Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
dydy
Membru
Membru
Sex : feminin

Mai mic sau mai mare?

la data de Mar 6 Mar 2012 - 16:10
Asa poi din surse...prontr-e care si tata(Niku) am aflat ca unilor le place ca iubitul sau iubita sa fie mai mica sau egal la varsta.
La voi care e faza? La mine iubitul trebuie sa fie macar cu 1 an mai mare la varsta si la inaltime el e mai mare ca mn cu 10 cm [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
RR
Administrator
Administrator

Re: Mai mic sau mai mare?

la data de Mar 6 Mar 2012 - 19:21
Aualeu, cand am vazut titlul ma gandeam la altceva Blush

Mai la inaltime vreau sa fie mai mare sau egal decat mine, in nici un caz mai mic, poate doar cu jumatate de centimetru, daca ii dragut Laugh
Apoi la varsta Think Nu vreau sa fie prea maaaare si nici mai mic decat mine, poate doar cu cateva luni mai mic, iar mare, hmm... sa nu fie mai mare de 20 de ani si umpic Laugh
Cam acestea ar fi criterile mele... am si eu pitici mei, mai ales ca eu is mai inalta si nu mi-ar placea sa ies cu unul mai mic decat mine la statura :s
●Emιℓy●
Ex Staff
Ex Staff

la data de Mar 6 Mar 2012 - 19:23
Hmmm, pai la mine nu conteaza inaltinmea - bine, as vrea sa fie mai inalt Smile - , cat despre varsta ....

● Nu e ca si cum nu mi'ar displace sa fie mai mare decat mine, dar pana la urma varsta nu conteaza Smile

● Acum daca ar fi sa fie mai mare, as spune cu un an - mai mult sigur nu -.

● Mai mic nu as vrea sa fie, adica, imi plac baietii mai maturi, cu capul pe umeri, dar si amuzanti tot odata Smile

--> Deci in concluzie si eu as vrea sa fie tot mai mare, dar nu cu mult Smile
Lucifer
Membru
Membru

la data de Joi 8 Mar 2012 - 19:36
Deci as vrea sa fie mai mare ca mine cu 1-2 ani mai mare maxim 3=)) si da sa fie mai inalt ca mine...ce doamne doara nu o sa umblu cu unu mai mic ca mine la statura si sa ma aplec eu sa il sarut Laughing [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Domino
Scriitor
Scriitor

la data de Joi 8 Mar 2012 - 20:50
Ei bine, asta da intrebare capcana. Ce titlu ai mai pus. Laughing
Ei bine, eu la inaltime, si la anii mei ma situez undeva intre mediu si inalt. Deci asta inseamna ca nici eu nu pos sa ies chiar cu "pitici de gradina" oricat de draguti ar fi.
Ei bine, nu prea m-am gadit la inaltimea baiatului prea mult pana acum dar nici pitic sa nu fie.
Iar cat despre ani, nu cred ca conteaza atat de tare anii daca stie sa se comporte cum trebuie. Bine, asta nu inseamna ca poate sa fie chiar de orice varsta. Hai sa zis maxim un an mai mic ca mine si pana in 20 de mare. Io ce sa fac cu unu de la 23 de ani in sus? Deja la ala ii trebuie treburi pe care eu nu i le-as putea da de acum. Daca intelegeti ce vreau sa zic.
sakura chan
Membru
Membru

la data de Dum 11 Mar 2012 - 0:06
Pai la inaltime sincer mi-ar place sa fie mai inalt ca mine [oricum este]. Nu stiu dar mie una nu imi plac baieti pitici [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] La ani as vrea sa fie mai mare ca mine cu maxim 3 ani [este mai mare ca mine cu 2 ani Big smile] da si pe mine ma cam uimit intrebarea pe care ai puso, dar dupa acea am inteles Big smile
Ja'Ne
crissysweet
Inactiv
Inactiv

la data de Lun 9 Apr 2012 - 15:51
hmm..poi dupa parerea mea sa nu fie mai mik...la inaltime..poate cu un an mai mikk..dar doar atat...
ei bine iubitul meu este de aproape aceeasi varsta cu mine este mai mare cu o luna si o zi..iar la inaltime..ei bine nu stiu sa zic cu cat dar oricum e mai inalt Big smile
Rose
Moderator
Moderator

la data de Lun 9 Apr 2012 - 16:34
Dydy ce te invata Niku? O.o pffff >.>
Asta e pentru toti useri: VA ROG NU MAI SCRIETI CA PE MESS, CHAT, ETC! FRATILOR VORBITI ROMANA, COERENT, SA PRICEAPA TOT PROSTU! Ca sa nu fac off topic.
Nu prea e frumos cand fata e mai mare ca baiatul - inaltime- e inestetic si ciudat sa vezi asa ceva pe strada Neutru.
La varsta, eh, asta nu prea se pune, adica nu intreaba nimeni: domnisoara, iubitul tau e mai mare ca tine ca si varsta? Si oricum aici nu prea se observa: decat daca tu ai sa zicem 16 ani si iubitul tau 14 ani. Atunci se vede, pentru ca se cunoaste dupa moaca de copil si tip ce abia a dat nas in nas cu drogurile, tigarile, fetele si etc >.>

Mai, iubitul meu are 22 de ani - asa pentru Rallu, nu e vorba de Adrian. Nu mai sunt cu el Laugh. Am trecut la altu, Rallu Laugh - si e cu doar cativa centimetri mai inalt ca mine. Oricum nu l-am ales dupa aceste criterii, s-a intamplat.
Eu, prefer baieti mai inalti ca mine, la varsta poate sa aiba si el 17 ani, ca nu ma deranjeaza.
Ce e enervant la acesti tipi de 16, 17, 18 chiar 19 ani e ca nu prea gandesc si pentru ei vorbeste sexu [ sorry], tigarile si nu au capul pe umeri. Doar niste pampalai. Dar moda e: ne plac baietii rai :>.

Sa stiti ca deobicei, daca tii mult la o persoana, atunci nu mai iei in considerare aceste lucruri minore si nu stai sa asculti vorbele celorlalti.
Irene.
Moderator
Moderator

la data de Mier 18 Apr 2012 - 11:49
Trebuie sa marturisesc ca atunci cand am citit titlul mi-a venit altceva in minte Laugh Perversa de mine ...
Deci eu sunt foarte sucita. La mine baiatultrebuie sa fie mai mare decat mine cu maxim 2 ani si minim cateva saptamani. La inaltime sa nu fie scund ca raman cocosata daca ma aplec sa-l sarut dar nici paluga sa-mi trebuiasca o scara. Ar merge sa fie mai inalt cu un cap. El trebuie sa fi deacord cu mine dar sa aiba si propriile lui decizi. Nu vreau sa fie un catelus. Sa fie romantic dar si pervers, sa fie amuzant, destept, frumos nu mai zic, hiperactiv. La cat de traznita sunt sa nu se supere cand fac vro boacana si sa nu ma insele. Noua acum, in aceasta perioada ne plac baietii mai mari dar cand vom fi batrane 25 ... ne vor placea baietii tineri. Totul depinde de varsta.
Jossephine
Membru
Membru

la data de Joi 24 Mai 2012 - 15:03
Pai, eu i-as prefera pe tipii mai mari cu minim un an si maxim 5 sa zicem. As vrea sa fie mai inalt decat mine, normal, dar nici cat statuia libertatii. Ii prefer pe cei mai inalti decat mine, dar nu cu mult. Cu 5-10 cm mai mare ca mine, dar mai mic nu, nu accept scunzii Laughing.
Ayu
Membru
Membru

la data de Dum 22 Iul 2012 - 13:07
O.o Cand am vazut titlul ma gandeam la altceva. Laugh Acum sa raspund... La inaltime sa nu fie scund ca nu vreau sa ma aplec sa-l sarut. Plus ca, dupa cum a spus si Rose, e ciudat sa vezi asa ceva pe strada. Neutru Adica ganditi-va la Lovely Complex. Laugh
As vrea sa fie mai inalt ca mine, dar cu vreo 10 cm, sau chiar egal cu mine, ca nu moare nimemi. Laugh Iar la varsta, mai mic nu vreau, adica poate cu cateva luni sa saptamani, dar nu mai mult. Mai mare... Think Poate cu maxim doi ani. Nu-l vreau nici bosorog. Laughing
"Andra"
Nou venit
Nou venit

la data de Lun 23 Iul 2012 - 21:26
Interesant titlu ! Laugh Se pare ca ne-ai indus in eroare ! Whistling
Sa fie mai inalt ca mine, chiar si cu un cap si ceva....am sa port tocuri. Kiss
Referitor la varsta, poate sa fie cu cateva luni mai mic, poate sa fie de varsta mea, poate sa fie cu 1 an mai mare si poate sa fie maxim cu 2 ani mai mare.....Cam astea ar fi criteriile mele!
AiShiteruu
Inactiv
Inactiv

la data de Dum 7 Oct 2012 - 23:37
A meu e cu aproape 5 ani mai mare:d
Se zice ca baiatul tre sa aiba cu minim 4 ani mai mult. Pt. ca baietii maturizeaza mai greu..
Iar la inaltime.... Ei bine... a meu e cu vro 16 cm mai mare:))

Acu nush:))
Ella ♣
Moderator
Moderator

la data de Vin 1 Feb 2013 - 21:44
Clar va fi mai mare ca mine, adica asa ar fi frumos. Nu m-ar deranja daca ar fi de aceeasi varsta cu mine, sau poate cu un an mai mic, dar un singur lucru e clar. Cu siguranta va fi mai inalt ca mine, pentru ca altfel nici nu se pune problema, nu prea suport baietii mai scunzi ca mine, adica nu am nimic cu ei, ideea e ca mi-ar displacea ca iubitul meu sa fie mai scund ca mine, pentru ca asa nu as mai putea purta tocuri si ar fi putin ciudat, nu crede-ti?
Reeah
Ex Staff
Ex Staff

la data de Mier 3 Apr 2013 - 21:23
Hm, interesant topic. Ei bine, în legătură cu vârsta, nu m-ar deranja dacă ar fi mai mic cu mine, însă nu cu mult, maxim un an, deoarece nu stau eu să-l educ. - Mă întrebase acum câteva săptămâni unul de la a 6-a dacă vreau să fiu cu el, i-am spus din prima că nu am chef să mă plimb cu copilul după mine. Neutru
Plus că am un caz în familie în care verişoara mea este mai mare decât soţul ei cu vreo trei zile. Laugh Deci, nu m-ar deranja asta. Hm, dacă ar fi mai mare, să fie cu maxim 7 ani decât mine. Nu că e vorba că el are alte nevoi odată ce este mai mare, dacă ar ţine la mine, şi le-ar ţine în frău, nu-i aşa ?
La înălţime este deja altceva. Vara trecută eram cu mătuşa mea în parc şi am văzut un cuplu, fata fiind cu un cap şi mai înaltă decât băiatul, ăla-i venea până la umăr. A fost chiar inestetic, plus că am impresia că erau logodiţi - ne-am uitat la degetele ei şi avea un inel care aducea a inel de logodnă. E frumos să vezi şi astfel de relaţii, adică nu ştiu, să nu ţină nimeni cont de chestiile astea, însă aş prefera să nu mă îndrăgosesc de un tip mai mic ca mine de statură. Să-l văd că e pe vârfuri când mă pupă, yuck! Am făcut şi prostia de a fi împreună cu tipi mai pitici ca mine, însă n-o să mai fac, să fie mai înalt ca mine cu un cap, poate şi puţin mai mult ca să mă ridic pe vârfuri! <3
~Kim™~
Membru
Membru

la data de Mier 3 Apr 2013 - 21:42
Hey! Am trecut si eu pe la acest topic. Big Hug Pai, referitor la intrebarea ta, eu as vrea sa aiva aceeasi varsta ca mine sau intre 1-4 ani mai mare, nu sunt sigura, inca! Blush Iar la inaltime, nu prea m-ar interesa dar cel mai bine ar fi sa fie umpic mai mare decat mine. Nu conteaza cat de inalt sa fie, dar eu as fii fericita daca ar fii mai inalt decat mine cu maxim 10 cm. Big smile
Ella ♣
Moderator
Moderator

la data de Sam 27 Apr 2013 - 18:18
Ei bine am sa incep cu varsta. Se spune ca fetele prefera baietii mai in varsta deoarece noi, fetele, ne maturizam mult mai repede si ne dorim langa noi o persoana cat de cat mautra care nu mai are minte de copil. Tind sa cred ca faza asta e destul de adevarata pentru ca mie imi place de un tip doar cu un an mai mare si nu pot sa spun ca e extraordinar de matur. [Dar mie tot imi place de el. Love it ] Oricum revenind la subiect si eu mi-as dori un baiat mai mare cu cativa ani decat mine, dar nu prea multi. Laugh Iar la inaltime clar trebuie sa fie mai inalt ca mine, macar cu putin ca sa pot purta tocuri cand sunt cu el. ^_^
Mrs Anderson
Membru
Membru

la data de Sam 11 Mai 2013 - 11:10
Mai mare [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
La mine e mai mare cu un an decat moi si mai inalt. Acum fiecare cu gusturile lui, iubirea nu are inaltime si nici varsta.
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum