╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Cum reusiti sa va distrati in ore?

Distribuiti

Fan Art
    Donator
    Donator

Sex : feminin

Data de înscriere : 17/01/2012

Cum reusiti sa va distrati in ore?

Mesaj Scris de Fan Art la data de Vin 27 Ian 2012 - 14:18

Eu trec direct la subiect.
    Eu in ore ma distrez vorbiind cu colegii. Despre forumuri... Cand ajungem acasa.. Ne vaitam ca n-avem ceas in clasa... Da' ne uitam la telefoane. Ne mai batem joc de profesori. Partea buna e ca ei nu ne dau note mici cand ii enervam. Ei stiu ca noi suntem copii si ca avem nev de distractie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ultima editare efectuata de catre Marynna in Mar 25 Sept 2012 - 21:35, editata de 1 ori

Rose
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 08/04/2011

Re: Cum reusiti sa va distrati in ore?

Mesaj Scris de Rose la data de Vin 27 Ian 2012 - 15:46

off topic: doar atat ai spus? Stii ar fi fost frumos daca spuneai si ce vorbesti asa in mare parte. Si nu cred ca mereu reusesti sa vorbesti ca nu e batut in cap profesorul sa nu va vada, mai sunt si alte activitati. In fine...

Deci eu in ore, pfoai mda nu prea am cum sa ma distrez. Caci la profilul meu mai toti profii sunt seriosi si trag si bag in noi ca sa reusim si sa trecem bacul la anu. De vorbit cu colegii, foarte rar prin ore. Sa ma distrez, doar cand mai au toane profii si de la lectie o dau in discutii total paralele cu scoala Laugh. Gen profa de chimie, cu toate ca e dura, are unele momente in care incepe sa vorbeasca ca vedeta x a facut nu stiu ce si radem si dupa dezbatem. Sau profa de mate, la fel ca la chimie, insa aici ea de obicei vorbeste despre chestii de cultura generala, ceva ce ar trebui sa stim. Acum cu 24 ianuarie, a facut jumate de ora de istorie cu noi. Dar dadeam si noi raspunsuri de murea diriginta daca ne auzea.
    Si profa de info are toane in care ne citeste bancuri. Lasam problemele si ascultam cateva bancuri. lol.
    In general ne distram cu toti, inclusiv profesorul. Poate pe la final de an, cand esti mai liber formam grupuri si jucam carti pe provocari Laughing. Pfoai si ce provocari dau colegii mei, ai murit si nu ai simtit Laugh. Sau vara, ma rog, perioada calda, ne mai udam si noi asa. Anu trecut, vineri, ore super, mega usoare. Muzica/ desen, engleza optional, religie. Bestial.
    Noi ne-am apucat sa ne udam si ca sa stergem din clasa am luat husele de la scaun. Doamne, nebuni nu alta. Da era in timpul orei, nu faceam parca engleza.

Cam asta e marea distractie. Oricum acum nu stiu cat ne mai putem distra avand in vedere ca suntem clasa a 11-a si mai avem un an si ne bate bacu la usa >.<

Lucifer
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 18/08/2011

Mesaj Scris de Lucifer la data de Vin 27 Ian 2012 - 17:08

Pfoaiii deci in colcul in care sta eu profii i-au dat numele de coltul vesel [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine].Cum ma distrez eu paii in urmatorul fel:
    1. Dau dupa baietiii din clasa cu creta si acestia mai dau dupa mine si celelalte fete cu biscuiti, cu creta cu ce prind apoi incepem sa ne radem pana se enerveaza profii si ne dau TEST [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] . A da si am dat dupa un coleg cu creta si o zis ca ma arunca pe geam...si chiar asa sa intamplat=))...noroc ca l-am strins tare in brate.
    2. Cum e acuma iarna ne jucam in pauza baba oarba ne legam cu fularul la ochi si ne jucam..au ce faina e.
    3. Pai in timpul orelor cand profii scriu facem desene pe o foaie si le aram prin clasa. Mai ne radem cand trece profa de romana pe unu la tabla si ala nu scrie corect...scrie niste cuvinte de iti vine sa mori. La ora de bio care a fost ieri a zis profa catre noi=)) "Dragi pereti, stimata tabla" .Tot ieri ne-am facut poze ca nu o venit profa de franca si o venit cu 15 min inainte sa se sune si ne intreba de ce ne radem ca ne da test Laughing
    4. Vara ne udam ca prostii si cu sticle de 2 l=))deci discractie nu gluma clasa mea e unica deoarece facem cea mai mare galagie din scoala de a zi si directoarea o venit la noi=))

