╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Salut :)

Distribuiti

sarax3
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 11/04/2012

Salut :)

Mesaj Scris de sarax3 la data de Mier 11 Apr 2012 - 16:10

[b]Salut , tuturor Smile . Imi plac foarte mult cainii . Acest cont , l-am facut ca sa imi fac multi prieteni . Eu sunt noua pe acest site . Sper sa va placa contul meu . A , si numele meu este ______ , scuze . Nu il dau . Dar , voi puteti sa imi spuneti Sara . Am 12 ani si sunt din Romania Smile . Sper sa imi fac multi prieteni . Multumesc pentru atentie si pa pa ! Smile Bine ai venit
    E N J O Y M Y P A G E

•°•Andy Quinn•°•
    Scriitor
    Scriitor

Sex : feminin

Data de înscriere : 10/11/2011

Re: Salut :)

Mesaj Scris de •°•Andy Quinn•°• la data de Mier 11 Apr 2012 - 17:28

Buna Sara! Eu sunt Andreea! Ma bucur sa te cunosc! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Bine ai venit la noi pe forum! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Si nu-ti fa nici o grija in legatura cu prietenii, ca-ti vei face suficienti deoarece sunt multi membri foarte prietenosi si draguti cu persoanele noi care ni se alatura(printre care ma numar si eu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine])
    Sper ca ai trecut pe la REGULAMENT! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si tot odata sper ca vei fi cat poti tu de activa!
    Te pup draga mea! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

dydy
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 19/07/2011

Mesaj Scris de dydy la data de Mier 11 Apr 2012 - 18:57

Buna Sara! Bun venit pe forum! Smile Sper sa iti faci multi prieteni printr-e care si eu si sper sa treci pe la REGULAMENT si sper sa fii cat mai activa.
    AStept sa iti vad creatiile si bine ai venit!
    Te saluta dydy Kiss

Domino
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 09/09/2011

Mesaj Scris de Domino la data de Mier 11 Apr 2012 - 21:42

Salut Sara. Se pare ca esti o persoana foarte antenta si cu patru in fiindca nu ti-ai dat numele. Stai, calma, o sa iti faci multi prieteni pe site, poate si pe mine daca ai sa-mi accepti cererea de prietenie pe care am sa ti-o dau in cateva minute. Pot sa te intreb cate ceva?
    ~ai vreun gen preferat de muzica?
    ~care e rasa sau rasele de caini preferate? si Eu ador cainii si animalele in general la nebunie.
    ~tu te uiti la anime? Nu ai pomenit nimic? Sau vrei sa iti faci doar prieteni cat mai multi?
    ~inca odata iti urez: bunvenit

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 18/11/2011

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Vin 13 Apr 2012 - 16:30

Buna Sara, imi pare bine sa te cunosc ^^
    Eu sunt Alexandra, dar pe aici mi se spune Ale .
    Sa te distrezi la noi pe forum, sa iti faci o multime de prieteni - printre care si eu daca vrei : ) - si nu uita sa respecti Regulamentul.
    Am si eu o intrebare, daca nu te superi:
    - Mai ai frati sau surori :?
    Cam atat, bine ai venit pe forum <3
    Daca ai vreo nelamurile ma poti contacta printr'un Pm ^^

RR
    Administrator
    Administrator

Data de înscriere : 09/01/2011

Mesaj Scris de RR la data de Sam 14 Apr 2012 - 13:24

Hey Sara Big Hug Bine ai venit printre noi Kiss
    Prieteni o sa-ti faci multi, iti garantez, iar ceilalti vad ca mi-au luat-o inainte, mai ales cu Regulamentul Laugh
    Ce pot sa-ti mai spun... Have Fun si spor la postat scumpa mea Love

Acum este: Lun 23 Ian 2017 - 2:29