╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Killer of love [SasuSaku]

Distribuiti

Lucifer
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Data de înscriere : 18/08/2011

Re: Killer of love [SasuSaku]

Mesaj Scris de Lucifer la data de Mar 31 Iul 2012 - 11:54

Uuuuu ai adus next ...oricum ma enerveaza ca nu ai descris scena lui itasaku... ..oricum 100% sasuke este soferul ..asa oricum puteai sa descrii cum au facut-o .Imi vine sa te bat pentru faza asta

Oricum Kim...cu placere..stii tu de ce.

Intrebari

Sasuke: Deci SasukePukiPuf ce zici cum stai cu nervi ......iti place ce ai vazut pe plaja..vai saracu de tine..imi pare asa de bine pentru tine.
    Itachi: Deci pui mami ce zici...ai putea sa o faci pe skura mai fericita decat acum?
    Sakura: Mai ai sentimente pentru sasuke?Sau in ochii si inima ta este doar Itachi?
    Deidara: Prietene fi cu ochii in 4 ...."moarte" poate lovi in orice moment.

Oricum capitolul e foarte lun si abia astept next

Bye Bye

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 18/11/2011

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Mar 31 Iul 2012 - 12:06

Hiii ^^ Uite ce avem noi aici (d) Next Dupa o luuunga absenta ai adus next-ul :-w
    Aualeu Kim, te bat :-l Te ucid pentru acea scena !! Cum adica, Sakura si Itachi huh :? Cred ca glumesti -.-"

~ Sasuke: Ce zici vampiras :? Ti-a placut acea scena :? :> Trebuie sa recunosc ca si pe mine m-a facut sa vars >.< Sunt cu tine in privinta asta
    ~ Sakura: Femeie, imi vine sa te strang de gat Ce zici, eu stiu ca inca mai ai sentimente pentru Sasuke Ia zi, nu am dreptate :?
    ~ Deidara: Bun scumpule, uite ce trebuie sa faci. Te duci frumos la biserica, il rogi pe parinte sa te dea cu putin mir pe frunte, aprinzi doua-trei lumanari si te rogi Am incredere in tine, dar asta ar fi ca masura de precautie Nu vreau sa te pierd
    ~ Itachi: Bun Tu, numai pe plaja te gaseai sa o faci cu ea, nu :? Ai idee ca Sasuke va vazut :? O sa mori, inceeet si dureros

Cam atat Kimy
    Sper sa aduci next-ul mai repede
    Spor la scris si la idei !
    Te-am pupacit, Ja Ne !

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Vin 3 Aug 2012 - 16:01

Buna Kim Big Hug
    Pot spune ca a fost placut sa-ti observ evolutia, daca compar primul capitol cu ultimul poti spune cu mana pe inima ca nu sunt facute de aceeas persoana. Bravo Kim! Felicitari pentru ambitia pe care ai avut-o de a-i ajuns aici Kiss

M-au lasat surprinsa schimbarile de comportament ale lui Sasuke si in niciun caz nu ma asteptam sa fie atat de lipsit de inima incat sa isi omoare propriul copil. Nu ma asteptam ca Sasori sa moara in acest mod, mi-am imaginat perfect acea scena si sincer...mi s-a facut pielea de gaina. M-a uimit si faptul ca Lexxy si Kazura au putut sa treaca cu atata usurinta peste violul pe care l-au suportat, nu ma asteptam la asta, imi si imaginez ce firi tari au aceste doua personaje.

Au fost atatea schimbari de situatie incat mereu voiam sa citesc urmatorul capitol, a fost minunat, extraordinar si de mult n-am mai fost tinuta in priza de un fic Smile M-ai facut sa traiesc diferite sentimente si sincer..am ajuns sa-l urasc pe Sasuke, poate mai mult decat o facusem la alte ficuri ~si multe ma lasau indiferenta, fara sa-mi creez anumite sentimente pentru personaje~ insa tu ai reusit asta.

