╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Secretele lui Lovendal

Distribuiti

Domino
    Scriitor
    Scriitor

Sex : feminin

Data de înscriere : 09/09/2011

Secretele lui Lovendal

Mesaj Scris de Domino la data de Mier 18 Apr 2012 - 22:26

Secretele lui Lovendal e un site, un fel de blog cu tot felul de chestii interesante despre paranormal, si nu numai. De la picturi se comenteaza tot pa la demoni si extraterestri. M-am gandit ca daca tot eu am propus ideea, e responsabilitatea mea sa postez ceva, nu? Nici eu nu stiu cui ii apartine site-ul dar are de toate, inafara de ficuri Laugh La un moment dat, autorul site-lui avea si un subiect bazat pe Naruto, dar nu l-am mai gasit. De un an sau si mai mult am citit subiectul ala. Era vorba daca animeul are sau nu de a face cu Illuminati. Pana si autorul era de acord ca nu. A traatat in detaliu intamplarile. Chica virgulitele alea din sharingani in forma de numarul sase erau de fapt numarul 666, iar de fapt, Sasuke reprezenta nu stiu ce rau. In cele din urma, chiar autorul ajunse la concluzia ca e prostie sa asimilezi niste desene animate cu sfarsitul lumii, iar pe langa asta, a mai comentat ca a gasit pe nu stiu ce site-uri ca noi, astia cu milionele de ficuri despre anime, avem mintea controlata din cauza desenelor Laughing .
    Sper ca v-am trezit putin curiozitatea.

Rose
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 08/04/2011

Re: Secretele lui Lovendal

Mesaj Scris de Rose la data de Mier 18 Apr 2012 - 22:56

Da stiu site-ul.
    Am citit destule articole acolo si cu fiecare articol citit imi sporea curiozitatea in a citi mai mult. Ce ai zis tu anime nu am citit Oo, m-a preocupat mai mult comentele, spatiul, celebra planeta Nibiru si multe chestii de genu acesta.
    Ceea ce scrie el e bun si interesant, pentru ca nu ingrijoreaza omul. In general articolele sunt foarte calme si spun adevarul. Are baze solide in ceea ce privesc informatiile.

Calliope
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 17/10/2011

Mesaj Scris de Calliope la data de Lun 3 Sept 2012 - 13:00

O.o ei bine eu nu stiu de site-ul asta, dar cred ca am mai auzit de el undeva mi se pare o prostie sa gasesti in orice ceva de genul asta cu Illuminati, dar pana la urma ce e Illuminati asta? ca eu nu stiu exact ce inseamna, dar am vazut ca este ca o piramida cu un ochi in ea, nu?de rau augur..... in orice caz, o sa trec pe la site-ul ala sa vad si eu pentru curiozitate dar de ce s-a ajuns la concluzia ca sharinganul ar avea 666 la virgulitele alea? adica sunt desenate ca niste virgulite, si asta nu inseamna ca daca noi folosim virgulite scriem "6" ar fi culmea tin sa rectific ceva....noi nu avem mintea controlata de desene noi avem imaginatie, si traim in propria noatra lume ce ne face sa ne simtit mai bine eu asa cred, anyway, sunt doar ca sa sperie oameni

Naty~

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 24/12/2012

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Vin 12 Apr 2013 - 16:39

Buna, draga! Da, stiu site-ul, chiar ieri l-am vizitat.
    Il ador pe autorul sau! Este chiar foarte interesant, chiar am vazut un subiect despre un copilas care cunoaste toate secretele Universului, deoarece nu a fost atins atunci cand s-a nascut de catre Ingerul Uitarii. Interesant, nu? Chiar copilasul a spus ceva de acel Inger.
    La inceput credeam ca este o tampenie, dar articolul a fost foarte interesant si misterios. Sunt atrasa de chestiile acestea.
    Ma bucur ca l-ai facut cunoscut si altora! Merita vizitat!

Acum este: Lun 23 Ian 2017 - 14:37