╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Intamplari amuzante la scoala

Distribuiti

Lucifer
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Data de înscriere : 18/08/2011

Intamplari amuzante la scoala

Mesaj Scris de Lucifer la data de Vin 3 Feb 2012 - 15:44

Am zis sa fac un tropic in care sa spunem toti cele mai traznite intamplari care ni s-au întâmplat la scoală. Asa ne vom putea distra si vom putea sa împrumutam ideile noastre altora=))).

De exemplu:

Deci in clasa mea sunt 7 fete si 13 baieti, cand enervam baietii zic catre noi "" *tumar fata lu mata". Nici nu va explic cum ies baietii din mana noastra...sifonati si cu freza facuta ca de cei mai mari frizeri=)). Sau mai zic catre noi futa mata pe scurt *utate mata=)).

Asa la ora de biologie ne radem de crapam...facem anatomie...yak. Si am un coleg atunci cand profa e intoarsa cu spatele face mutre in spatele ei..scoate limba, ii arata semnu de razboi deci super tare.

Avem 2 colagi in clasa pe care i-am botezat franzela si soimu. Ieri=)) la ora de franceza ei vorbeau asa de relaxati dar uitasera ca sunt in prima banca si i-a auzit profa nu va explic ce am ras. Dupa 2 minute au inceput sa se ia de par si nu mo tinut gur ais am zis ..Fugiti soimu il omoara pe franzela. Tot ieri la ora de mate la trecut diriga pe franzela la tabla si avea ceva cu radical si trebuia sa inmulteasca 6x8. Si nu stia a zis 54...apoi o zis o colega 48 mahh si el o zis 48 apoi lo intrebat diriga "Ma sigur nu te-a prostit" si o zis 51=)))

Pai noi fetele dam dupa baieti cu creta ca ne mananca undeva=)) si sfârșim ori prin luate pe sus si plonjate pe geam ori chinuite cand ne ating pe fund sau ori altundeva unde nu au voi NESIMTIT=))

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 18/11/2011

Re: Intamplari amuzante la scoala

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Vin 3 Feb 2012 - 16:54

Hmm, interesant topic, mai ales ca am ce povestii la el Laugh

Asa, deci azi in ora de fizica toate bune si frumoase pana cand un coleg ( Ciocan ) a inceput sa strige in gura mare: "Linge, linge". Cam asa spune el la "Ninge", dar eu nu m'am putut abtine si i'am zis: "Linge'o bahh in continuare!!" Laugh Noroc ca profa' era atenta la hieroglifele unui coleg asa ca nu a auzit, cel putin asa sper. Neutru

La ora de franceza de ieri a fost un calvar. Ne'a pus doamna o melodie la casetofon: "Savez-vous planter les choux". Cea mai plicitsitoare melodie din lume!! Asa ca in timp ce doamna corecta nu stiu ce lucrari, multumesc doamne nu ale noastre, baietii aruncau cu hartii mototolite in casetofon incercand sa il opreasca. O foaie a aterizat in cafeaua de pe masa a doamnei, iar cand a vrut sa bea s'a incat cu ea Laugh Apoi ne'a tinut o morala cum ca"Nu aveti voie sa faceti dezordine in timpul orei mele" si alte chestii.

Astazi un coleg a repetat acelasi lucru pe care l'a facut in urma cu o saptamana. In ora de fizica a deschis geamul si a plonjat afara din clasa. Numai ca doamna l'a vazut si a spus: "Buna idee Alex, haideti copii, facem experimente cu zapada!". Toti am ramas o.O, dar dupa a fost macel pana sa isi i'a fiecare hainele de pe cuier, noroc ca geaca mea era pe spatarul scaunului Big smile

Acum cateva saptamani doamna de matematica a scos'o la tabla pe o colega. I'a dat cartea in mana si i'a spus ce sa scrie, dupa care s'a apucat. In timp ce doamna cauta probleme in carte colega mea se uita la tabla ca pisica in calendar, oricum nu scrisese nimic. Si a stat asa cam 10 minute, gandindu'se cat fac 6x15. Ea scrisese ca fac 95, iar cand doamna a vazut a inceput sa rada si a intrebat'o: "Pe ce planeta?". Ea se uita nedumerita la noi care incercam sa ne abtinem din ras, dar pana la urma am cedat. A pus'o sa mai faca inca odata inmultirea si nu stiu cum doamne fereste i'a dat tot 95. A mai stat ceva si dupa o auzi cum striga: "Aaaaa, 93!!". Doamna a ramas o.O in timp ce noi radeam de mama focului. A trimis'o la loc si toata ora a stat la catedra si se intreba cu voce tare: "Asa le'am predat eu lor? Ca 6x15 fac 95 sau 93?". Neutru

Ar mai fi multe intamplari amuzante, doar ca trebuie sa mi le amintesc.

Lucifer
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Lucifer la data de Sam 24 Mar 2012 - 18:57

Ok deci am alte intamplari...hazii

Ieri la ora de mate m-a trecut diriga la tabla deoarec dracu stie ce am facut si nohhh...m-a intrebat despre o lectie la cre lipsisem....si chiar a strigat tare la mine si eu uneori sunt o fire sensibila ori plang de nervi ori de ciuda....sia m plans aproape toata ora am fost cu lacrimi la ochii de ciuda ca nua vusesem lectia.Asa in pauza o colega a incercat sa ma faca sa ma simt bn dar nu prea a reusit pana ce o colega (R) a tras bluza de pe un coleg destul de Hot si a ramas in tricou....in clasa a4a mie imi placea de el si cand am vazut ca e in tricou m-am sculat in picioare si am inceput sa strig"Dezbracal ca io il vreau in boxeri" NU VA POT EXPLICA CA TOTI AU INCEPUT SA RADA. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Asa tot ieri clasa mea a avut calduri si ce sa vezi ne-am gandit sa facem baie. Asa ca ne-am udat toti... un coleg ma pervers de al meu m-a luat pe sus si m-a bagat in baia baietilor pe mine si acolo mai era tipul de mai sus cu tricoul ..si eu am inceput sa dau cu picioarele in usa zicând.."Lasa-ma sa ies...nu vreau sa mor....daca nu deschizi usa jur ca am sa te omor"..si am tinuto asa cam 2 minute=)).

Asa tot ieri la ora de chimie...eu...maria atotștiutoare am zis ca e usoar ce trebuie sa faca un coleg de-al meu la tabla...si profa s-a intors catre mine si a zis"Hai domnișoaro fa tu problema si asa nu ai nota" ..am reusit sa zic doar un "Hihi".

Ce sa va mai spun.....da am 2 colegi super perversi si joi ne-au luat pe mine si o coelga de a mea si ne-au dus in clasa unde l-au pus pe un tip sa tina de usa sa nu iesim noi....ce sa va spun ca saraca mea colega a fost atinsa peste tot de unul dintre ei...insa eu..fata lui Bruce Lee=)) am pus o bataie pe celalalt de mama focului abia a reusit de vreo 4-5 ori sa faca ceva cu mine ca in rest a primit doar palmi...de care nu se putea folosi dar cand am dat cu picioarele m-a prin de ele si m-a intins pe banca....dar uitase ma ca mai am si maini=))
    Aseară am fost la biserica si zicea preotul ca pacatuim daca ne mangaiem,daca ne sarutam..ect...si ma gandeam la cei 2 colegi ai mei care ar trebui sa bage pe foc in ida si sa se inteleaga cu dracu=)) [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Daca imi mai dauc aminte ceva mai scriu....Va pup [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

•°•Andy Quinn•°•
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 10/11/2011

Mesaj Scris de •°•Andy Quinn•°• la data de Sam 24 Mar 2012 - 21:03

Vai, Ale! Ieri, la ora de franceza, profa ne-a pus sa cantam Savez-vous planter les choux si toti dadeau doar din gura in timp ce ea se strufoca sa ni-l cante...Tot in ora ei, dar in alta zi, unu din clasa s-a eliberat (adica a tras un...) si ceilalti au inceput cu " Vai, Alin! Dar iar ne imputi clasa?" [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Profa auzindu-i pe astia ca se plangeau a intrebat ce s-a intamplat si i-au spus toti baietii ce-o facut Alin. Profa a oftat si s-a dus sa deschida geamul incepand sa rada....
    La ora de mate, exact in ziua de opt maritie, dirigu (proful meu de mate) a inceput o discutie mai " aprinsa " cu clasa lui draga. Inainte cu o zi avusesem sedinta cu parintii si au vorbit ei cinestie ce chestii. La noi in clasa e problema ca sunt niste fete ce stau toata ziua cu baietii din clasele mai mari pe coridor si na... Imaginati-va ce fel de discutie am avut. Ne-o intrebat la un moment dat de ce ridica cainele piciorul? Toti am ramas socati d eintrebarea pusa, numai ale a inceput sa rada. Apoi a zis ca asa fac si fetele care ies pe coridor cand stau si vorbesc cu baietii mai mari si a inceput toata clasa sa rada.
    Ma rog... Daca ati fi fost acolo era mult mai amuzant decat pare cand cititi dar na... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 18/11/2011

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Sam 24 Mar 2012 - 21:22

Dahh, normal ca (,) colegutii mei iubiti au mai facut cate ceva, multumita lor mai am ce povestii Evil

1. Ieri la ora de Biologie, in timpul testarii, tot asa, un coleg s'a "eliberat", iar cand a simtit parfumul "divin", un coleg a spus cu voce tare: "Haii mai Alex, ai mancat fasole :?". Toata clasa a inceput sa rada, si il auzim pe domnul de Biologie: "Haideti, continuati'va testul, ce aveti cu bietul baiat daca a facut o prevenire de excretie :?". Cand am auzit toti am ramans o.O si dupa ne tineam de nas ca sa ne abtinem din ras.

2. Pana la urma o sa ii arunc casetofonul doamnei de franceza ! Very Angry Din nou intra ea in clasa frumos, si ne intreaba daca am invatat cantecul. Noi am spus ca nu, apoi doamna ne'a pus o noua melodie: Alouette. No` hai pe bune, suntem la gradinita si eu nu stiu :? Ne'a pus sa il invatam din clasa, si apoi ne'a ascultat pe fiecare in parte. A ajuns la un coleg , si incepe el dragut sa cante:

Alouette , gentille alouette,
    Alouette, je te plumerai.

Si dupa il auzim pe un coleg cum spune: Je te plumerai, cu cablu USB. Toti am inceput sa radem, desi nu avea logica, dar a fost amuzant tonul pe care a spus'o, sau cantat'o.

3. Ora de fizica s'a transformat in ora fantomelor la noi. Doamna nu a venit la ora, si ne'am ales cu doamna bibliotecara care trebuia sa ne supravegheze. Eii, si ea ne'a spus ca atata timp cat nu facem galagie putem face ce vrem. Eu impreuna cu vreo zece colegi ne'am strans in jurul catorva banci, si am inceput sa spunem povesti de groaza. Numai de groaza nu erau, dar ma rog. Am intrebat'o pe doamna daca pot merge pana la baie, si am iesit din clasa. Am ajuns la baie, m'am aplecat sa beau apa, iar cand m'am ridicat si am vazut cine era in fata mea am scipat toata apa pe el. Un coleg - Cristi - incerca sa ma sperie, dar s'a ales cu o baie. Cand doamna l'a intrebat de ce e ud el nu a mai stiu ce sa spuna. Dar un singurl lucru ma nelamureste, ce cauta el il baia fetelor :? Laugh

Cum a spus si Blacky, e mai amuzant cand traiesti asta, nu cand citesti Tongue

Fan Art
    Donator
    Donator

Data de înscriere : 17/01/2012

Mesaj Scris de Fan Art la data de Sam 24 Mar 2012 - 23:08

)Bun. Ieri la ora de mate colegamiu Fanica (Fane ), cand profa preda, facea avioane din hartie, si se juca cu ele, si nu stiu cum a nimerit, unul s-a intepenit in parul d-nei [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Desi are un animal de par in cap deci n-a simtit.

Sau la ora de tehnologica cand d-na ne-a zis sa facem chipul ei din colaj, un coleg a varsat ce a mancat la 10. Deci prfa are o fata de sperie Moartea
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Oh, da si era ora 15 [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ori, la ora de stiinte, cand trebuia sa vedem cum se "mureaza" un castravete, deci sa va explic, "botul" era foarte incapator, incapea un cap de-al meu acolo [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    D-na a plecat 5 min. si un coleg a dat cu mana peste borcan si atunci i s-a spart unuia in cap. Si cica d-na sa vaitat nu c-a lesinat ala, ci ca a cazut muratura, ca asa n-o mai putea manca...
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Deci noi avem o clasa de nebuni / un spital de nebuni
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Lucifer
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Lucifer la data de Dum 25 Mar 2012 - 14:57

Paii...depanam si eu amintiri ...si tocmai mi-am amintit o faza mortala.

Era vineri...data nush dar stiu ca ma distram cu o prietena ne udam ca ludele si ea a fugit din clasa iar eu nebuna am zis ca o astept dupa usa si o sperii car cand s-a deschis usa am sarit in fata usi si am strigat buu...si cand colo o speriasem pe profa de religie=))).

La fizica ne radem de murim dc??.. pai simplu profa ii cam dusa si cand facem prostii zice ca ne arunca pe geam sa studiem viteza cu care aterizam jos...si intr-o ora un coleg care inafara de prostii nu stie nimik vb linistit si profa il intraba " Tu crezi ca profesorii vin sa abia grija de tine(G)?" si el a zis da=)) Sau la ora de engleza s-a mutat tot acelasi coleg(G) cu mine in banca si cand profa scria la tabla el lua energizantul si zicea"Bei cu mine" dar tare, si apoi o zis colegul din fata ca el nu scrie apoi el a zis "Tu esti orb nu vezi ca am scris" dar caetul lui era un alb imaculat...dupa asta a inceput sa ma dagale si am inceput cu palme ...ue ii dadeam una peste cap el ma lovea cu palma pe picor pana l-am lovit la Familie=))

Ce sa spun clasa noastra face prostii cat pt toata clasa....la ora de tehnologica ne-a certat pe toti pt ca era dezastru in clasa si cand s-a terminat ora baietii au imitat animale..capre,vaci,oi de toate...si no spus la diriga profesoara si o zis diriga ca de cand e ea in scoala nimeni nu a facut asa=))

Myia_Maria
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 07/05/2012

Mesaj Scris de Myia_Maria la data de Mier 9 Mai 2012 - 15:43

Pai sa vedem......
    Era o zi numai tin minte si aveam 4 ore: geografie , muzica , sport si franceza. La geografie am stat si normal ca nu am stat linistiti, la muzica chiar ca bine sa nimerit sa nu vina profa...Nu avea cine sa stea cu noi si am stat singuri .Colegii de servici ne'a adus mancarea pe care ne'o da in fiecare zi si cum eram vre'o 5 copii am inceput sa tipam sa radam si sa ne alergam prin clasa.Din moment ce nu mai aveam de ce sa mai radem am inceput sa aruncam cu biscuiti unul intr'altu si cine'o mai ascula pe sefa clasei (o handicapata penala) am luat biscuiti si dai...
    EEEEE... hai mai lasama ce clasa de handicapati mai suntem Laugh ca venit directorul la noi si toti eram mutati in banci cum am vrut ,ca niste ingerasi ce suntem negam fiecare ,,Nu eu domnule director,colegul...".Nedumerit domnul director a plecat si cum a inchis usa ,mai dai mai dai cu biscuiti parca eram descreierati Bautura lol! .Iar a venit si'o luam de la inceput ,negam si dam vina pe coleg.
    In sfarsit se sunase pt pauza si in acelasi timp mai multa distractie .
    Ce sa spui cam in toate pauzele baieti se bat cu ceilalti din alte clase ,ba' in ore se muta si se baga langa fete ,ba' ca in pauze ne ating peste tot .Eiiiii bine.... si noi fetele niste dracusoare le dam una la mandrie de exemplu cand l-am lasat lat pe podea cu mainile in locul cu pricina.
    Ieeeee... l'am lasat fra mostenitori !!!!!Winner

Ayu
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 13/05/2012

Mesaj Scris de Ayu la data de Joi 31 Mai 2012 - 22:37

Vai, toate sunt penale! Hai sa zic si eu!

1. La ora de bio de luni, profa ne vorbea despre sistemul reproductor. A ajuns la pubertate si zicea pe acolo de scurgerile de sperma ale baietilor (polutii parca Think ) si zice unul: Doamna dar daca se sparge teava, adica este o scurgere... Toti am inceput sa radem ca drogatii. Dar mai rau a fost raspunsul profesoarei: Atunci te usurezi in pat! Laughing Laughing Laughing

2. Tot la o ora de bio, in clasa a 6-a, profa il asculta pe un coleg din mamifere insectivore. El zice de liliac, furnicar, cartita... Pana ajunge la cel mai penal MAMIFER INSECTIVOR: puricele!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

3. La o ora de geografie, colegul meu de banca (pe care l-am poreclit "mortu") scrie "fluvii", dar la ce scris are, eu am inteles Durex. Am inceput sa rad si i-am zis si lui. Se uita la mine cu o fata gen WTF?! si il intreb daca stie ce-i ala. El da din cap in semn ca nu, apoi ii explic ca e o marca de prezervative. Il intreb daca stie ce-s alea si de data asta zice ca da. Cat de bou trebuie sa fii sa nu stii ce e Durex?! O_O Mai ales ca e in clasa a 7-a!

4. Intr-o zi, era ziua de nastere a unui coleg. Niste fete mi-au dat un O.B. scurt. Sarbatoritului i-au dat unul lung si un tampon. L-au intrebat ce fel de prezervativ vrea si asa... Iar mortu a auzit ca se vorbea si de O.B.-uri si a crezut ca este vorba despre clasa 8 B. Eu zic: Ba, noi vorbeam de O.B-uri! Colega din fata noastra il intreaba daca stie ce sunt si el zice: Vibratoare? Laughing Alta colega ii explica: Ba, astea se baga in p**** si se umfla si cu ele poti sa te dezvirginezi. El face o fata gen WTF?! si tace din gura.

5. Acum cateva zile profa de bio ne-a zis sa facem un desen cu metode contraceptive. Mortu (da, iar el) intreaba ce-s alea si ii zic eu: Ba, alea se folosesc ca sa nu ramana fata gravida dupa ce se f***! Ca prezervativul! Laughing Ce explicatie directa i-am mai dat si eu!

6. La istorie si civica avem acelasi prof. E cam chior, da nu-si pune ochelari ca-si strica aspectul de cadavru! Laughing La o ora de-a lui, ii zice la un coleg "negrotei mic". El raspunde: Macar eu nu-mi ridic pantalonii pana-n gat! Laughing

Cam atat. Daca imi mai amintesc, mai spun.

Domino
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 09/09/2011

Mesaj Scris de Domino la data de Vin 1 Iun 2012 - 7:11

Serios Vampire?Ce ciuddat si clasa noastra a ajuns exact la acealeasi chesti ridicole. Si astia de la mine is cam ciudatei ca si ai tai.

Faina chestie, si clasa a mea a ajuns la chestile astea cu contraceptivele la ora de EPS, si stati sa va spun faza tare. deci, vine profu in clasa si ne preda de vreo doua saptamani despre contraceptive, si in urma cu o saptamana le-a cerut la baieti sa aduca prezervative la scoala Laughing si inainte cu o alta saptamana nea cerut sa calculam cat costa un copil in primul an de viata si numai mie mi-a iesit peste 150 de milioane, astia toti s-au spart de ras. Winner Dar sa revenim la ce e cu adevarat amuzant. Astia, din clasa mea nu au adus prezervative si s-au cerut in pauza de la profu sa cumpere si ajung abia pe la jumatatea orei. Intre timp, pe restul clasei ne-a pus sa rezolvam cum se face cu prezervativul. Ne uitam ca mutantii pe foi ca nici unul nu avea habar. Ba, de fapt, cand trebuia sa zicem corect, profu a zis ca fetele stiu mai bine ca baietii.
    Ajung si astia cu prezervativele. Intra in clasa si se duc in banca, intre timp, profu scotea o banana Laughing . Un coleg, mai diliu un pic, dar de treaba , umfla prezervativul si noi fetele nu mai puteam de ras. Astia zici ca nu au mai vazut asa ceva in viata lor. Profu clar ca l-a atentionat. Si ce face profu cu banana? Simplu, a chemat un coleg in fata clasei si pe altul sa nu stiu ce sa faca. Si ii da profu banana, atunci neam dat seama ce avea de gand profu, asta vrand sa faca pe inteligentu smecher, sio pune direct intre picioare si profu incepe sa citeasca ce sa faca cand isi pune un prezervativ Laughing . Sapoi nebunu tot ce trebuia nu facea, mai si baga cate o tampenie pe gura, nu le mai stiu, dar a zis destule Laugh
    In timp ce facea tot ce zicea pruf, eu i-am filmat si cand au vazut filmuletul in pauza au ras de nu au mai putut. Ala cu banana a zis ca e prima data cand a experimentata asa ceva.
    Saptamana trecuta, acelasi prof, aceasi ora, ne-a pus profu sa jucam teatru. A luat tot cate o fata si un baiat si au jucat doua situatii diferite. Unu, cica ,mergea cu prietena-sa la bar si incerca sa o imbete. Si ea trebuia sa refuze intr-un mod indirect si frumos. Dupa, urmeaza ceilalti doi care eram eu cu un coleg. Ne uitam ca doi prosti unul la altul ca noi aveam de jucat alta chestie, si mai si. Cica eu eram singura acasa si l-am invitat la mine, si stateam cu el de un an si ca el mai vroia sa faca si altceva inafara de un film. Ne-am dus in fata, asta habar nu avea ce sa faca, eu mai dai pe acolo, ce faci, iubi? La ce ne uitam? Il mai luam in brate. Intre timp, clasa se spargea de ras. O colega care se afla in prima banca in drept cu catreda, ca acolo se juca piesa de teatru, la catedra, ne zicea sa facem si altceva, sa ne pupam si tot dinastea baga, bine ca in gluma. Face profu la un moment dat ca ios mai indrazneata ca asta. No, mai trec cateva minute, mai mult in loc sa vorbim ne uitam la clasa. Colegii ne tot faceau semne sa facem ceva odata, mai ales baietii doar de obicei aia e partea lor preferata. Sapa asta incepe dintr-o data cu, nu facem ceva? Ce facem, ne uitam tot la film, hai sa nu stiu ce si tot dealea. Si eu trebuia sa il refuz si tot asa a fost pana cand s-a sunat. Astia in acea zi se strigau tot Marius si Andreea, insa astea nu sunt numele noastre reale ci ale personajelor interpretate.
    Imi mai amintesc ca anul trecut, prin inceput de iarna, cred, ne-am dus la profa de romana acasa ca locuieste la sat si ne intelegem bine cu ea. Am fost doua fete si trei unguri, colegi de clasa. Avea fetita si vroiam sa o vedem. Si, cand ne intoarcem in oras, un coleg se duce acasa, si mai ramanem cu astia doi. Si face unu catre noi, nu ne cumparati un pachet de prezervative? Eu si colega stateam si ne uitam la el cca la o mumie. Asta isi incepe deja viata sexuala la 15 ani? Nu ca era tocmai ceva neobijnuit, insa pentru mine si ea era un soc fiindca ne era coleg si indraznea sa ne ceara asa ceva. Il intreaba colega, ma tu deja gata? Da face ala, nu tu, ii pentru un amic. Ne ducem de proste ce am fost si am in farmacie ne tot certam cine sa cumpere si cumpara colega pana la urma. Sa uita farmacista la noi intr-un mod ciuda, insa m decat sa-mi patez reputatia fac eu catre farmacista: Nu e pentru noi ca e pentru un coeg care ii cumpara la un amic deal lui. Noi nu umblam cu asa ceva ca vrem sa fim cuminti. Se uita femeia la mine si rade si face si ea: Chiar mi se parea ciudat c copile de 14-15 ani sa cumpere de acum asaceva.

Faza penala, nu alta, iesim din magazin si ii dam la ala prezervativul si ne caram. Apoi nici acum nu stiu daca era chiar pentru el si alalalt coleg sau chiar pentru un amic deal sau.

Miyuki
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 13/05/2012

Mesaj Scris de Miyuki la data de Mar 5 Iun 2012 - 21:36

Pai sa vedem eram la ora de engleza si eu tot strigam ca disperata la diriga mea in legatura cu lectia cred si nu ma baga in seama pana m-am enervat si i-am zis " fa surdo da raspunde odata ca ma doare gatul" iar ea " da ma strigat cineva" am ramas socata ca nu mia facut nimic mai ales ca i-am zis "fa"

Sau anul trecut la ora de istorie deci aveam un profesor de puteai sa si-l bati si nu-ti facea nimic purta mereu pantalonii pana in gat cu bluze deparca erau paturi su in sacou pana la jenunchi, asa si intr-o zi niste colegi s-au hotarat sa-i faca o varsa, au facut pipi intr-o punga {stiu scarbos} si au puso sub catedra, se suna de ora vine profu se la catedra si dintr-o data calca pe punga si a sarit toata urina pe pantaloni lui si mirosea in clasa oribil deci aia a fost cea mai tare zi.

Anul asta la boi am dat un test si un baiat scrie ca melcul este o bucata de carne iar scoica respira prin carapace Laugh

La ora de istorie diu baieti aveau niste prezervative si le-a dat la domn prof sa ia si el unul daca vrea ca ei aveau mai multe si se uita profu rade ca tampitu' face o moaca perversa si zice razand "astea sunt prezervative da... da" si sta el se uita la ele rade ca tembelul si dupa cateva secunde se uita la noi vede ca aveam niste fete de WTF!!!!! si zice " ce va uitati duva drecu'" asa a zis apoi a a aruncat prezervativele. Doamne da cum se uita la ele zici ca nu mai vazuse in viata lui.

Sau tot asa la ora de istorie cu acelasi profesori si am uitat sa zis ca este cam pervers, el facea prezenta iar o fata s-a prefacut ca i-a picat pixul cica se apleaca dupa el iar profu' nici ca-si lua ochii de la fundul ei cica el se uita in cataloc dar mai tragea si cu ochii la fundul ei. Pervers profesor.

Eram eu si o colega la ora de mate si ne cam plictiseam nici nu eram atente ce zicea ala pana ma gandesc eu sa ma ridic de pe scaun si incep sa dansez si ridic si mainile apoi a inceput si colega mea sa faca ca mine si cantam "lasa-ma papa la mare"parca, se intoarce profu si ma intreaba ce facu domnisoara dar eu ii zic" nu vedeam la tabla domnu'" sau tot la ora de mate vroia sa arunc in prof cu hartie dar s-a intors si m-am prefacut ca ma scarpin in cap

Lucifer
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Lucifer la data de Mier 6 Iun 2012 - 17:59

Ce sa va spun tocmai vineri am facut impreuna cu clasa mea 'Fuga mortala 1,2 si 3 Laughing'. Ei ne-am hotarat toti sa plecam si pe cand sa iesim uite ca vine "bestia" adica profa de bio cu care aveam ora. Toti fuga inapoi in clasa iar cand am fost siguri ca a intrat in cancelarie dai si fugi. Ei noi nu anm plecat din scoala ca sa o vedem cu se enerveaza. Si uite-o ca iese din cancelarie si cum merge ea cu ca o doamna , in clasa o liniste mortala. Deschide usa si puf vede ca nu e nimeni merge dupa diriga ,iar cand am vazut ca merge dupa diriginta dai si fuge ca de nu auu doamne ne tinea o morala de aia.
    Tineti-mi pumni ca maine sigurat ne asculta "bestia"

Ce sa mai zic=)) ieri la ora de spor mancam seminte si vine la mine veciunul meu care sincer ii tare dragut si era cu un prieten de al lui si a zis catre mine " Vecinut-o asai ca imi dai seminte"...l-am intrebat daca merita si o zis ca da=)). Dupa ce i-am dat lui seminte cel de langa el a zis" Vecinuto asai ca imi dai si mie" dar tipu nici macar nu era vecin cu mine=)). Dupa o jumatate de ora a venit "vecinu" iara-si la mine dar nu i-am mai dat seminte si am zis ca fug de langa el dar el m-a urmarit prin toata scoala=)).

•°•Andy Quinn•°•
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 10/11/2011

Mesaj Scris de •°•Andy Quinn•°• la data de Lun 16 Iul 2012 - 19:45

Mi-am amintit o intamplare ce a socat toata clasa. Laugh Fratemiu se plimba printre banci in pauza si il vede pe un coleg aplecat, caruia ii ieseau chilotii din pantaloni, si asta(fratemiu) se pune si il trage de chilotii pe Gabi (asa il chema pe ala). Apoi face fratemiu o moaca gen O.o cand vede ca lu' Gabi ii s-or rupt chilotii atunci cand o tras de ei, apoi tipa Gabi si dupa incep toti sa rada. Laughing Dupa Gabi o rupt o bucata de hartie igienica cu care o incercat sa-si tina chilotii si vazand ca nu merge, o aruncat-o pe jos, apoi unu din clasa care trecea pe acolo, o vazut bucata aia de hartie igienica si o luat-o sa o duca la cosul de gunoi Laugh

Odata, un coleg a vrut sa sara gardul scolii sa mearga la magazin, si cand sa-l sara ii se rup pantalonii Laugh Asta vine in clasa sa-si ia ghiozdanul sa plece acasa de rusine si ii arata lu' fratemiu cum i s-or rupt pantalonii, si cand isi ridica picioarul i se rup de tot pantalonii Laughing
    ---> Daca imi mai amintesc voi mai scrie, pana atunci Ja Ne! Big smile

Lucifer
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Lucifer la data de Joi 18 Oct 2012 - 18:45

Ok deci azi cea mai tare ziii..

Deci eu cu toti colegii mergem la Lab de chimie, si stam afara si ne uitam la niste bunoci din a12a care jucau fotbal, deodata ne amintim ca avem tema si daca nu ne-o facem...ei bine 3=)). Mergem eu cu prt la mea la toti colegii si ii intrebam daca au facut tema si toata lumea a zis NU=))...mergem noi unde e masa de ping-pong si vedem un bunoc din a11a sau a12a=)) si il intreba prt mea "Stii chimie?" ei o zis "Da dc?" si ea io zis ca nu stie sa faca tema si asta io zis ca io face, mergem si punem caietele pe masa de ping-pong si incepe asta sa faca pe tema. Vine un prieten de al lui iara ...destul de bun=))... zic eu catre el "Ma tu stii chimie" desigur ca raspunsul a fost da ...iar eu ca o tupeista ce sunt " Imi faci tema". Si s-au pust cei doi sa ne faca tema deci vreau sa va spun ca eu am rup foaia deoarece muream de ras cand ma uitam la ea=)).... iar tema lu prt mea era moratala avea acolo.. Teormea lui Pitagora, radicali...deci mortal.

Deci sa ma mai gandesc...... hmmm ...azi am jucat in curtea scolii fotbal eu cu niste colegi sia lti copii, era sa ma inec cu marul deoarece o colega a oprit mingea cu...Fundul=)), ...hmmm mda cand vroiam sa prind mingea trecea printre picoare=)).

Hmm pai ieri doi colegi de ai mei s-au cerata si au inceput sa se bata...am uitat sa specific ca erau fata si baiat=))...doamne el a facut-o pe ea de la proasta pana la curva....ea pe el de la gars prost pana la cretin pervers. Deci au inceput apoi sa se ia de parinti...tot asa pana el i-a clemit ei o palama=))...si apoi io dat si ea inapoi.

Azi la ora de istoria trebuia sa ma asculte si o zis profu" Domnisoara Isabela (al doilea nume al meu pe care il urasc) ridicate in picioare".. iareu din banca cu o voce ca de copil mic " Domn profesor, va rog in 5 minute, va roggg" o inceput sa rada dar tot m-am ridicat in picioare iar in timp ce eram ascultata unu ridica mana iar eu "Lasa mana jos"....desigur ca am luat 10=))

Alta faza ar mai fii cand un coleg m-a facut grasa...ok nu ca as fi eu perfecata...dar nu STUNT GRASA....cand iam sters o palama...saracu mo fugarit prin toata scoala=)))....pana ma prins si m-a dus in clasa in brate binenteles ca nu a rezistat si mi-a pus mana pe fund si apoi i-am sters un sut in fund=))...apoi alta tura de scoala=))

Infine daca maine va ceva amuzant va voi spune=))

Freya
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 11/07/2012

Mesaj Scris de Freya la data de Mar 18 Dec 2012 - 21:52

Hihihihi,am ce povesti aici.
    Anul trecut am fost intr-o excursie cu clasa care dura 3 zile si in a 2-a noapte am ajuns la o cabana unde trebuia sa inoptam si acolo trebuia sa ne facem grupuri adica care cu care sa stea in camera.Eu a trebuit sa stau in camera cu 4 fete si in camera alataurata stateau 4 baieti.Camera noastra si cea a baietilor era ca sa zic asa "legata" printr-un balcon.Si seara au venit baietii la noi in camera si am inceput sa jucam adevar sau provocare si peste vreo 10 minute vine diriginta la noi in camera si incepe sa joace si ea.Eu ca deobicei aleg provocare asa ca unul dintre baieti m-a pus sa ma duc in fata oglinzii si sa zic de 3 ori "Bloody Marry",iar el bineinteles stia ca sunt foarte fricoasa.M-am dus in fata oglinzii si am facut ce trebuia sa fac.Cam dupa o ora de jucat,baietii s-au hotarat sa se duca sa se culce.Bineinteles ca eu si cu inca doua fete(Alexandra si Ioana) nu ne era somn deloc,asa ca ne-am gandit sa facem o farsa baietilor,dar ne trebuiau complici ca sa putem intra in camera lor.Iesim toate 3 pe balcon si ne indreptam spre camera baietiilor.Batem in usa,deschizand-o fix cine trebuia adica Gabi(Primul complice).Ne deschide usasi intram in camera unde se aflau victimele adica Robi si Cata.Logic ca eu si fetele ne-am adus cu noi un luciu de buze si un creion de ochi.Cand sa incep sa-i fac mustata lui Cata a iesit Denis din baie(al doilea complice).Era sa cad in fund din cauza ca Denis a trantit usa de la baie,iar eu eram foarte concentrata asupra "operei mele de arta".Nu dura mult timp ca Catalin incepe sa vorbeasca in somn asa ca Alexandra incepe sa-l intrebe diferite chestii:
    Alexandra:Este doar un vis,
    Cata:Ma bucur.
    Daniela(eu):Cata,cat face 1+1?
    Cata:Daniela.
    De atunci am aflat ceva nou...ca 1+1=Eu. Laughing Daca credeti ca la Cata a fost greu sa-l fardam sa vedeti cum a fost la Robi.El nu vorbea in somn...el facea box in somn(cred ca m-am ales cu un pumn in gura atunci).Cum nu prea puteam sa ne abtinem rasul,am inceput acolo sa radem si sa tipam asa ca Robi s-a trezit,dar prea tarziu ca deja il "machiasem".Se duce Robi la baie,iar eu,Ioana,Alexandra ,Gabi si Denis faceam liniste totala de parca asteptam un raspuns.Dintr-o data auzim din baie:
    Robi:Fetelor cand va prind,va omor!!!!!!!!!
    Ne uitam una la cealalta si nu ziceam nimic .
    Eu:Cred ca ar trebui sa mergem inapoi in camera inainte sa iasa Robi din baie.Fugim inapoi in camera noastra si ne puem la somn ca niste copii "cuminti".Pe la vreo ora 00:00,auzim niste batai in usa care ducea la balcon,iar dupa un mormait ca de zombi.Eu stateam langa Ioana care era si ea treaza.Ca de obicei credeamca ni se paruse asa ca vrem sa adormim din nou,darr iar auzim loviturile si mormaiturile alea.Eu v-am zis ca sunt mai fricoasa si am inceput sa tip prin camera "E BLOOODYYYY MARRRRYYYYY LA GEAMU' NOSTRU!!!!!!!!".Baietii au fugit in camera lor pentru ca stiau ca diriga mi-a auzit tipatul si la ei le este cam frica de diriginta. Laugh
    Ioana:Calmeaza-te ca au fost doar baietii.
    Eu:Stiu,am vrut doar sa-i sperii. Laugh .Ma rog sta a fost argumentu' meu ca sa-mi justific tipatul si bineinteles ca am dormit toata noapte cu lumina aprinsa ca baetii sa nu ne mai sperie.

As mai fi scris multe intamplari amuzante,dar asta a fost cam lunga. Smile

Unchained
    Nou venit
    Nou venit

Sex : masculin

Data de înscriere : 16/10/2012

Mesaj Scris de Unchained la data de Dum 20 Ian 2013 - 15:35

Bun, sa zic si yo cate ceva Laughing

1. Eram in ora de romana semestrul trecut. Tin sa mentionez ca facem cu cea mai dilie profa. Laugh Vine ea in clasa si incepem sa povestim. Ajunge ea la un subiect mai... ciudat, sa zicem. Laugh) Incepe ea sa zica: "Baieti, de acum sunteti mari, aveti majoritatea 17 ani. Va dau un sfat. Nu uitati de prezervativ." Yo, nebunu liceului, ma bag in seama Laugh "Doamna da nu-l suport" "Ei, atunci nu-ti da drumul in fata." Cand am auzit am ramas O___________________O apoi am inceput sa rad Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Cum sa zici asa ceva? Laughing

2. Anu trecut, la o ora de franceza, Narcis, prietenul meu cel mai bun si coleg de banca, dormea. Profa, care era buna rau Laugh il vede si se apropie de el sa-l trezeasca. Iau un pix si il deschid, apoi il intep pe Narcis cat de tare pot. Laugh El sare de pe scaun si cade pe profa intr-o pozitie interzisa minorilor. Laughing Cat am ras in ora aia. Laughing Laughing Laughing Problema e ca Narcis m-a fugarit prin tot liceu. Laughing Si tot el s-a imprastiat in baie. Laughing Laughing Laughing

Mai revin cand se mai intampla ceva sau cand imi mai amintesc xD

Lucifer
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Lucifer la data de Lun 21 Ian 2013 - 18:44

Ok Dany....faza cu profa buna rau=)) Pe bune?? Esti nebun...dar deja stiai asta=))

Ei bine....azi le povesteam colegelor o poveste=)) Hello Mr. Teacher....ei bine si in unele locuri era cam...hmm perversa....si eram la ora de geogra si ne-a lasat profa sa vorbim si ajung eu la o parte mai incitanta si toata lumea se opreste din vorbit.......iar eu " De ce v-ati oprit?? Continuati"

Asa azi am dat examenul la mate defapt dracu stie cum model de examen...ei bine 1 iau...nici mai mult nici mai putin=)) Si ma contentram eu...si numa incepe unu sa faca galagie atunci a inceput al treilea razboi mondial cearta intre mine, profa idioata de romana si idiotul care facea galagie.....bineintles erau si de clasa a12-a in clasa...care au inceput sa rada=))

Faza tare...eu si un coleg....eu o adormita si jumatate la prima ora mai exact franceza....eram de servici...normal ca eu nu stiam....si merg sa sterg tabla apoi sa ud buretele=)) da un coleg dracu stie ce a comentat catre mine....a da "ONE DIRECTION" si eram la doi pasi de el...am zis ca il lovesc cu buretele........si nu am reusit....nici nu ma mir....vedeam inca 2 ca el=)) Oricat as incerca sa le spun ca inimioara mea apartine celor de la BLACK VEIL BRIDES....idioti nu inteleg!!!!!!!!!!!

Alta faza cand ne spune un coleg pe nume Dorin ca o filmat un idiot cantand si la pus pe youtube=)) si zice Radu=)) hai sa vedem sa ne radem...da Dorin " Nu se vede ca ii iarna"=))deci am crezut ca mor...a vrut sa zica intuneric dar la cat e de bou=))

Eu azi impreuna cu prt mea cea mai buna stateam si povesteam cand deodata apare EL, cel care e vinovat de invazia fluturilor in stomac....ma uit la prt mea si ii zic" As vrea sa fiu baiat iar el fata....jur ca acum il violam in tufisurile alea"Laughing..si apoi stau ma mai uit la el ....apoi zic " Are un fund al dracului de sexy"Laughing

Eu povestindu-le fetelor din clasa o scena sexy din poveste bineinteles ca 2 erau pocnite...defapt pocaite....si in timp ce povesteam una statea si se uita visatoare cu gura cascata=))

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Mar 22 Ian 2013 - 18:02

Nu credeam că o să trec pe aici prea curând, dar...
    Tocmai venisem de dimineaţa, pe la vreo şapte, eram o mână de copii. Am început eu să-mi fac curat prin ghiozdan, nu aveam ocupaţie şi-mi las cutia cu creioane colorate pe bancă. Vine un coleg de la A şi-mi ia cutia de creioane, o examenează şi după o lasă înapoi pe bancă dezamăgit. La care un coleg:
    - Ce ? Ai crezut că e ciocolată ? Aşa am zis şi eu prima dată când am văzut cutia. Laughing)))))
    Practic eram pe jos de râs. Laughing)))

Heaven's Calling
    Membru
    Membru

Sex : masculin

Data de înscriere : 22/07/2013

Mesaj Scris de Heaven's Calling la data de Vin 17 Ian 2014 - 16:07

Aici chiar am multe de zis Laughing Incepem cu ziua de azi Smile

1. In prima pauza merg in curtea scolii cu Dany si cativa colegi sa fumam. Ce sa mai zic ca eu dormeam pe mine. Laughing Imi termin eu tigara si intram in liceu toti ca mai era putin si se suna de ora. Usa de la intrarea elevilor e grea si nu sta deschisa. Laughing Ma indrept eu spre usa si baiatul dinaintea mea nu tinuse de ea si cum nu eram pe faza mi-am primit una in cap de am ajuns la Dany in brate. Laughing Restu' erau 'o.o' apoi au inceput sa rada. Laughing

2. Tot azi in pauza il intreb pe un coleg de ce nu a mai intrat pe mess. Dupa ce imi explica motivele lui atat de importante (iesit afara si jocuri Laughing ) ii spun ca il f** in gura. La care el: 'pastreaza pentru Lex'. M'am ridicat si am inceput sa alerg dupa el. Laughing Problema: am dat peste profa de bio (cea mai rea si tembela din liceu).
    Ea: ce faceti aici?
    Eu: incalzire.
    Ea: incalzeste'te spre clasa.
    Eu: da' am obosit.
    Ea: te duc in consiliu.
    Eu: ma carati in spate? o.o sunt prea greu
    Ea: treci in clasa
    Eu: ok Laughing

Mai scriu daca imi aduc aminte. Laughing Sunt prea multe tampenii. Laughing Desigur ca in majoritatea eu si Dany suntem personajele principale. Laughing Laughing

PS: Dany, nu cred ca era necesar sa le zici cum am cazut pe profa de franceza si cum m'am imprastiat in baie. (D)

Acum este: Mar 6 Dec 2016 - 14:08