Killer of love [SasuSaku]

Distribuiti

Rose
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Re: Killer of love [SasuSaku]

Mesaj Scris de Rose la data de Mar 28 Aug 2012 - 16:21

Kim, plâng. Pe bune acum. Draga mea, nu ai pentru ce să îmi mulţumeşti. Eu doar te-am îndrumat puţin şi ţi-am oferit câteva sfaturi, de aici ai intervenit tu. Ai aplicat ce ţi-am spus şi pot să spun cu mândrie că ai evoluat într-un mod foarte plăcut şi sper să o ţii aşa, poate chiar mai bine.
    Nu pot să cred că s-a sfârşit.
    Mi-ai ucis iubitul. No, Kim, trebuie să te revanşezi şi ştiu şi cum. Îmi dai un nou iubit, la fel de frumos ca Sasuke şi tot vampir *hehe*
    Se pare că până la urmă Uchiha şi-a acceptat sentimentele, dar a fugit de ele. Laşule. Trebuie să spun că a fost frumos cum ai încheiat. Nici nu te-ai grăbit, dar nici nu ai stat pe loc prea mult timp. Ai făcut un echilibru şi ai îmbinat ura cu iubirea.
    Să vedem cum o să reacţioneze Sakura când o să îl vadă. No, eu trebuie să vin la înmormântarea lui-că doar suntem buni prieteni.
    Deidara, tu dai petrecere că încă trăieşti, dar lasă că vezi tu.

Kim, spor la scris şi abia aştept să îţi văd noua idee şi noul sezon. Te felicit!
    O zi bună!

dee-san
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de dee-san la data de Mar 28 Aug 2012 - 16:49

Nu pot să cred! Blestemată să fiu că am plecat la bunica exact în zille în care tu ai pus ultimul capitol! Îmi pare nespus de rău că nu am văzut că ai pus ultimul capoitol şi totodată, cu el finalul primului sezon! Sad Sunt o idioată, ştiu!
    Sper că vei aduce Sezonul 2 cât de repede - normal, orice fan ar vrea - eu o să aştept cuminţică, totuşi extrem de nerăbdătoare următorul sezon. Ce pot spune de ultimul capitol? E GENIAL. Chiar nu mă gândeam că o să-l ucizi... Acum... ficul va fi doar "De ce naiba s-a sinucis Sasu?Saku"
    Sunt puţin şocată că ai ucis jumătate din "SasuSaku" şi în acelaşi timp mă întreb ce faţă va face Sakura când va vedea cadavrul din sufrageie. Totuşi, nu trebuia să dispară de tot? Think M-ai lăsat plină de întrebări, care au acelaşi răspuns: "Voi afla în Sezonui 2" Pfff... Încă sunt supărată că nu am văzut că ai pus ultimul capitol decât acum...

Ayu
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Ayu la data de Joi 6 Sept 2012 - 11:23

Ai terminat primul sezon!
    Totusi, imi vine sa te bat ca l-ai ucis pe Sasuke!!
    Pot sa fac o manga din ficul tau?
    E absolut genial. Ar iesi o manga grozava.
    Acum, am o singura intrebare. Daca Sasuke e mort, cum va mai fi Sasusaku?
    Astept cu nerabdare urmatorul sezon.
    Te Big Hug si te Kiss

A Y U M I

andreea.z
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de andreea.z la data de Mier 26 Dec 2012 - 15:14

Eu nu stiam ca tu ai scris ficul acesta...Cand l-am citit eram atat de curioasa incat nu m-am mai uitat si la autor...O,Doamne e genial . Ma inspirat ! Si finalul e exact asa cum trebuie sa fie . Nu sunt cruda doar ca povestea e asa speciala incat merita un final epic . Si are acest final din toate punctele de vedere ! Winner Iti iubesc ficul ! ATAT . Pentru ca nu mai am cuvinte Winner .P.S : Inceputul sezonului 2 e genial !

Bubu Uchiha
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Bubu Uchiha la data de Lun 8 Iul 2013 - 10:44

Buna, Debbie! Dupa cum ti-am promis, am ajuns, dupa ce m-ai pus sa citesc 3 ore,  dar e meritat pe deplin.  .
    Asa de furmos ai evoluat de la incpeutul sezonului pana aici, actiunea nu era grabita si imi placea mult. Traiam momente pe care nu credeam ca le pot trai in fata unui calculator, dar iata ca am putut. Nu pot sa cred cum l-ai conturat pe Sasuke, dar imi place la nebunie acea raceala. Imi place sa citesc ficuri in care Sasuke e rece.Acuma serios, Sasuke te-ai sinucis pentru o fata? Tu care nu stii ce e iubirea, te-ai sinucis pentru o fata la care tineai?  Oooo! E asa de dragut venind din partea ta. Chiar astept sa te mai vad, daca te mai vad.
    Pe Sakura ai conturat-o dragut. Nu imi place ca e slabuta, dra ai facut-o sa arate curajoasa in fata lui Sasuke, deci iubesc asta! Cred ca ii e greu saracei fete. Off, o sa mor cu zile dela ficul tau.
    Imi place mult si ma apuc si de sezonul doi. 

~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Mar 9 Iul 2013 - 12:10

Hey Debb! In sfarsit am ajuns sa-ti comentez. Nu-mi vine sa cred ca Sasuke s-a sinucis pentru ca o iubea pe Sakura dupa tot ce i-a facut. Ai evoluat foarte mult si chiar ai reusit sa descri fiecare sentiment al fiecarui personaj. Daca as fi stiut ca e asa de interesant, frumos si plin de inspiratie ti l-as fii citit de cand l-am vazut. Totusi, sunt curioasa sa vad ce se mai intampla si daca imi lasi din nou fiori pe sirea spirarii ca si in primul sezon, asa cum am chinuit-o pe sacara Eli ca sa scrie asa iti voi face si eu. Iti multumesc mult ca mi-ai zis de acest fic cu vampiri, care imi place la nebuie, mai ales ca sunt inebunita dupa fic-uri cu vampiri, ca daca nu-mi spuneai despre el, eu nu mai ajungeam sa-l citesc. 
    Te pup Debb!

Mady
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Mady la data de Mier 31 Iul 2013 - 1:32

Wow! Am citit tot ficul si am ramas uimita! Smile  Esti o adevarata scriitoare si ai foarte mult talent Agrement
    Finalul a fost chiar neasteptat,sincer .Tot ce pot spune e ca ai scris un fic de nota 10 cu *.Felicitari!!!
    so... .

belaSSSSSSSSSS
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de belaSSSSSSSSSS la data de Sam 29 Aug 2015 - 21:24

hei kim scuze ca nam dat comentari dar dau acum
    Pt sasuke:nesimtitule raule imbecilule,obsedat sexual ti sa topit inima?te impusti singur vai de mine pot sa spun ca meriti
    Pt sakura:biata de tine ce vei face acum?timpitu ala la omorat pe itaki sa sti ca noua ne pare rau de tine si vedem ca esti distrusa numai ai pe nimeni
    Pt kim:kim draga am in minte numai ganduri rele pt tine nu puteai sa pui un personaj care sa-l omoare pe sasuke?si sakura sa ramana cu itaki fericita? Dar tu nuu trebuie sa provoci mai multe suferinte sakurei.soarta lor a fost in mainile tale nu au facuto de capul lor deci cam atat pa

Acum este: Dum 26 Feb 2017 - 21:09