Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Hello there! ^^

Distribuiti
    Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Hello there! ^^

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Lun 16 Apr 2012 - 20:48

Hellăăău la toţi!

Numele meu este Claudia, dar îmi puteţi spune şi Ella, am 16 anişori şi ce să vă mai spun? Culoarea mea preferată este movul [pe lângă vişiniul, albastrul şi verdele crud, dar în principal e movul] Imi place foarte mult sa scriu ficuri, nu ştiu cât de bine scriu, dar probabil vom afla în curand.
    If you have questions, just ask ^.^
    That's all for now. ~Chuu!
    Rose
    Moderator
    Moderator

Re: Hello there! ^^

Mesaj Scris de Rose la data de Lun 16 Apr 2012 - 21:47

Buna, Claudia.
    Mi-era imposibil sa nu iti zic bun venit cu toate ca noi 2 ne cunoastem.
    Eu prea multe nu am ce sa iti spun, doar: sa te distrezi, sa iti faci cati mai multi prieteni. Nu uita de regulament, totusi.
    Asteptam idei, daca ai, pentru forum si multe altele. Sper sa iti placa *hug*
    Distractie placuta si inca odata: Bine ai venit pe forumul nostru Kiss
    Domino
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Domino la data de Mar 17 Apr 2012 - 12:09

Salut Klau. Bun venit pe forum. Eu sunt Kryn. Nu stiam ca Rose te cunoaste, lasa ca acum te cunosc si eu Smile
    Si culoarea mea preferata e tot movul. De ar i posibil, numi asa m-as imbraca. De abia astept sa iti citesc ficul, sau ficurile. Apropo, in ce judet stai?
    Ce anime iti mai plac? Muzica preferata...etc?
    Bun venit pe forum
    Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Mar 17 Apr 2012 - 13:28

~Rozzy: Multumesc de intampinare [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

~Kryn: Pana acum nimeni nu mi-a mai scris numele cu "K" dar imi place
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Sincer daca as putea si eu m-as imbarca toata in mov. Stau in Iasi. Anime... hmm... pai am mai multe Hell Girl, Fate stay night, Naruto, Paradisse Kiss etc... Muzica ascult mai mult k-pop, iar mai apoi vine pop, dance [cam tot ce are ritm] Multumesc de intampiare [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    ♥ Nekko ♥
    Critic
    Critic

Mesaj Scris de ♥ Nekko ♥ la data de Sam 21 Apr 2012 - 14:28

Buna Claudia, ne bucuram sa te avem printre noi! Smile
    Ma numesc Ioana, dar imi place sa mi se zica Nekko Whistling
    Sper sa-ti fi facut si sa-ti faci multi prieteni si sa fi cat de activa poti Big smile
    Din cate observ de plac aceleasi culori si ne place sa scriem Angel
    Eu una astept sa-ti vad ficul si sunt sigura ca nu o sa ma dezamagesti si ca scrii minunat Agrement
    Intrebari:
    Iti place desenul?
    Ce sporturi practici?
    Ce animale iti plac?
    C-am atat si inca odata iti urez un "Bun venit!" calduros. Big Hug

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Sam 21 Apr 2012 - 15:03

Bun venit pe forum! Big Hug
    Eu sunt Deea Big smile
    Si mie imi place movul la nebunie.. chiar si acum sunt imbracata cu o bluza mov.
    16 anisori? Multi inainte Kiss
    Da.. am vazut ca ai un fic.. dar e plus 18 ani Sad si nu pot citi..
    In fine, daca ai nevoie de ceva un mp si te ajut. Big smile
    Distractie placuta aici si ne mai vedem Heart
    Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Sam 21 Apr 2012 - 21:56

~Nekko: Multumesc mult de intampinare.
    Iti place desenul? Da, daca te referi la desenat. Imi place foarte mult, dar daca ma apuc eu sa desenez, iese ceva dezastru, nu am talent la desen, dar asta e >.>
    Ce sporturi practici? Am practicat doi ani tenis pe zgura, dar m-am lasat pentru ca imi opuca foarte mult timp, iar iarna uram sa ma duc in sala, era oribil >.<
    Ce animale iti plac? Imi plac mult pisicile, dar si cainii [in special cei Husky si Ciau-Ciau (sunt mari si pufosi Smile ) Pentru ca ai mei nu m-au lasat nici cu una din ele, am un perus foarte dragut.

~Diavola: Multumesc de intampinare si legat de fic... ei bine, da e cu totul alegerea ta. E +18 numai pentru acele scene si nimic altceva daca voiai sa stii^^.
    ♥ Nekko ♥
    Critic
    Critic

Mesaj Scris de ♥ Nekko ♥ la data de Sam 21 Apr 2012 - 22:45

Ma bucur ca-ti place desenul. Big smile
    Daca nu ai imaginatie, incearca sa copiezi dupa un model, dar fara sa folosesti indigoul sau ceva de genu... S-ar putea sa te pricepi Smile
    Eu am animale, si crede-ma e minunat sa tii o pisica in brate Love it
    Cat despre sporturi, e foarte dragut tenisul, cred. Eu n-am avut ocazia sa joc pana acum, insa nu regret. Prefer hanbalul, fotbalul, baschetul si inotul Angel
    Ti-am azut ficul, voi lasa comm cat de curand, pana atunci, sper sa te distrezi Big Hug

NEKKO
    RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Dum 22 Apr 2012 - 13:40

Bunaa Claudica *hehe*
    Imi pare bine de cunostiinta ^.^
    Ce pot sa te intreb Think
    ->Ce filme iti plac? Dar seriale? Laugh
    ->Mai ai frati/surori?
    ->Si..cum ai dat de forum? Ti-a spus Rose de el? Smile
    Cam atata, mai multe intrebari nu-mi vin Laugh
    Eu sper sa te distrezi la noi si sa-ti faci muuulti prieteni, printre care si eu daca doresti ^.^
    Te-am pupat si spor la postat si la scoala, care incepe maine, la voi Smile
    Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Dum 22 Apr 2012 - 15:15

Multumesc de intampinare Rallu.

Ce filme iti plac? Dar seriale? Pai imi plac filmele de comedie, romantice [cand ma apuca melancolia[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ] si uneori cele de groaza. La seriale nu prea ma uit, deci nu pot sa iti spun exact.
    Mai ai frati/surori? Nup, dar mi-ar fi placut sa am un frate mai mare.
    Si..cum ai dat de forum? Ti-a spus Rose de el? Da mi-a spus Rozzy de el si mi-am spus de ce nu? Asa ca i-am cerut linku' si iata-ma aici^^.

Ultima editare efectuata de catre ^Ciresica^ in Dum 22 Apr 2012 - 15:25, editata de 2 ori
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 28 Apr 2012 - 12:21

Ca intotdeauna pic ultima. Ce se fac fetele cu mine? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Iti urez si eu un [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .Me numesc Stefy, 16 ani se stie... Ma bucur sa te cunosc, sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni. De Regulament nu m-ai aduc aminte deoarece sigur Nekko mi-a luat-o inainte (fata asta e ca fulgeru, nici nu o vezi cand trece -> Laugh <-) Intrebari? Nu am! Have Fun!
    Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Dum 29 Apr 2012 - 15:02

Hello Stefy, mersi de intampinare [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Sincer de regulament nu mi-a spus nimeni [in sensul sa trec pe acolo si bla, bla, bla] dar stai linistita, l-am citit imediat ce m-am inregistrat ^^

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Mar 23 Mai 2017 - 11:57