Cu Naruto cum a ramas? Parca Kimimaru ~sper ca i-am scris bine numele~ i-o promisese pe Sakura.
    Ma bucur ca Sakura a ajuns sa-l indrageasca pe Itachi, poate a reusit sa faca asta pentru ca il regaseste foarte mult pe Sasuke in el. Ultimul capitol a fost bestial, si inca unul din urma m-au facut sa cred ca Sasuke si-a dat seama de sentimentele lui pentru frumoasa cu ochi verzi. Sper ca acum ca Sakura a intretinut niste relatii cu Itachi, nimic din ce presupun ca Sasuke simtea pentru ea, nu s-a schimbat. Smile
    Au mai fost personaje ce m-au impresionat, dar sincer.. totul m-a impresionat la acest fic.

Mi-ai dat de banuit ca Orochimaru inca traieste, avand in vedere ca intr-un capitol.. s-a intamplat ceva la casa lui Itachi, si-a facut aparatia un vampir ~avand in vedere ca nu se vedea reflexia lui in oglinda~ si a rupt acea fotografie.. si alea alea.. Neutru Asta ma inspaimanta..

As vrea daca poti, da folosesti font-ul ce l-ai folosit acum pana termini ficul asta, e unul foarte bun si placut Wink

Am sa-i spun ceva lui Sasuke:

- Sti cat dezgust mi-a putut provoca caracterul tau?! Nici n-ai idee cat de multe pierzi. Ti-ai omorat propriul copil.. orice fiinta iubeste, nu poti spune ca nu esti facut sa iubesti pentru ca nu e adevarat. Stiu ca esti orbit de ceva.. sau nu vrei sa admiti ca o iubesti pe Sakura... insa ce ai facut a fost chiar crud. Nu crezi ca merita sa fie fericita?

Jossephine
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 06/11/2011

Mesaj Scris de Jossephine la data de Sam 4 Aug 2012 - 21:50

Capitolul 53
    Razbunarea

Era noapte, valurile marii inaintau usor spre mal intinzandu-se pe nisipul cald si umezindu-l facand un zgomot linistitor. Luna statea mandra pe cer oglinindu-se in marea nesfarsita, impreuna cu micile stele care straluceau ca niste mici cristale. In marea vila a brunetului totul era liniste, doar in camera lui pe patul moale stateau dormind el si rozalia intr-un somn linistit si relaxant. Dormeau linistiti, zambetul rozaliei fiind pastrat chiar si in somn, stand ghemuita in bratele lui Itachi, dar dintr-o data somnul ei fu intrerupt de catre un miros de parfum scump barbatesc foarte cunoscut, dar care nu ii apartinea lui Itachi. Isi deschise usor ochii de smarald si se ridica in sezut cu ochii stralucind mirosind acel parfum placut. Se uita prin camera nevazand prea multe din cauza intunericului intens, dar simtea un pericol. Simtea ca era ceva periculos undeva aproape, dar nu stia in ce loc. Se incrunta usor si se uita putin panicata in jurul ei. Nu vedea nimic neobisnuit, desi simtea prezenta altcuiva si simtea ca e privita de cineva.
    -Ce faci...? Se auzi o voce somnoroasa din spatele rozaliei, iar ea se intoarse si dadu de ochii somnorosi ai lui Itachi.Sakura zambi jucaus si il saruta scurt pe buze.
    -Nimic, imi era....putin sete. Ma duc sa beau niste apa. Spuse aceasta si se ridica din pat, iar apoi isi puse un halat si iesi din camera in timp ce Itachi isi tranti capul pe perna si adormi instantaneu. Sakura cobori usor scarile, dar se opri cand simti din nou acel miros de parfum, doar ca de data aceasta mai intens. Se uita atent in jurul ei chinuindu-se sa vada prin intunericul orbitor. Simtea putina frica, iar bataile inimii incepeau sa accelereze, vroia sa creada ca era doar imaginatia ei si frica ii dadea senzatia ca e cineva in apropierea ei. Cobori incet scarile uitandu-se putin suspicioasa in stanga si in dreapta si merse in bucatarie cu pasi sfiosi. Lua un pahar si il puse sub robinet, iar apoi dadu drumul apei. Nici macar nu privea paharul, se uita suspicioasa in jurul ei. Inima parca vroia sa iasa din piept, chiar o putea auzi batand cu putere. Inghiti in sec si rasufla adanc incercand sa se linisteasca si sa nu-si mai creeze frica. Avea incontinuu senzatia ca cineva o priveste si nu simtea ceva chiar bine. Ceva racoros ii ingheta sirea spinarii facand-o sa se cutremure, insa imediat simti cum apa i se scurgea pe mana ce tinea paharul si isi intoarse privirea catre robinet si il opri cand apa dadea pe afara. I se dusese rapid setea, insa puse paharul pe masa si isi indrepta o secunda privirea catre geamul pe care il avea in fata, dar in urmatorul moment ochii ei se marira rapid si se intoarse. Vazuse ceva, vazuse o persoana reflectandu-se in geam. Se uita speriata in spatele ei, dar nu vazu pe nimeni.
    -Am innebunit cumva ?! Isi spuse singura uitandu-se atent in jurul ei. Incepea sa creada ca are halucinatii, asa ca pleca cu pasi repezi din bucatarie si merse putin speriata in camera inchizand usa si sprijinindu-se de ea lasandu-se incet in jos. Era sigura ca
    vazuse ceva. Se uita la Itachi care dormea linistit fara nicio treaba si rasufla adanc, iar apoi isi puse mana pe frunte. Chiar daca tinea in ea acea infricosare simtea cumva ca el e undeva, undeva aproape. Isi puse mana in locul inimii si stranse cu putere partea de halat ce statea in zona inimii si inchise ochii. Vroia sa-l uite,nu mai vroia ganduri legate de el, nu vroia sa-l mai vada vreodata, dar simtea o anumita conexiune care nu o putea rupe oricat ar fi incercat. Rasufla adanc si se ridica de pe parchetul rece asezandu-se in pat langa Itachi si adormind cu greu, insa gandurile ei zburand dintr-o data la Sasuke.

