Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
★♥Alexia Maria♥★
Inactiv
Inactiv
Sex : feminin

Bonjour!:X:X:X:

la data de Dum 29 Ian 2012 - 15:26
Ma numesc Alexandra Claudia si am 14 ani. Sunt din Suceava. Imi plac urmatoarele anime:Naruto, Bleach, Avatar, Nana, Clannad, Deadman wonderland, 07-Ghost si DN Angel.
Ador sa ma plimb, sa fac cumparaturi, sa-mi fac noi prieteni, Sunt o persoana timida, copilaroasa si ma plictisesc repede.
Culoarea mea preferata este albastru.

Ma bucur sa va cunosc! Sper sa-mi fac multi prieteni!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
•°•Andy Quinn•°•
Scriitor
Scriitor

Re: Bonjour!:X:X:X:

la data de Dum 29 Ian 2012 - 16:13
Buna Alexandra! Eu sunt Andreea, ma bucur sa te cunosc![[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Bine ai venit in familonul nostru! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sper sa iti faci multi prieteni si sa fi cat mai activa! In rest... sa treci si pe la REGULAMENT! Te pup si HAVE FUN![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
RR
Administrator
Administrator

la data de Dum 29 Ian 2012 - 19:42
Of, Blacky :)Mi-au luato inainte Laugh

Ei bine draga mea Clau Big Hug Bine ai venit pe la noi Kiss
Sa te distrezi si sa-ti faci muuuulti prieteni, printre care si eu daca vrei Smile
Te-am pupat si spor la postat si scoala Kiss
Domino
Scriitor
Scriitor

la data de Dum 29 Ian 2012 - 19:46
Salut Alle! Ce mai faci? Cum o duci? Te distrezi? Ma bucur sa te cunosc! Sa sti ca culorile mele preferate sunt mov, albastru si rosu!! Apropo, ai sa-ti faci o gamda de prieteni pe forum, poate chiar si pe mine! Iti doresc sa fi activa si sa nu uiti de reguli!!!
Mikidutza te pupa!!!
Reeah
Ex Staff
Ex Staff

la data de Lun 30 Ian 2012 - 7:33
Bine ai venit! Eu sunt Deea, dar imi spui cum vrei.
Sa-ti faci multi prieteni, printre care si eu daca vrei, sa te distrezi si sa respecti regulamentul.
Id-ul meu este andreeadragan98
O zi buna! Sa te distrezi, scumpo. Kiss
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum