Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Some of my gfx

Distribuiti
    Jossephine
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Re: Some of my gfx

Mesaj Scris de Jossephine la data de Dum 31 Mar 2013 - 20:50

Hi ^_^
    Nu am mai trecut de mult pe aici asa ca am decis sa mai pun cateva imagini, pot fi folosite ca avatare ^^

Ultima editare efectuata de catre Like an American in Vin 5 Iul 2013 - 22:25, editata de 1 ori
    Miss Ignorance
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Miss Ignorance la data de Lun 1 Apr 2013 - 0:30

E prima data cand vad GFX-uri facute de altii inafara listei mele de Messenger.! Sunt entuziasmata! Sunt foarte reusite si colorate! Exact cum iubesc eu
    Banuiesc ca iti ia ceva timp sa le faci nu? Eu nu am incercat nici o data sa fac dar cred ca daca as incerca, as palii pe langa tine U.U Sincer sincer.
    Sunt superbee! Continua tot asa!! Sa mai faci!
    Fan Art
    Donator
    Donator

Mesaj Scris de Fan Art la data de Vin 5 Iul 2013 - 23:01

Debb! Draga mea artista profesionista, iubesc creatiile tale. Sutn atat de, uff! Nici nu gasesc cuvinte sa exprim cat de entuziasmata sunt de faptul ca iubeeesc imaginile astea! Sunt remarcabile! Supercalifragilistice! Laugh Sa aduci cat mai repede altele ca ne suparam!
     Am sters'o, Ja ne! Smile
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Dum 7 Iul 2013 - 12:05

O doamne! Debb scumpo, de ce nu m-ai anuntat de dinainte de mega-superbele tale opere? 
    Grrrrrrrrrrrrrrrrrr.
    Deci le ador, le iubesc, sunt pur si simplu geniale Love it Adica, schimbi imaginea radical si asta imi plaaace, pentru ca nu o schimbi cu efecte urate Love it 
    Nu stiu care e pereferata mea, pentru ca toate sunt superbe Love it 
    Te rog, mai adu! Nu fii rea ca te bat cu pufuleti altfel.
    Si sa ma anunti.
    Spor la editat!
    Jossephine
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Jossephine la data de Sam 13 Iul 2013 - 21:20

Buna ^^ Am venit cu niste seturi Smile Sper sa va placa Kiss 

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Sam 13 Iul 2013 - 21:21

Esti asa de... si de.... AWESOME! Cine ma-sa lui Damon te-a pus sa le faci asa geniale? Love it Imi plac in special primele doua set-uri, si pe primul il ador, m-am indragostit. Dar eu am planuri de nunta cu semnatura si avatarul tau, cred ca il fac amant. 
    Si maiculita, ai scris sa se vada din cosmos " BY LOL? " Laugh Prea taaaare. Dar ceea ce e creepy ... e ca arata bine! Love it Ah, la naiba, editezi asa frumos! Sunt geloasa, serios! Dar stiai asta.
    Apropo, ti-a luat o mie de ani- numarati pe trei degete- sa aduci gfx-uri noi (D)
    Sa nu se mai repete!
    Abia astept sa mai pui (GOO) -> nu ma lasa sa ma sinucid cu un borcan de zacusa din cauza nerabdarii- stii ca eu nu am rabdare nicidoata.
    Spor la editat, Jo! Kiss
    ~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Sam 13 Iul 2013 - 22:25

Debb imi vine sa te omor in acest moment. Mai lasat cu gura cascata. Nu stiam ca faci astfel de gfx-uri geniale. Chair le-as lua pe toate dar momentan acum folosesc set-uri Kim. Iti iubesc foarte mult gfx-urile si sunt incantata ca am o prietena care ma poate ajuta cu set-urile. Iti urez succes in continuare si bafta cu editatul. Sa ai multe comuri la aceste superbe gfx-uri.
     Te pupacesc Debb si te iubesc!
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Dum 14 Iul 2013 - 15:35

Vaai! Debb`! Ultimele seturi sunt grozave! O.O Îmi plac tare mult contrastele şi culorile, faci nişte combinaţii de geniu! Tu suferi de o boală rară şi anume boala talentului nemărginit. o.o Cred că ştiu pe cine pun să-mi facă semnăturile de acum încolo! :> Să ne aduci curând şi alte gfx-uri, spor la lucru!
    Jossephine
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Jossephine la data de Mier 31 Iul 2013 - 21:45

