╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Buna!

Distribuiti

mada fan nr 1
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 04/02/2012

Buna!

Mesaj Scris de mada fan nr 1 la data de Lun 6 Feb 2012 - 17:15

BUNA!MA NUMESC MADA SI AM 16 ANI,SUNT DIN BRAILA,SI SUNT O FATA CU STARE DE SPIRIT SERIOASA.DAR TOT IN ACELASI TIMP SUNT FOARTE PRIETENOASA,SPER SA FIM BUNI PRIETENI SI DACA O SA SCRIU UN FORUM NU MA LAS PANA NU-L TERMIN,VREAU SA NE CUNOASTEM MAI BINE,MULTUMESC! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 18/11/2011

Re: Buna!

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Lun 6 Feb 2012 - 17:24

Buna Mada !! Big Hug Imi pare bine de cunostiinta Smile
    Eu sunt Alexandra, dar mi se spune LeXy, depinde de persoana Laugh
    Sper sa te distrezi aici si sa iti faci o mutime de prieteni, printre care si eu daca vrei.
    Te astept pe chat ca sa mai vorbim, poate ajungem sa ne cunoastem mai bine Smile
    Te'am pupacit, Zbye !!

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Mier 8 Feb 2012 - 13:36

Buna! Bine ai venit!
    Ma bucur sa te cunosc!
    Eu sunt Deea, Dee, Diavolitia, Diavolita, Diavola..cum vrei,
    Sa respecti regulamentul, sa iti faci multi prieteni printre care si eu daca vrei, sa fi activa, si cel mai importan lucru sa te distrezi.
    Daca ai nevoie de ceva, ma poti gasi la id-ul andreeadragan98 sau imi poti da un mp.
    Sa ai o zi buna.

P.S. Am vazut ca ai inceput sa comentezi la ficuri, nu uita trebuie sa ai minim doua randuri complete intr-un comentariu, altfel o sa suporti niste consecinte.

RR
    Administrator
    Administrator

Data de înscriere : 09/01/2011

Mesaj Scris de RR la data de Mier 8 Feb 2012 - 20:39

Hey Mada...Bine ai venit pe forum! Big Hug
    Ne bucuram sa te avem printre noi Love it
    Sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni. Nu uita sa respect Regulamentul.
    Te-am pupat Kiss

Domino
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 09/09/2011

Mesaj Scris de Domino la data de Mier 8 Feb 2012 - 21:28

Ola mi amor, mi amor!!
    Bine, ce faci, Mada fan nr1? Cred ca ti-ai scris asta pentru ca esti fan Naruto foarte inraita. Ce bine, si eu sunt. Te pupacesc. E cam ciudat ca iti abia acum un com de bun venit, avand in vedere ca deja te-am criticat. Ma rog, lasand la o parte asta. Bun venit pe forum, si te-as ruga sa aduci odata nextul!!! Very Angry
    Deci inca odata buna!

Acum este: Mier 18 Ian 2017 - 20:05