Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Hey all!!

Distribuiti
    мiяiмσ-cђαη
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

Hey all!!

Mesaj Scris de мiяiмσ-cђαη la data de Mier 4 Apr 2012 - 18:07

Am ajuns si eu pe aici, unde din cate am inteles trebuie sa spun cate ceva despre mine [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]. Pai, ce pot sa zic...Ma numesc Iulia si am 15 ani. Locuiesc in orasul Drobeta Turnu Severin, judetul Mehedinti. Sunt o fire prietenoasa, de treaba as putea spune, dar am si eu momentele mele [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] . Nu imi plac oamenii fitosi, care cred ca pamantul le apartine sau cei carora le place sa vorbeasca numai despre ei, dar nici cei ignoranti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] . Imi place sa dansez, sa ies in oras cu prietenii, sa joc jocuri video, sa stau pe 9gag si sa ma joc cu pisicul meu <3 (iubesc animalele[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ). Imi plac mai toate genurile de muzica, mai putin manelele si muzica populara. Trupe preferate am multe, o sa enumar aici cateva dintre ele: Evanescence, TatU, Guns N Roses, Depeche Mode, We are the fallen. Sper sa imi fac prieteni aici, si daca aveti intrebari, aici ma gasiti, va voi raspunde cu drag[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    ●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Re: Hey all!!

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Mier 4 Apr 2012 - 18:16

Judy, ai aparut si tu aici ! Big Hug
    Bine ai venit in familionul nostru ^^ !
    Sper sa te distrezi aici, sa iti faci o multime de prieteni - toti sunt foarte draguti - , si nu uita sa respecti Regulamentul ca te papa Rallu daca nu ; ))
    Intrebari nu am sa iti spun din moment ce ne cunoastem, dar poate alti membri au, deci fi pe faza >;]
    Spor la postat si ne mai vedem pe chat sau pe messenger Big Hug
    brokenwings
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de brokenwings la data de Mier 4 Apr 2012 - 18:40

Ma bucur sa te cunosc eu ma numesc Daiana. Sh mie imi plac foarte mult animalele sh se pare ca ne plac acealeasi trupe:) sper ca ne vom imprieteni
    Domino
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Domino la data de Vin 6 Apr 2012 - 13:22

Ce, si tu asculti Tatu si Evanescence? Si eu!!! Bun venit pe acest forum si nu uita de regulament. A bine, deci eu sunt Mei Li. Si eu sunt o fire prietenoasa etc etc. Imi plac animalele ca si tie si mie mila de ele. Apropo, ce jocuri joci de pe net sau de pe consola sau orice altceva? Apropo de dans, eu sunt putin cam paralela si perpendiculara, chestia e ca prind un pic mai greu. Apropo, tu o sa scri vreun fic sau ai deja unul sau mai multe?
    RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Vin 6 Apr 2012 - 13:40

Hey, buna Iulia Big Hug
    Imi pare bine de cunostinta
    Am niste intrebari:
    • Care este culoarea ta preferata?
      Ce filme iti plac?
      Ce te-a determinat sa te inregistrezi pe forum?Blush