True Love+18

Distribuiti

╰♡☻♂→Kasya←♀☺♡╮
    Banat

Sex : feminin

True Love+18

Mesaj Scris de ╰♡☻♂→Kasya←♀☺♡╮ la data de Joi 26 Ian 2012 - 15:48

Alergam pe strazile intunecate ale New York-ului.Ma indreptam spre seful meu handicapat care la ora 01;45 sa trezit sa ma cheme la serviciu.Sa nu credeti ca lucram la un job obisnuit sau ceva!Lucram la Biroul Federal de Investigati sau mai pe scurt F.B.I.Sau cum imi place mie sa spun Fiertura Bucilor Iritate…Oricum seful este chiar tata dar nu ma lasa sa ii spun tata si ma pune sa ii spun sefu’.Ma rog oricum nu ma deranjaza pentru ca nu il iubesc prea mult…Sunt o rebela inascuta iar de la moartea mamei mam facut si mai si…Ajung in fata unei cladiri din centrul orasului urc sus si intru intr-un birou unde pe scaun il vad pe tata care era rosu la fata de furie.
    -Amalyna!Unde ai intarziat?Crezi ca la cei 15 ani ai tai poti sa te comporti asa?Incerci cumva sa ma faci de ras?Doamne de ce mai pedepsit cu acest copil idiot?De ce?De ce?
    Wow wow wow,stop cadru;ma facut idioata?Pai mosulica eu cred ca tu esti un handicapat,cretin,bou si prost!
    -Imi pare rau…Nu se va mai repeta!Vreau sa ies din birou dar tata ma opreste spunandu-mi ca un nou criminal a atacat 10 oameni si a comis o gramada de infractiuni.
    -Si de ce imi spui mie?
    -Pentru ca tu esti cel mai bun agent al meu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Spune tata zbierand la mine.Eu aprob din cap.
    -Apropo Amalyna,vreau sa ai grija de tine pentru ca el este unul dintre cei mai mari criminali internationali,si cel mai cunoscut proxenet.
    Dau din umeri si ma indrept spre usa sa plec dar tata ma cheama la el si imi pune o intrebare handicapata de copii cretini betivi si boschetari;
    -Tu mai esti macar virgina?
    -Ceee??!!!Nu ma poti intreba asa ceva!!!
    -Ma rog dute acasa si odihnestete…
    Ma indrept spre usa si ies.As vrea sa ma documentez despre tipul ala despre care mi-a zis tata asa ca deschid laptopul si caut pe net.Gasesc o pagina despre el pe care scria:
    „Cel mai mare criminal international si cel mai cunoscut proxenet a scapat astazi de la inchisoare unde intrase pentru proxenetism...

tatal Amalynei

Amalyna

Jossephine
    Membru
    Membru

Re: True Love+18

Mesaj Scris de Jossephine la data de Vin 27 Ian 2012 - 22:10

Dragut...nu stiu de ce dar imi pare cunoscuta ideea cu proxenet si criminal international pt ca asta am zis eu in ficul meu Killer of love (Si ai fost langa mn cand l-am scris).Ma rog asta nu ar trb sa fie treaba mea ci a administratorului.

Rose
    Moderator
    Moderator

Re: True Love+18

Mesaj Scris de Rose la data de Joi 9 Feb 2012 - 15:18

Tie iti face placere sa ai ficurile inchise?
    Fic inchis si mutat la ficuri blocate.
    cand ii gasesti un titlu ce sa nu fie pe forum imi dai p.m si se va rezolva, pana atunci citeste regulamentul si nu il mai incalca.

Acum este: Lun 27 Feb 2017 - 20:23