Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
mada fan nr 1
Inactiv
Inactiv
Sex : feminin

Buna!

la data de Lun 6 Feb 2012 - 17:15
BUNA!MA NUMESC MADA SI AM 16 ANI,SUNT DIN BRAILA,SI SUNT O FATA CU STARE DE SPIRIT SERIOASA.DAR TOT IN ACELASI TIMP SUNT FOARTE PRIETENOASA,SPER SA FIM BUNI PRIETENI SI DACA O SA SCRIU UN FORUM NU MA LAS PANA NU-L TERMIN,VREAU SA NE CUNOASTEM MAI BINE,MULTUMESC! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
●Emιℓy●
Ex Staff
Ex Staff

Re: Buna!

la data de Lun 6 Feb 2012 - 17:24
Buna Mada !! Big Hug Imi pare bine de cunostiinta Smile
Eu sunt Alexandra, dar mi se spune LeXy, depinde de persoana Laugh
Sper sa te distrezi aici si sa iti faci o mutime de prieteni, printre care si eu daca vrei.
Te astept pe chat ca sa mai vorbim, poate ajungem sa ne cunoastem mai bine Smile
Te'am pupacit, Zbye !!
Reeah
Ex Staff
Ex Staff

la data de Mier 8 Feb 2012 - 13:36
Buna! Bine ai venit!
Ma bucur sa te cunosc!
Eu sunt Deea, Dee, Diavolitia, Diavolita, Diavola..cum vrei,
Sa respecti regulamentul, sa iti faci multi prieteni printre care si eu daca vrei, sa fi activa, si cel mai importan lucru sa te distrezi.
Daca ai nevoie de ceva, ma poti gasi la id-ul andreeadragan98 sau imi poti da un mp.
Sa ai o zi buna.

P.S. Am vazut ca ai inceput sa comentezi la ficuri, nu uita trebuie sa ai minim doua randuri complete intr-un comentariu, altfel o sa suporti niste consecinte.
RR
Administrator
Administrator

la data de Mier 8 Feb 2012 - 20:39
Hey Mada...Bine ai venit pe forum! Big Hug
Ne bucuram sa te avem printre noi Love it
Sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni. Nu uita sa respect Regulamentul.
Te-am pupat Kiss
Domino
Scriitor
Scriitor

la data de Mier 8 Feb 2012 - 21:28
Ola mi amor, mi amor!!
Bine, ce faci, Mada fan nr1? Cred ca ti-ai scris asta pentru ca esti fan Naruto foarte inraita. Ce bine, si eu sunt. Te pupacesc. E cam ciudat ca iti abia acum un com de bun venit, avand in vedere ca deja te-am criticat. Ma rog, lasand la o parte asta. Bun venit pe forum, si te-as ruga sa aduci odata nextul!!! Very Angry
Deci inca odata buna!
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum