17:26