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 18/11/2011

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Vin 27 Ian 2012 - 20:50

De distrat, cateodata, cand nu sunt profii' atat de seriosi -.-"

1. In timpul orei de religie/desen/fizica, unii baieti se aruncau pe geam, si cum noi suntem la parter, aterizeaza direct in zapada. Si astazi la ora de fizica un coleg a sarit pe geam in timp ce profa nu se uita, si cand s'a intors ne'a intrebat: "Alex unde s'a dus?" si noi:" La baie". Si ciudat, ne'a crezut o.O
    2. Cand elevul de sevici trebuie sa stearga tabla, mai ales daca sunt baiaeti, ii stropesc pe toti pana sa ajunga la tabla : )) Si odata i'a alunecat unui coleg buretele din mana si as ajuns pe catedra : ))
    3. Astazi in ora de muzica un coleg ii facea portretul doamnei - rugat de ea - si a iesit o totala caricatura, pana si doamna a inceput sa rada si l'a felicitat ...
    4. Cand profesoara de fizica ne corecteaza testarile, noi aruncam cu mingi de hartie in ea. Odata a prins una, si i'a multumit colegului care o aruncase spunandu'i ca avea nevoie de o foaie pe care sa calculeze .. : ))

Clasa mea e una de copii scapati de la spitalul 9, ma mir ca directoarea nu a venit pana acum : ))

Ultima editare efectuata de catre Άℓєχαηđяα ◕‿◕ in Vin 27 Apr 2012 - 14:07, editata de 1 ori

Domino
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 09/09/2011

Mesaj Scris de Domino la data de Mier 1 Feb 2012 - 20:37

Aoleu, de cand a inceput liceul, s-a cam terminat cu distractia. Generala a fost generala. Noi fugeam si pe holuri in timpul orelor si nu pateam nimic.
    La liceu m-am cumintit dumnezeieste. Am trecut de la vejnicele batai cu baietii la plimbatul prin pauze pana la secretariat si biblioteca sa ne scoatem pentru teme sau referate la materii.
    Totusi, ce nu am reusit in generala reusesc la liceu, sa fug de la ore. Cu clasa, toti, da-i sa mearga si nici absente nu avem. Totusi, cum ne distram noi la scoala? Ne jucam baza, si baieti si fete, si cand baietii iti mai trac si cate una tare, numa vanata esti. La ora de engleza facem ce vre, da ne si da aia 3 si 4. Da macar ii putem comenta si fraieri cum vrem. Ascultam si muzica si vorbim, facem misto de ea. Saraca!!! La orele de dirigentie, suntem cuminti, dar facem in schimb lucruri interensante. Muzica, abea daca facem, la geagrafie ne asculta cand vrem noi.

•°•Andy Quinn•°•
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 10/11/2011

Mesaj Scris de •°•Andy Quinn•°• la data de Mier 1 Feb 2012 - 21:17

Clasa ca a mea nimeni nu are [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] La mine zici ca ai ajuns in jungla. Daca intri in clasa intr-o pauza, trebuie sa-i multumesti Domnului ca iesi cu viata.
    Baietii iau penarele fetelor si le baga in pantaloni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine], ba le arunca la gunoi(in care toti scuipa O.o) Cu buretele ce sa mai zic. E praf deja. Il arunca prin clasa de zici ca-i jucarie. Si vai de tine cand iti plezneste un burete din ala ud in fata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Credeti-ma eu am patit-o...
    La mate nu misca nimeni, dar mai facem niste glume cateodata de rade si profu(dirigintele) Azi ne intreba pe fiecare cati ani avem, si zice una din clasa ca are 12 ani apoi dirigintele de colo "baba", apoi incepem cu totii sa radem. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Cu clasa mea nu rezista nimeni. Avem o banca care-i rupta si pe aia au numit-o baietii Monica Columbeanu. In banca aia sta o colega de'a mea(prietena mea foarte buna) si se bateau o data baietii si pica unu pe "Monica", ii caade lu colega mea si penarul si blocu de desen si culmea dupa pica banca peste baietii. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Mai am multe momente funny dar daca m-as pune sa le spun pe toate cred ca va fac aici o compunere. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

~Piersicuta~Rubin~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 06/05/2012

Mesaj Scris de ~Piersicuta~Rubin~ la data de Vin 29 Iun 2012 - 23:01

In ore ma distrez nefiind atenta la ora respectiva. Ne batem cu covriji, ne strambam la profesori, face caricaturi pe caiete... discutam, radem. Deci cam orice numai sa fim atenti la ore nu. In ora de biologie aruncam cu hartie in Florareasa, facem glume pe seama ei.
    Dar cel mai tare este cu diriga', rade cu noi, glumeste, bate baietii. Nu d-a suparat nici macar cand am numit-o pe aia de bio florareasam oricum o uraste!

AileeX
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 25/06/2012

Mesaj Scris de AileeX la data de Lun 9 Iul 2012 - 19:45

Paii..Inainte sa ne pune camere prin clasa / scoala / etc. clasa mea era cea mai ingrozitoare de zgomotoasa . Laugh) . Bancile rupte pe din doua , burete / creta => Nimic , geamurile vai de ele..Off..La ore toata lumea vorbea..Si lectiile erau in cui Laugh Eh..da` nah` ne-am modernizat acum..Crying . Si acum nimeni nu mai indrazneste sa faca nimic . Nimic o.O. Dar slava domnului ca exista pauze Laugh Iarna ''inotam'' in zapada Laugh iar vara ne batem cu apa. :]]

Domino
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 09/09/2011

Mesaj Scris de Domino la data de Vin 20 Iul 2012 - 19:52

[quote="*Black Flame*"]Clasa ca a mea nimeni nu are [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] La mine zici ca ai ajuns in jungla. Daca intri in clasa intr-o pauza, trebuie sa-i multumesti Domnului ca iesi cu viata.
    Baietii iau penarele fetelor si le baga in pantaloni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine], ba le arunca la gunoi(in care toti scuipa O.o) Cu buretele ce sa mai zic. E praf deja. Il arunca prin clasa de zici ca-i jucarie. Si vai de tine cand iti plezneste un burete din ala ud in fata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Credeti-ma eu am patit-o...

Draga mea Black Flame, si la mine e cam la fel, dar e valabil si la baieti si la fete. Baietii tot asa fac cu penarele inca mai mult le pun la pantaloni de zici ca li p**a. Si e si urat. Noi suntem si putine in clasa, si astia fac ce vor cu noi. Adesea se joaca cu creta si arunca si in noi si ne luam la harta. In clasa la mine, nu iti mai poti lasa telefonul sau ceva cateva cipe pe banca ca cand te intorci, dispar. Noi stim ca sunt ei, dar ne necajesc ca nu stim care ne iau telefoanele. O data, o colega i-a luat telefonul la un coleg ca i la luat si el pe al ei si pe al meu. Si nah, io am zis ca il ascund la mine si sa bagat alta si la pus langa cosu de gunoi. Ala cand a vazut ca ii lipseste telu', direct la diriga sa dus. bine ca noi fetele nu comentam niciodata ce fac ei, dar ei imediat fac gura la diriga ca bablele de la tarabele din piata. Uneori, chiar nu e corect. Tocmai fiindca suntem s**ul slab, ar trebui sa ne protejeze, nu sa ne transforme in victime colaterale.

