Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Buna

Distribuiti
    Rose-mary
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Buna

Mesaj Scris de Rose-mary la data de Vin 6 Apr 2012 - 23:46

Buna si bine v-am gasit . Hi!
    Pai ma numesc Violeta si imi pare bine de cunostinta .
    Regulamentul l-am citit si nu am de gand sa-l incalc .
    Imi place sa scriu ficuri , dansez , pictez , sa ma plimb cu bicicleta si multe alte lucruri .
    Iubesc muzica si imi plac toate genurile cu exceptia manelelor si a popularei . Smile
    Sper sa imi fac cat mai multi prieteni si daca doriti sa stiti ceva despre mine puteti sa ma intrebati . Smile
    •°•Andy Quinn•°•
    Scriitor
    Scriitor

Re: Buna

Mesaj Scris de •°•Andy Quinn•°• la data de Sam 7 Apr 2012 - 8:12

Buna violeta! Eu sunt Andreea! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Bine ai venit la noi pe forum! :hug:Zici ca ai citit regulamentul, atunci te las in pace [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Acum cateva intrebari:
    1. Ai frati sau surori?
    2. Care este culoarea ta preferata?
    3.Ce anime-uri iti plac inafara de Naruto?

Cam atat.... Sper ca-ti vei face multi prieteni, printre care si eu, sigur daca vrei si tu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Te pup! Ja Ne! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Sam 7 Apr 2012 - 12:17

Buna Violeta Big Hug
    Imi pare bine sa te cunosc Kiss
    Eu sunt Raluca Smile
    Eu sper sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni Big Hug
    Daca ai nevoie de ceva stafful este aici
    Te-am pupat si spor la scoala si postat Kiss
    LaVitaDiMerda
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de LaVitaDiMerda la data de Sam 7 Apr 2012 - 13:58

Heloo!! Ma bucur sa te cunosc! Eu-s Alina dar Mi se zice Miss`U sau Rin[[chiar daca vad ca pe-aci nu ma mai cheama chiar asa:))]]

Deci... Sper sa te distrezi pe forum:D
    Hay sa te intreb ceva: Ce alegi intre un roman politist, unu Horror si unu adventure?? Kisses:*
    Rose-mary
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Rose-mary la data de Sam 7 Apr 2012 - 17:05

Multumesc pentru primirea calduroasa . Smile
    Bine , bine Capsiunica punem ficul .

Acum intrebarile :
    *Black Flame*
    1 Nu , nu am frati sau surori , din nefericire pentru mine sunt singura la parinti . Down
    2 Pai culoarea mea favorita este movul , rosul si rozul , insa sincera sa fiu imi plac toate culorile cu exceptia celor inchise .
    3 Animeuri imi palc foarte multe : Nana , Vampire Night , Lovely comlex , Chrono Cruciade , Bleach , Inuyasha si nu imi mai amintesc altele , insa am vazut foarte multe . Agrement
    Bineintelesc ca mi-ar placea sa fim prieteni , Big Hug
    Ti-am trimis o cerere in prietenie , sper sa o accepti .

Miss`U

Off , mi-ai pus o intrebare grea deoarece imi plac toate , mai putin adventure , insa cred Horror . Think
    Dar imi plac mult si cele politiste . Heart
    Domino
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Domino la data de Sam 7 Apr 2012 - 23:14

Salut Violeta sau Rosemary. cum preferi sa'ti spun ? Bun venit pe forum. :elefant:
    :pisicuta: H A H A
    ma bucur sa te intalnesc. Eu sunt Mei Li. Nu credeam ca mai gasesc pe cineva care s'a uitt la Inuyasha in perioada de aur a animeului. Auzi, sti ca pe Animax era un anme de tip horror la care i s'a spus Povesti cu famtome tradus in romaneste?
    Ma rog, de abea astept sa iti citesc ficurile

Acum este: Joi 30 Mar 2017 - 15:38