Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
dydy
Membru
Membru
Sex : feminin

Celine Dion

la data de Mar 6 Mar 2012 - 15:36
Nu stiu ce sa zic dar muzica aceasta m-a impresionat[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
•°•Andy Quinn•°•
Scriitor
Scriitor

Re: Celine Dion

la data de Mier 7 Mar 2012 - 15:48
Nu stiu de altii dar pe mine acest cantec ma inmoaie de fiecare data cand il ascult. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Simt cum inima vrea sa-mi iasa din piept si ma simt foarte bine cand ascult asemenea melodii. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Superba piesa! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
♥ Nekko ♥
Critic
Critic

la data de Mier 7 Mar 2012 - 18:35
Frumoasa melodie, insa nu m-a emotionat. Neutru
Nu am plans la Titanic. Nu m-a impresionat asa de mult incat sa plang. Tongue
In fine, melodia e foarte frumoasa, nu e de mirare, si cantareata are o voce extraordinara, Smile
Mai asteptam melodii Big smile

NEKKO
Rose
Moderator
Moderator

la data de Lun 12 Mar 2012 - 15:19
Filmul nu l-am vazut. Mi-am propus sa ma uit la el in saptamana de scoala altfel sau in vacanta de primavara, acum nu prea am timp de filme. Insa melodia ma atins unde ma doare mai tare. Prima data cand am auzit-o mi s-a facut pielea de gaina si adevarul este ca citeam si ceva cu adevarat trist si mi-au dat lacrimile. Se uita mama la mine ca la extraterestri.
Cel mai mult imi place la final, cand Celine Dion ridica vocea, pot sa fiu si drogata sau in culmea fericirii ca simt acealasi lucru: emotii prin tot corpul si numai furnicaturi.
E o melodie incredibil de frumoasa si se simt emotiile din ea. Intr-un fel sau altul am trait si eu acea trista poveste de iubire ^^

Ultima editare efectuata de catre ☆♥Я◊sЄ♥☆ in Lun 12 Mar 2012 - 15:54, editata de 1 ori
Domino
Scriitor
Scriitor

la data de Lun 12 Mar 2012 - 15:30
este o melodie foarte emotionantade care niciodata nu te plictisesti, iar videoclipul ei se potriveste cu textul melodiei. Vocea lui Celine e divina. Nu oricine poate canta o asemenea melodie fiindca este foarte grea. Nu stiu ce mi-a placut mai mult, filmul sau melodia?
~Piersicuta~Rubin~
Membru
Membru

la data de Vin 27 Iul 2012 - 2:21
O_O Am vazut si filmul! Prima oara am ascultat melodia ce mi s-a parut superba, o ascultam incontinuu si-l zapaceam pe unchimiu sa mi-o puna cand aveam 6 ani. Apoi am vazut filmul la care am plans! I know... sunt plangacioasa! Pe mine una m-a impresioant foarte mult si nici acum nu pot sa-l uit, cum nu voi putea vreodata!
Irene.
Moderator
Moderator

la data de Joi 18 Iul 2013 - 17:22
Am vazut filmul si nu am plans, dar melodia ma face sa plang. Este frumoasa! :x Minunata! Perfecta!
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum