╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Klau is here!! Just for you..

Distribuiti

VandaQ
    Scriitor
    Scriitor

Sex : feminin

Data de înscriere : 29/01/2012

Klau is here!! Just for you..

Mesaj Scris de VandaQ la data de Dum 29 Ian 2012 - 21:40

Frumusel forum mai aveti.. Asa.. Si eu sunt Klau si.. Salut!! Ce sa va spun despre mine? Am 14 aproape 15 ani, imi plac anime-urile, sa scriu, sa citesc.. De fapt cititul, in ultima vreme, a devenit o boala. O sa ajung la nebuni, imi plac animalele, in special iepurii si liliecii. Am o personalitate ciudata ori scumpa ori perversa ori enervanta ori copilaroasa.. In concluzie: sunt o persoana complexa. Imi place psihologia, literatura, istoria, chimia, merele, ALBASTRU..
    Urasc rozul, pitiponcii si pitipoancele, fitele, manelele, Inna, lumina, toamna, inapoiatii si cei cu mult tupeu.
    Imi mai plac filmele de groaza si animatie, muzica.. Rock, Alternative rock, pop doar unele, rapp romanesc si unele melodii ce le aleg eu. Nu prea pot spune ca ma defineste un gen. Artisti preferati: DOC, Spike, Rihanna, Adele, Big Bang, Adam Lambert, Mecena, Adda.. si ma rog.. Ma multi.. Aa.. Camuflaj, Parazitii.. Mai multi.. In special romani.. Nu ca am ceva cu strainataturile, dar prefer romana.
    Imi place spaniola, sa desenez, engleza cand nu e materie scolara.. Rolele, patinajul, Zambiliciul limbilicios: Tongue
    Altceva.. Sunt incapatanata si orgolioasa, imi place sa critic fic-uri, sa scriu la greu.. Nu pot trai fara sa scriu.
    Anime preferate: Kuroshitsuji, care e preferatul, Gravitation, Junjou romantica, VK, Hell Girl si cam atat.. Si Naruto, pe acolo, pe undeva.. Iubesc yaoi-ul si recunosc ca sunt si perversa.
    Imi plac culorile: ALBASTRU, verde, turcoaz, NEGRU. Imi place si lacul de unghii negru..
    Iubesc noaptea, ploaia, cand ploua noaptea Heart, primavara, crinii imperiali, orhideile, puii de orice, paianjenii, tipii vorbareti, persoanele cu care ma joc, jocurile, fetele simpatice, prietenii buni, discutiile interminabile, plimbarile nocturne, dulceata de fructe de padure, apusul soarelui, demonii..
    Carti preferate: "Cosmarul"-Alex Marinescu; "Colt alb"-Jack London; ""Romeo si Julieta"-W. Shakespeare, "Vagabond prin Paris si Londra"- G. Orwell, "Magicianul"- John Fawles.
    Citesc muult.. Ce v-as mai putea spune.. Animatiile mele preferate sunt: Tangled, Rio, Gnomeo si Julieta, ma rog.. Mai toate animatiile Disney-Pixar si DreamWorks.
    Filme preferate: "Husk", "Ring", "Wrong turn", "Shutter", "Chuky", "Drag to hell", "Bag of bones", acestea fiind doar o parte din sutele pe care le-am vazut.. Aa.. Si un horror super tare(de fapt mai toate sunt horror): "The Grudge". Asiaticii astia chiar fac filme bune..
    In fine.. Cam asta sunt eu.. Daca v-ati obosit sa cititi atat, sper ca ne vom intelege bine si ca nu vor fi probleme. Bineteles ca regulamentul l-am citit si il voi respecta. Voi fi activa si astept intrebari. Klau va pupa and be happy!! ByE!! Smile

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Re: Klau is here!! Just for you..

Mesaj Scris de Reeah la data de Lun 30 Ian 2012 - 7:30

Buna, draga mea! Bine ai venit! Noi doua deja de stim..dar.
    Imi poti spune Deea.
    Ai facut o prezentare foarte buna, deci nu ar fi nimic de intrebat, sa te distrezi..sa-ti faci multi prieteni si sa respecti regulamentul.. In fine..Distractie placuta!
    Oh, o intrebare: Vei posta vreun fic si aici?

VandaQ
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 29/01/2012

Mesaj Scris de VandaQ la data de Lun 30 Ian 2012 - 15:21

Buyna, scumpa mea!! Nu stiu.. Nu cred ca voi posta. Doar daca imi va veni vreo idee frumoasa so voi incepe un fic. Eei.. Mi-a venit o idee!! Oricum.. Mersi pentru intampinare si mai astept si pe altii. Klau va pupa and be happy!!

RR
    Administrator
    Administrator

Data de înscriere : 09/01/2011

Mesaj Scris de RR la data de Mier 22 Feb 2012 - 21:32

Ups Blush Iarasi ultima :-s Sorry Sad
    Draga mea, noi ne cunostem, deci iti spun doar atata:
    Spor la postat, scoala si sa-ti faci multi prieteni pe la noi Smile

PS: Faina descriere, luuunga Laugh Kiss Big Hug

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 10 Mar 2012 - 8:58

hi scumpo.
    imi pare bine sa te cunosc!
    Sper sa fim prietene si sa ne cunoastem mai bine.
    Ma bucur ca te-ai alaturat familiei noastre si iti urez distractie placuta!

Acum este: Mar 6 Dec 2016 - 14:09