╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

hello everyone!!!

Distribuiti

Bonnie o_o
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 01/02/2012

hello everyone!!!

Mesaj Scris de Bonnie o_o la data de Dum 5 Feb 2012 - 20:56

buna!m-am mutat in new york de la 10 ani este foarte diatractiv aici am multi prieteni.Am 12 ani si imi place sa ma distrez!!!
    Am o trupa si sunt solista.Imi place sa fac multe farse.PAPA Big smile

Domino
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 09/09/2011

Re: hello everyone!!!

Mesaj Scris de Domino la data de Dum 5 Feb 2012 - 22:16

-Ai de capul meu? New York? Esti solista? Nu ma bagi in trupa ta, am face o echipa pe cinste. Am cantat si o data in viata mea pe scena!!! Laughing
    Cred ca o duci super tare alaturi de americanii tai! Ai stiu despre animeul Naruto Shippuden sau nu-i prea intereseaza?
    Deci, bun venit in acest forum!! Bautura

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Re: hello everyone!!!

Mesaj Scris de Reeah la data de Mier 8 Feb 2012 - 13:23

Bun venit pe forum! Kiss

Eu sunt Deea, Dee sau Diavola, Diavolitia, Diavolita...cum vrei, pentru mine nu prea conteaza..
    Scumpo, sa te distrezi, sa respecti regulamentul si sa-ti faci multi prieteni, printre care, daca vrei si eu. Spor la postat si sa fi activa..

Daca ai nevoie de ceva ma poti gasi la id-ul andreeadragan98 sau imi dai un mp.
    Sa ai o zi buna. Kiss

Acum este: Sam 3 Dec 2016 - 15:41