Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Ale's gfx ^^

Distribuiti
    ●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Ale's gfx ^^

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Dum 11 Mar 2012 - 21:45

Ok, m'am hotarat sa va arat si eu ceva - sau mai bine spus am fost obligata, o sa mi'o platesti tu Kim -. Sunt incepatoare, deci nu fiti prea duri X_X

Ultima editare efectuata de catre Άℓєχαηđяα ◕‿◕ in Mier 2 Mai 2012 - 16:23, editata de 4 ori
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Re: Ale's gfx ^^

Mesaj Scris de Reeah la data de Lun 12 Mar 2012 - 15:03

Ale vrea bataie.
    Cum sa nu ne placa?
    Tu vezi ce ai facut aici? O adevarata capodopera de arta Love it
    Bravo Kim ca ai obligat-o ca de nu... Evil
    Ok, ok, sunt foarte frumoase, te pricepi Kiss
    Mai astept creati din partea ta Kiss
    •°•Andy Quinn•°•
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de •°•Andy Quinn•°• la data de Lun 12 Mar 2012 - 15:10

Deea are dreptate! Sunt foarte frumoase! Te pricepi, Ale! Smile
    Bravo Kim! Daca nu o obligai tu nu vedeam asa minunatii Winner
    Mai vreau si altele Big smile
    Domino
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Domino la data de Lun 12 Mar 2012 - 15:41

sunt foarte frumoase. Imi plac enorm de mult. Ce program folosesti, sau e secret de stat? Imi foarte mult imaginile doar ca sunt cam mici. Sa mai postezisi sa nu mai spui ca sunt urate. Cei care decid daca sunt frumoase sau nu sunt cei care poesteaza comentarii. Pana la urma, doar nu le faci doar asa. Le faci casa le arati cuiva. Bravo Kim, bine ca ai convins-o!!!
    RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Lun 12 Mar 2012 - 19:22

Ce-ti fac eu tie femeie (D)
    Mie imi spui ca nu te pricepi si etc. si acuma ce vad imagini foarte dragutzeee Love it
    Noroc cu Kim, ca altfel pierdeam vizionatul unor astfel de poze Love
    Deocamdata nu te critic ca nu am ce, doar sa te laud, dar...
    Dar iti voi spune si tie ca celorlalti membri, vreau sa postati si pozele originale
    Pentru ca nu stiu ce sa critic, poate poza respectiva era asa intr-un anumit colt care nu-mi place si nu stiu daca l-ai editat sau nu

Deci: Mai adu Ale scumpa mea, mai adu gfx-uri ca de nu Bici
    ●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Sam 24 Mar 2012 - 20:40

Multumesc de incurajari fetelor, ma bucur ca va plac, si Mei Li, le fac cu PhotoScape Big smile
    Am mai adus doua gfx'uri, stiu ca nu sunt prea reusite, dar ....

Originala ->

Editata ->

Originala ->

Editata ->
    lNicoleta
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de lNicoleta la data de Joi 23 Mai 2013 - 1:49

Voi lua in vedere rugamintea din primul post si nu voi fi prea dura insa iti voi spune de ce nu-mi plac.
    1. Sunt LQ, in caz ca nu stii ce inseamna LQ, iti spun eu. LQ = Low Quality = calitate proasta.
    2. Sunt prea simple, incearca sa faci una de la 0.
    3. Gaseste niste resurse HQ = hight quality = calitate inalta.
    4. Si urmareste tutoriale.
    Acum sper ca nu o sa ma urasti pentru acest coment dar, asta e adevarul.

P.S Mai bine ti-ai lua PhotoShop.
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Joi 23 Mai 2013 - 9:03

Ale! Tu vrei bataie, cum sa spui ca nu sunt reusite? E ciudat. Eu sunt nesimtita ca nu am trecut pe aici pana acum Neutru Hai iarta-ma Smile Sunt foarte misto, mai ales ca stralucesc Love it Si ai si cu turntul Eiffel Love it Si uuuuuuuu, balonase! Laughing Nu stiu exact sa-ti explic de ce imi plac, pur si simplu ceva striga in mine ca sunt frumoase pentru ca ai muncit la ele, atat.
    Si Yoko, pe mine una m-a deranjat comentariul tau. Ai fost cu adevarat rea, de ce crezi ca sunt " LQ"? Ai spus doar chestii rele..... Neutru Chiar daca Alle ar spune ca nu se supara, tu ai crede-o? Iti ceri scuze degeaba la sfarsit.
    Alle, sa ne mai aduci Love it Sa vedem cum stii acum sa editezi, sunt sigura ca mult mai bine. Te pup scumpo, Xo.Xo. Kiss
    lNicoleta
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de lNicoleta la data de Joi 23 Mai 2013 - 11:09

Damaris, eu am spus partile negative, mi-am spus parerea din punct de vedere grafic. Din moment am ceva experienta in ale GFX-ului, imi spun parerea si spun ca sunt LQ pentru ca sunt cam blurate. Daca totusi vreti sa ramaneti amatari, tfaceti ce vreti. Eu nu mai am ce sa critic ca apoi toti se pun cu gura pe mine.

P.S Lucrez de 4 luni, nu e mult si daca nu ma credeti, verificatii topicul meu cu creatii. Wink
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Joi 23 Mai 2013 - 19:55

Buna.
    1. Voi v-ati abatut putin de la subiect. Sa nu se mai repete. Daca vreti, pe chat, mess sau prin mesageria privata puteti discuta astfel de lucruri.
    2. Yuko, imi pare rau, sar si mie mi-ai parut putin rea la est comentariu si cel de la topicul lui CyberWings.
    Nu cred ca tie ti-ar comveni sa vina cineva si sa iti zica asa ca tot ce ai facut tu, fiind inceator, este de calitate proasta. Ai zis ca lucrezi de 4 luni. Bravo! Spor la treaba in continuare! Dar sa nu uitam ca si tu ai fost incepatoare.
    Yoko_Uchiha a scris: Daca totusi vreti sa ramaneti amatari -amatori-, tfaceti ce vreti. Eu nu mai am ce sa critic ca apoi toti se pun cu gura pe mine.
    E treaba lor daca vor sa fie amatori sau vor sa evouleze. Nimeni nu ti-a cerut sa critici - din cate stiu eu-, nu esti grafician aici pe forum, poti sa dai pareri, in limita bunului simt. Si ... criticatul este o treaba a membrilor cu rang, atat la ficuri cat si la imagini.
    Eu nu m-am pus 'cu gura" pe tine, te-am atentionat putin ca sa nu se ajunga la altceva. Daca ai ceva sa-mi spui, legat de comul meu te rog sa o faci in privat!

Alee :-w Nu ai mai pus! ;-w Cand iti faci pc-ul vreau mai multe! :o3
    Fan Art
    Donator
    Donator

Mesaj Scris de Fan Art la data de Vin 5 Iul 2013 - 23:12

off: Yoko, si pe mine m'a cam deranjat comentariul tau. Inteleg ca nu ti'a convenit treaba aia, dar totusi! Nu cred ca ti'ar place sa vina X-ulescu sa'ti spuna ca imaginile tale la care chiar ai muncit sunt... cum ai spus tu. Crying Puteai adauga putin lapte si miere in comentariul ala, n'ar fi stricat.

on: Imi plac foarte mult! Sunt tare dragalase! Mai ales cea cu ursuletul! Le ador!  Nu stiu, au aerul ala energic, cu gust de acadele. Laugh Sper sa aduci cat mai repede altele! Dar nu 1-2. Muuuuuulte. Vreau sa vad cum explodeaza creativitatea din tine. Evil Cu alte organe acolo dar aia nu conteaza Laugh .
     Am sters'o, Ja ne! Smile
    ~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Dum 14 Iul 2013 - 12:22

Hey Emily!^^
     Sunt frumoase si superbe gfx-urile chiar daca esti incepatoare. Datorita lui Debb am aflat ca faci niste  minutatii de gfx-uri. Primele mi-au placut cel mai mult.
     Chiar as vrea sa pot face si eu astfel de lucruri dar uite ca nu pot. Esti chiar talentata pentru o incepatoare si evoluezi pe zi ce trece. 
     Chiar daca cineva ti-a zis ca sunt gfx-uri de calitate proasta, asta nu inseamna ca trebuie sa renunti. Tu le faci de placere si pentru ca-ti place, nu pentru a te jigni cineva prin creatiile tale. 
     Nu te da batuta. Continua sa lucrezi exact ca inainte. Sunt foarte frumoase si nu trebuie sa renunti din prima.
     Iti urez succesc incontinuare si spor la editat.
    Bubu Uchiha
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Bubu Uchiha la data de Mier 31 Iul 2013 - 12:07

Buna, Emili, sunt foarte draguite GFX-urile tale, nu lua in seama de altii, daca tie iti place ce faci, corect? Yoko, asa e ea, e mai dura, dar stie ce vorbeste. Acuma sa nu credeti ca ii tin partea, oricum GFX-urile tale sunt foarte dragute si chiar imi pare rau ca n-am trecut pei-aic putintel mai repede, serios, chiar puteam trece. Poate sunt LQ din cauza efectelor, mie nu-mi apare asa pe PC-ul de-avas,a dar de pe al bunicii unele imi apar chiar naspa, deic chiar habar n-am ce sa zic.  Mie imi place, dar un singur lucru ma deranjeaza... N-AI MAI ADUS DE MULT! Vezi ca te oblig s-aduci.

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Dum 28 Mai 2017 - 13:35