dee-san
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 22/08/2012

Mesaj Scris de dee-san la data de Mar 28 Aug 2012 - 16:19

Pffff Laugh)))) Serios, acuma! Numa să vedeţi voi ce-i la mine în clasă Laugh Junglă - pe puţin, deci, credeţi-mă, suntem mai ceva ca ăia scăpaţi e la spitalu' de nebuni Laugh)
    Primăvara de batem cu apă, iarna facem "băi" împreună, toamna jucăm tot felu', de la X şi O în timpul orei, până la aruncatul cu mingi de hârtie sau cornuri Laugh
    În clasele primare, era să-l arunc pe "Bufonu' Clasei" pe geam Laugh) Tot acelaşi tip era idiotu' care fugea prin clasă, punându-ne să încercăm să-l împiedicăm şi când cădea, începea să râdă ca prostu'. Apoi, bine Laugh El şi când şi-o spart capu' o început să râdă... Are cam acelaşi ţel ca mine Laugh Să-i facă pe toţi să râdă, cu preţul accidentărilor Laugh
    Anul trecut, în ora de mate, am dat 3 teste, toate la geometrie -norocul meu- din cauza mea şi a lui Laugh Odată, a scris pe uşă "Clasa de Nebuni" şi mai jos "Coru' din Finteuş - 2 bani biletu'" Laugh Au început profii să comenteze :"Da' vă credeţi nebuni?" la care noi "DAAA!!" Laugh Apoi tot cu el, am rupt uşa de la clasă Laugh) La mate opţional, toată clasa era cu pixurile în gură, dând cu biluţe de hârtie după profu'. Toată tabla şi pereţii erau numa hârtiuţe Laugh La muzică profa ne zice mereu bancuri, la geogra ne facem temele de la alte materii, la istorie ne batem joc de profi, la francă, iară râdem, la desen facem ce vrem - eu îi făceam portrete profului da erau reuşie, sincer; la sport, glumim cu profu',aşa le dă nişte picioare-n Edit Diavola: Fara astfel de cuvinte, chiar si cenzurate. la băieţi Laugh Ştiţi chestiile alea: Îl ştii pe Marcu? Care trage-n Edit Diavola: Fara astfe de cuvinte. cu arcu? LaughŞi mai ştia grămezi de chestii de-astea!
    La română, avem repetentu' clasei, care nu ştie nimic Laugh Anu' trecut, l-a pus profa să zică un verb, la care el - cafea Laugh Şi s-o pus profa să conjuge: eu cafea; tu cafea; el/ea cafele; noi cafem; voi cafeţi; ei/ele cafesc Laugh)) Deci am murit de râs, zău! La fizică, profu' zice câte una că te Edit Diavola: Aveti mai multa grija la limbaj, va rog. Multumesc. pe tine de râs Laugh Tot zicea: "Voi ar trebui să vă faceţi tricouri pe care să scrie PROST/PROASTĂ!" Laugh Sincer, când se dădeau ciorile de geamu' nostru era penal Laugh Toată clasa era numa de-un zâmbet. Şi odată, în ora de engleză, erau peste drum doi pe bancă ce se sărutau de zor Laugh Eu şi doă colege eram la împrimantă şi ne uitam tare curioase Laugh Da şi ăia de pe rându' de la geam tare curioşi mai îs Laugh Da' cu temele suntem cei mai tari Laugh "Bai, dă-mi aia! Da, îţi dau eu ăla! Da vezi că nici ăla nu îl ai! Care aveţi exerciţiu' x?" Sau cu dosarele la francă Laugh În ultima pauză, înainte de oră, toată clasa colora paginile Laugh) Şi eu, clar Laugh)
    Sincer, ţinem mult unii la alţii, doar că unii nu îşi dau seama cum să arate asta! Laugh

Îmi pare rău pentru limbaj Sad Din obişnuinţă...

Ultima editare efectuata de catre ⑬ ¢ℓa☋ 。◕‿◕。 in Mar 28 Aug 2012 - 23:10, editata de 1 ori

dydy
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 19/07/2011

Mesaj Scris de dydy la data de Mar 28 Aug 2012 - 16:48

Pai....
    1.Trimit biletele in toata clasa
    2.Ascult muzica in casti(mai ales la ora de mate unde profa e surda rau) Laugh
    3.Vorbesc, barfesc palavragesc mia ceva ca gaitele Laughing
    4.Preferata mea...ma rad de profesori

^^~Yo~An&el~G!rl~^^
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 16/05/2012

Mesaj Scris de ^^~Yo~An&el~G!rl~^^ la data de Sam 8 Sept 2012 - 12:17

Doar atat aveti ????!!! Clasa mea face galagie de se sparg si termopanele , desi noi suntem cea mai cuminte clasa din toata scoala .
    noi ne distram astfel :
    1. Aruncam cu tot felul de chestii unul intr-altul .
    2. Vorbim in ore , injuram , ne poreclim ....
    3.Radem unul de altul si ne deseneam , ori la orele de desen aruncam cu acuarele in noi .

Mi'ar lua o vesnicie sa spun toate draciile pe care le facem , dar nah , lenea e mare . Big smile

^^Halloween^^
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 04/10/2012

Mesaj Scris de ^^Halloween^^ la data de Lun 15 Oct 2012 - 21:01

Cum ma distrez in ore? Hehehe....

De multe ori nu ne putem distra din cauza profilor care ne urmaresc... au niste ochi de vulturi. Niciodata nu am vazut profesori care sa te vada si cand scrii ceva pe sub banca, chiar daca nu dadeai niciun indiciu. In majoritatea orelor totusi radem, baietii trag niste batai de te prapadesti de ras. Joaca Lapte Gros in clasa sprijiniti de un perete si se baga chiar si fetele in joc. Eu nu am facut-o pana acum, nu doresc sa-mi rup gatul. In rest suntem o clasa unita si culmea, desi suntem fata in fata cu biroul directorului si langa cancelarie am devenit si mai obraznici fata de anul trecut. Revenind, in ore facem caricaturi si le aratam prin clasa, vorbim, un baiat pe nume Alin contrazice profesorul si mereu vine cu replici penale. Laugh Tot Alin bea energizant in timpul orelor si injura de mama focului cu voce tare ca nu poate sa bea, fiind urmarit de profesor. Profii ce sa faca... stau si indura, de scazut nu ii scade puncte pentru ca invata bine.

†LookInTheDark†
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 09/12/2012

Mesaj Scris de †LookInTheDark† la data de Mier 12 Dec 2012 - 21:09

De cele mai multe ori desenez scheleti pe caiet. Nu sunt emo sau ceva in gen, doar este o placere sa fac tot felul de ciudatenii pe caiet. Desenez dinozauri, ma uit pe fereastra, desenez din nou... ca deh, ce sa si faci cand profesorii stau si vorbesc la telefon sau nu sunt atenti -au treaba.

Bella.Haruno
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 13/09/2012

Mesaj Scris de Bella.Haruno la data de Mier 19 Dec 2012 - 20:29

Cum ma distrez eu in timpul orelor? Asta e usor:
    -Ascult muzica in casti (mai ales la ora de rom).
    -Trimit biletele,cate pot.
    -De multe ori desenand animeuri.
    -Vorbind cu colegii.
    -Ne batem joc de profi.
    -Bancuri.
    -Cand ma plictisesc (Asta se intampla des) incerc sa imi gasesc o ocupatie de ex: imi iau un pix din penar si incep sa il demontez,cu arcul de la pix incerc sa capultez alte pixuri cu el.
    -Desenez profi dezbracati=)) amu nohh.....momentele disperate cer masuri disperate.....
    Etc. gata nu mai stiu,dar stiu ca sunt 1000 de lucruri, ce iti ia plictiseala de la ore si te distrezi.

~Kira: Te rog nu folosi limbag de chat/mess! Este interzis! Mai treci pe la regulaqment! ^^ Ti-am editat eu comul ...

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 24/12/2012

Cum ma distrez in ore:D

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Vin 11 Ian 2013 - 16:13

In ore...OMG!!!Adica la noi in clasa,suntem cea mai rea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine],exista mereu un moment de distractie,ora sau pauza,nu conteaza!Cred ca directorul a venit de vreo 2 ori iar profa de chimie o data semestrul asta,plus dirigul cu amenintarile lui...Ce oameni suntem si noi!

In ora de mate mereu exista un prilej sa radem,profu de mate e chiar dirigintele.Face niste in glume de se rade si el!dar pe langa asta in ore se trezeste mereu un traznit sa strige:"Giuseppe!!!!"

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]La religie desenez mereu,iar de fiecare data in ora un coleg din spatele meu ma striga:"Vecina de pe stanga!"si cand ma intorc incepe o conferinta toata ora [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Cand nu mai vin profii in ore,baietii fac catapulte din fularele fetelor si zboara...pana ce dau de frumusetea tablei! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Mai vorbim,barfim prin ore,dar la franceza e cel mai misto.Avem o profa asa de treaba,pe langa faptul ca noi invatam destul de bine la ea,radem in ora si vorbim o gramada,o iubesc pe profesoara asta!defapt toti din clasa...

Sau sa dea Domnul sa intarzie un profesor,ca la noi se face PARTY TIME!pe bune.In spate am doi colegi care se bat in fiecare ora sau pauza.
    Cand a intarziat proful de sport,intarzie cam des,Mo(Valentin)si Foca(Sergiu)s-au luat la cearta.Din pacate a fost urmata de o bataie,Foca i-a dat o palma lui Mo iar Mo s-a ridicat aratand semnul Pacii(nu ma refer la clasicul,cred ca v-ati dat seama)spunand:
    -Ia,baiatul,iti trebuie nu-i asa?
    si atunci a intrat proful de sport auzindu-l!!!si i-a spus ca si lui ii trebuie un 2,dar nu i l-a pus.

Sau la ora de romana,acestia nu mai stiau momentele subiectului,cat m-am mai ras de ei.Iar profa a recapitulat ca la clasa a5a si a luat ca exemplu o..bomba!Cand e aprins fitilul,cate secunde mai sunt,ajunge pe ultima suta de metri la secunda cutare...nu mai stiu ce,iar cand sa expldeze...(punctul culminant) se dovedeste a fi o farsa.Si asa dragii mei colegi nu au mai uitat Momentele subiectului

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Sau tot intr-o ora cand a intarziat profa de biologie,vine mai mereu pe la jumatatea orei,doua fete si nebunul de Valentin dansau GangnamStyle!iar cand a intrat profa...ce misto a fost!mai ales ca ea e foarte serioasa,ne-a tinut toata ora predica si ne ameninta ac adca ne-ar fi ea diriginta vai si amar de noi....dar macar am scapat de biologie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

RR
    Administrator
    Administrator

Data de înscriere : 09/01/2011

Mesaj Scris de RR la data de Dum 13 Oct 2013 - 17:44

Noi nu ne prea distram cine stie ce in ore. Mai mult radem cu cativa profesori si facem glume in timpul orelor. Eu deobicei ma distrez desenand prostii pe caiete sau jucandu-ma cu elasticul de par. O data era sa lovesc profesorul de chimie parca, cand statea cu spatele la clasa. Faceam scheme cu elasticul fiindca ma plictiseam.
    In rest incerc sa nu mai visez prostioare cu ochii deschisi ca ceilalti colegi, pentru ca imi este friica ca ma va prinde proful/-a ca pe ceilalti.
    A da. Ultima ora de chemie... Cand proful nu era in clasa, eu si un coleg ne jucam cu penarul meu. Il aruncam dintr-un capat in altul. Saracul penar Laugh
    In rest viata me este foarte neinteresanta ^.^

Katoka-chan
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 12/10/2013

Mesaj Scris de Katoka-chan la data de Dum 13 Oct 2013 - 19:52

Hmmm :-?Din pacata nu mai is la liceu :(Imi este dor de ore, de colegii mei :(de tot ... Eu mereu am fost fata cuminte, imi placea sa respect regulile si sa fiu mereu elevul model, dar mai faceam si eu prostii, nu am ceva interesant de povestit. Nu-mi placea cand profesorii ma contraziceau, chiar daca nu aveam dreptate o tineam una si buna pe a mea Smile)Aveam un coleg de banca si intr-o zi mi-a aratat "balonasele" din buzunar =))si l-a prins profa Laugh  cand a venit sa vada ce ascunde, el le bagase in buzunarul de la spate si se baga in mine sa i le iau din buzunar Smile)dar mi-au scapat si i le-a luat profa. Credca si ea ducea lipsa ca din 3, i-a mai dat unul inapoi Laughing

Acum este: Lun 5 Dec 2016 - 0:25