Hi, guys ! ^^ Am mai adus niste gfx-uri facute in timpul in care m-am mai perfectionat :3 Sper sa va placa ^^

Semnaturi:

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Mier 31 Iul 2013 - 21:48

Ia uite la ea pacatoasa care e. Pui gfx-uri si nu-mi spui? Si te ma numesti jmena [-( 
    Grrrrrrrrrrrrrrrr
    Asa, deci tu! Vedete jmenoasa care esti, ti-am mai spus ca sunt superbe? ;;] Da, ti-am mai spus si am avut dreptate Think Ar trebui sa ma crezi mai des.
    Zau. Zic...
    You, little.... Very Angry 
    Stiu ca mie imi arati mereu din timp, dar ma simt mai bine daca dau si comm.
    Deci ai putea posta mai multe, zau si mai des. ;;] Zic. 
    Jossephine
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Jossephine la data de Joi 15 Aug 2013 - 1:04

Deeci, m-am mai chinuit putin si am reusit sa fac o semnatura care sper sa va placa pe cat de mult imi place si mie ^.^

Edit: + inca una ^^"

RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Joi 15 Aug 2013 - 21:12

Prima prima Winner Na Damaris, ca eu is prima >Tongue 
    Vai, n-am mai trecut pe aici decateva luni bune. Uite ma ce dragute is toate gfx-urile aduse. Imi place la nebunie cum faci avataarele si fonturile pe care le folsoesti.
    Semnaturile cu CorinaHeather le ador Love Trebuie sa-mi spui cum le-ai facut (GOO)
    Mai ales background-ul acela mai in flacari Love it 
    Penultima ti-a iesit o.o Geniala
    Ultima mi se pare mai ciudata din cauza linilor negre lasate -.-'
    Vad ca a face rendere ii la moda >.<

Te pup scumpa mea Debb si sa mai aduci Big Hug
    Si daca poti invata-ma si pe mine, ca am multe de invatat de la tine (GOO)
    Jossephine
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Jossephine la data de Sam 31 Aug 2013 - 3:01

Aww, ma bucur ca-ti plac, Rallu :3 Și mi-ar face plăcere să îți spun cum am făcut acele imagini, dar exact cum ți-am spus, sunt varză la explicații ^^”
    Oricum, am mai adus imagini *goo* Sper să vă placă.

- făcută după un tutorial.

Sper să vă placă *goo*
    GabyXD
    Inactiv
    Inactiv

Sex : masculin

Mesaj Scris de GabyXD la data de Dum 1 Sept 2013 - 11:16

Mda, deci deabea acum mi-am adus aminte sa vin pe aici-sa siiiiiiiiiii la penultimul tau post imi place foarte mult avatarul cu Damon, adica baiatul care ti-a zis sa il faci, adica baiatul e prea smecher, nu imi vine sa cred ca idee geniala ti-a data si da ti-am zis si atunci pe mess ca sunt misto (parca) dar daca nu ti-am zis iti zic acum, sunt mistooo
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Lun 2 Sept 2013 - 18:53

Ah, bineinteles eu le stiam pe toate de ceva timp b-) Adica de cand le-ai facut, sunt doar o intarziata Laugh Sunt asa de dragute, Jo, ma bucur ca te-ai hotarat in sfarsit sa postezi si cele trei semnaturi, sunt geniale si trebuia sa se vada ce dragut poti tu sa editezi. Ooooo, mai e ceva, avatarele alea ma fac sa rad de fiecare data cand le vad Laughing Awesome. 
    RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Joi 17 Oct 2013 - 17:19

Like always, amazing ^.^
    Noul stil de avatare imi place mult, sunt mult mai vi, nu ca celelalte nu erau Kiss
    Iubesc imaginea anime cu bilele colorate si luminate, e foarte dragut, imi place mult
    La fel si celelalte creati, superb.
    Te rog sa mai aduci sinu uita sa ma anunti si pe mine Big Hug

Acum este: Joi 23 Mar 2017 - 16:17