Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Skid Row
Inactiv
Inactiv

~Skidy~

la data de Joi 29 Mar 2012 - 16:44
Neata lume:))

Numele meu este Alexandra dar mi se spune Ulex,Tunul sau Skid.
Am 14 ani abia impliniti(12 martie)si sunt rockerita inraita\m/
Avand in vedere stilul meu dur si neiertator,am un suflet de copil totusi,n-am ce zice:))
Muzica preferata:Rock-ul,Heavy Metall,Hippie,Raggae,dar in general muzica rock din anii 90,si clasica este una din preferatele mele:X
Artisti sau trupe preferate:Janis Joplin,Jimmy Hendrix,Metallica,Guns n Roses,Skid Row(de unde si porecla mea),AcDc,Aeerosmith,Apocalyptica,Bethoven,Bob Marley,Skrillex,Iris,Cargo si mai sunt dar nu le pot pune pe toate:))
Persoane care ma inspira:tatal meu,Slash din GnR,Sebastian Bach din Skid Row,Jimmy hendrix,Kat von D
Urasc:BARFA SI OAMENII FALSI...si mai sunt cocalarii,oamenii care vorbesc pe mess cu"ji,k,sh,tz"...pacat de limba romana
Imi place foarte mult sa cant la chitara,sa scriu,sa compun poezii sa pictez(doar pe panza),sa ma dau cu skate-ul, sa ma uit la Naruto:))

Desi sunt acuzata ca fiind exagerat de dura, directa si baietoasa:-"X_X si neintelegatoare pentru ca nu dau a doua sansa:))am si eu latura mea de copil:))

Sper sa ne intelegem
pa!!\m/
●Emιℓy●
Ex Staff
Ex Staff
Sex : feminin

Re: ~Skidy~

la data de Joi 29 Mar 2012 - 18:34
Buna Skid - asa te botez de acum Tongue - , bine ai venit la noi pe forum Big Hug
Numele meu e tot Alexandra, dar mi se spune Ale, imi pare bine de cunostinta Smile
Sa te distrezi aici, sa iti faci o multime de prieteni printre care si eu, daca vrei desigur Smile
Sa respecti Regulamentul ca te papa Rallu daca nu ; ))
Am si eu o intrebare daca nu te deranjaza, mai ai frati sau surori :?
Cam atat, inca o data bine ai venit si te astept pe chat ca sa mai vorbim Big Hug
Domino
Scriitor
Scriitor

la data de Joi 29 Mar 2012 - 19:11
Salut, mama ce descriere. Ai subliniat in primul rand ca esti o fire dura. Bun venit pe forum, totusi! Si eu ascult rockul, dar mie imi plac trupele precum TAtu, Evanescence si Red si mai sunt si altii, dar pe astia ii ascult cel mai mult. Astia ce fel de rock canta, eu nu prea stiu. Ai vren cuplu favorit din Naruto? Ai sa faci vreun fic?
Am uitat si eu sa ma presint. Eu sunt Ioana, in realitate, doar ca mi-am pus nicknameul Mei Li. Am si eu firea mea copilaroasa, dar nu sunt atat de dura ca si tine. Ce mi-as dori sa fiu ca tine, sunt un pic mai moale, dar in fine, ca orice persoana cand simte ca a atins o limita de nervi,sunt periculoasa rau Evil
Si mie imi place sa pictez, sa cand, dar vocal. Mda, cat despre latura baietasa, eu ma jucam cu baietii cand eram mica nu cu papusi si fete.
Reeah
Ex Staff
Ex Staff

la data de Vin 6 Apr 2012 - 20:38
Bine ai venit Alexandra.
Ma bucur sa te cunosc.
Eu sunt Deea,
Sper sa-ti faci multi prieteni, printre care si eu desigur daca vrei.
Daca intampini probleme imi poti da un mp.
Spor a postat, scumpo Kiss
RR
Administrator
Administrator

la data de Sam 7 Apr 2012 - 11:53
Hellooo Alexandra Big Hug draga mea
Bine ai venit in familia noastra de nebuni
Eu sper sa te distrezi la noi in "cartier" si sa-ti faci multi prieteni, printre care si eu daca vrei Smile
Te-am pupat si spor la postat si la scoala Kiss
PS: Scuze ca am intarziat :bush:
LaVitaDiMerda
Membru
Membru

la data de Sam 7 Apr 2012 - 14:04
Hola Alexandra! Eu sunt Alina... Miss`U pentru cunoscutsi:))
Ma bucur sa vad ca esti rockerita:))
Sper sa-ti faci noi friends pe forum si sa scrii ficuri de nota 20[[daca scrii ficuri:))]]
Pacat ca tu pe mine ma urasti[[eu`s una din aia care scrie Sh, Ts... etc]]LaughLaugh Dar te stimez... Kiss

Bye Bye KissKiss
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum