Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
brokenwings
Inactiv
Inactiv
Sex : feminin

Hey buna!

la data de Mar 3 Apr 2012 - 11:33
Buna!
Ma numesc Daiana si am 15 ani.
Imi plac mult anime-urile cum ar fi Vampire Knight,Nana,Guility Crown.
Despre mine nu pot spune prea multe lucruri imi place sa ascult muzica de obicei rock sau reggae sa cant la chitara sunt o fire calma gen "Lasa-ma ca sa te las" nu-mi place sa intru in certuri si prefer sa stau mai retrasa la discutiile aprinse.
Sper ca-mi voi face prieteni si daca va deranjeaza ceva la mine va rog sa-mi spune-ti.
•°•Andy Quinn•°•
Scriitor
Scriitor

Re: Hey buna!

la data de Mar 3 Apr 2012 - 11:55
Buna, Daiana! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Bine ai venit in familionul nostru ^^ Sper ca ai trecut deja pe la regulament. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sa fi cat de activa poti si sa-ti faci cat mai multi prieteni! Apropo, eu sunt Andreea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Bine ai venit! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
●Emιℓy●
Ex Staff
Ex Staff

la data de Mar 3 Apr 2012 - 13:36
Buna Daiana ! Bine ai venit la noi pe forum ^^
Eu sunt Alexandra, dar mi se spune Ale, imi pare bine sa te cunosc Big Hug
Iti doresc sa iti faci o multime de prieteni, printre care si eu daca vrei desigur Smile
Vad ca Blacky ti'a spus de regulament asa ca eu te las ; ))
Am si eu cateva intrebari daca nu te superi Big smile:
1. Din ce oras esti :?
2. Mai ai frati sau surori :?
Cam atat, sa te distrezi aici si ne mai vedem pe chat ca sa ne cunoastem mai bine Big Hug
Ja Ne ! Hi!
Domino
Scriitor
Scriitor

la data de Mar 3 Apr 2012 - 13:47
Salut, Daiana? Ce mai faci? Bun venit pe forum. Stai calma, sunt sigura ca nu va deranja pe nimeni aparitia ta. Eu sunt Mei Li dar ma cheama Ioana in realitate.
Sper sa iti placa. Esti o fire mai retrasa? Parca ca vad ca daca cine nu te lasa in pace reactionezi mai rau ca un vulcan( scuze de expresie) Sau nu am dreptate?
Nu imi dai si mie lecti de chitara? La voce ma descurc si singura.
Tu vei scrie vreun fic sau vrei mai mult sa lasi comentarii pe la ficurile preferate?
brokenwings
Inactiv
Inactiv

la data de Mar 3 Apr 2012 - 23:07
Black Flame:multumesc pt urari am trecut pe la regulament sh voi incerca sal respect cu strictete:)
Alexandra:hai sati raspund la intrebari:1)sunt din alexandria,teleorman; 2)mai am o surioara(de mama) de trei ani sh jumatate.
Si chiar sper sami fac prieteni
Sh Mei Li parca mai cunoaste de o viata intradevar reactionez ca un vulcan dar doar in cazuri speciale cum ar fi sa se ia cineva de familia mea.Acum 11 ani miam pirdut tatal sh nu suport sa ma injure cineva de morti sau cv de genu.Sh in legatura cu ficurile voi lasa comentarii la ficurile preferate dar as vrea sa incerc sh eu:) iar cu cu lectiile de chitara cred ca mai bne iti explica un profesor cu experienta ca sh eu sunt abea la inceput sh incerc din greu sa ma perfectionez dar atunci cand iti place cv crd ca numai conteaza sacrificiile pe care trebuie sa le faci
RR
Administrator
Administrator

la data de Mier 4 Apr 2012 - 10:15
Bine ai venit Buna dimineata, Daiana! Imi pare bine de cunstiinta Big Hug
Eu sunt Raluca, dar imi poti spune cum vrei, majoritatea ma striga Rallu(inca prea mult)
Eu sper sa te distrezi la noi pe forum si sa-ti faci muuulti prieteni Kiss
Te asteptam cu mare drag pe chatul forumul de pe pagina principala
Iar daca ai nelamuriri poti orincand sa-mi trimiti un pm si se rezolva Smile
Love
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum