Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Domino
Scriitor
Scriitor
Sex : feminin

Sunete ciudate din cer care se aud in jurul lumii

la data de Vin 2 Mar 2012 - 20:52
Deci, vreau sa schimb putin placa si sa trec la o alta specie de fenomene paranormale., decat visele ciudate. Dar si ale tale ,
Ati vazut pe internet despre sunetele ciudate din ceruri? Au o gramada de explicatii. Mai nou, au inceput sa apara si in Romania. Si au aparut si in Canada si in alte tari, si abia apoi in Romania. Eu le-am comparat si sunetele astea auzite din ceruri care e cat se poate de senin in fiecare video, seamana foarte mult unele cu altele si sunt extrem de stranii. Iatale mai jos:

asta e video cu sunetele din Canada, acum urmeaza si altele:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=jgF1W2UDadE
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=mNK-bO7KOQo

ultimele doua au fost facute in Romania, nu stiu daca sunt trucate sau nu, dar ce este clar e ca se aud peste tot in jurul lumii in ultimul timp.

Mai iata inca unul filmat in Finlanda
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=b3oFDtLRcSk

Sunt multe explicatii pentru aceste sunete, care mai de care mai diverse. Ce e drept, e ca au aparut de curand. Cine stie, poate ca unii dintre noi le-am auzit deja, dar nu le-am luat in seama. Iar cei care vor sa le auda ar fibine sa ciuleasca bine urechile. Voi ce parere aveti?
Rose
Moderator
Moderator

Re: Sunete ciudate din cer care se aud in jurul lumii

la data de Vin 2 Mar 2012 - 22:45
Si sa inteleg ca aceste sunete au legatura cu "Sfarsitul lumii" din 2012, nu?
Bun, deci ultimul e de-a dreptul patetic, abia se intelege ceva. Un alt punct pe care l-am observat a fost sunete prea stridente, sunete de durere, parca cineva suferea si eu stiu ca in cer e pace si armonie ca doar e Raiu. Ar fi trebuit sa se auda ceva cu totul diferit si mai pasnic, dar asa mi s-a facut pielea de gaina Laugh

A mai aparut ceva pe youtube intr-un timp, dar de data asta erau cu sunete din Iad auzite de sub pamant nu stiu unde. Acolo am avut cosmaruri.
Care ar fi explicatiile?
La prima zici ca un metru mai incolo e un parc plin cu tanci. Poate o fi adevarat, dar mi se pare prea ciudat si chiar sunt curioasa cu aceste explicatii Think
Am sa ma interesez.

P.s: poate nu mai dorm la noapte :-w, ca eu am dat-o si in planeta Nibiru :-w
DenisA_DenY:**
Nou venit
Nou venit

la data de Sam 10 Mar 2012 - 12:09
Gata nu mai dorm la noapte
Cam ciudate zgomote , in cer ii raiul , trebuiau sa fie sunete mai linistite nu de parca moare cineva
Am vazut si eu aia cu Sunete din iad si nu mi-a picat prea bine
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum