╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Heeey, sunt noua pe aici!

Distribuiti

Te Amo...
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 04/02/2012

Heeey, sunt noua pe aici!

Mesaj Scris de Te Amo... la data de Sam 4 Feb 2012 - 12:20

Buna! Ma numesc Bianca si am 15 ani. Sunt o fire hiper-activa, sunt crazy dar cand ma enervez nu raspund de faptele mele[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] . Imi place moolt culoarea mov si roz, joc hambal, locuiesc in Bucuresti si nu spun cartierul, e secret de stat! Ce sa va mai spun despre mine? Habar nu am! Sper sa imi fac prieteni. Zbyer[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

RR
    Administrator
    Administrator

Data de înscriere : 09/01/2011

Re: Heeey, sunt noua pe aici!

Mesaj Scris de RR la data de Sam 4 Feb 2012 - 14:42

Hey buna Bianca Big Hug
    Bine ai venit Kiss
    Eu sunt Raluca Smile Dar lumea ma striga Rallu(Rallu in sus, Rallu in jos Laugh )
    Mai, dar secretoasa mai esti Wink)
    Si trebuie sa avem grija cu tine :s
    Eu de o vreme ma abtin sa nu izbucnesc de la nervi sa nu sperii membri Laugh
    Prieteni o sa-ti faci cu siguranta. Toata lumea de aici e foarte de treaba, te asigur Smile
    Si daca nu sunt, ii pun eu la punct Bici
    Eu sper din tot sufletul sa te distrezi Big Hug
    Te-am Kiss si spor la postat si scoala Love it

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 18/11/2011

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Sam 4 Feb 2012 - 15:16

Buna Bianca. Eu sunt Alexandra, dar mi se spune LeXy. Imi pare bine de cunostinta. Sper sa te distrezi si sa iti faci o multime de prieteni si sa ne uimesti cu capodeporele tale Smile Te'am pupacit, Zbye !! Big smile

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Mier 8 Feb 2012 - 13:30

Buna! Bine ai venit pe forum, ma bucur sa te cunosc. Kiss
    Eu sunt Deea, Dee, Diavola, Diavolitia, Diavolita.. cum vrei.
    Nu uita sa respecti regulametul, sa iti faci cati mai multi printeni, printre care si eu daca vrei, sa fi activa si cel mai important lucru, sa te distrezi.
    Daca ai nevoie de ceva ma poti gasi la id-ul andreeaddragan98 sau imi poti da un mp.
    Sa ai o zi buna. Kiss

eely
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 17/02/2012

Mesaj Scris de eely la data de Lun 20 Feb 2012 - 21:53

BUNA:*Kiss VAD CA TOATA LOOMEA PE AICI E SOOPER DE TREABA ... Heart SUNT SI EU NOUA PE AICI SI AS VREA SA IMI FAC FOARTE MULTI PRIETENI...EU SUNT O FIRE MAI RETRASA DAR SPER CA CU AJUTORUL VOSTRU VOI TRECE PESTE TOATA RUSINEA ASTA:D][b] pS vreau sa imi fac prieteni moolti ....pwpiki doolci:*KissKiss

Editat de Diavola: Nu ai voie sa scri cu rosu, numai membri staffului folosesc aceasta culoare pentru a atrage atentia.

Acum este: Sam 3 Dec 2016 - 15:39