Nu dura mult sa vina dimineata mult asteptata. Itachi isi deschise usor ochii putin obositi si se ridica in sezut iar apoi casca si se uita la rozalia de langa el ce dormea linistita ca un inger. Brunetul zambi si o saruta pe frunte in asa fel incat sa nu o trezeasca,
    iar apoi se ridica din pat si iesi din camera. Aceasta fu cea mai mare greseala a lui. Nu stia ce il asteapta dincolo de acea usa.

Ochii rozaliei incepura sa se deschida, cele doua smaralde stralucitoare aparand insfarsit dupa o noapte in care fusesera acoperite de pleoape. Se ridica in sezut si isi freca ochii cu mainile, iar apoi se uita somnoroasa in jurul ei. Itachi nu era. Primul ei gand fu ca este jos si mananca sau a plecat sa innoate in mare. Ridica din umeri si cobori din pat, iar apoi merse in baie ca sa-si faca siesta de dimineata. Dadu drumul la dus si intra cu corpul perfect sub jetul de apa, lasand picaturile cristaline sa-i spele corpul. Peste cateva minute termina si isi puse un prosop in jurul corpului, iar apoi iesi din baie, insa observa ca Itachi inca nu venise. Se incrunta usor si ridica din umeri. Se gandea ca poate nu e nimic si Itachi a plecat pe undeva si se va intoarce. Se apropie de geam si apuca draperiile, insa cand le dadu la o parte pur si simplu ramase stana de piatra. Inima incepea sa bata din ce in ce mai tare din cauza fricii, simtea ca sufletul i se rupsese in doua. Zeci de lacrimi ii impanzira chipul scurgandu-se pe barbia ei si zdrobindu-se cu putere de parchet. Spanzurat, fara maini, picioarele fiindu-i intoarse la spate, iar capul abea mai tinandu-se de corpul care se legana, ochii lipsindu-i, asa isi gasise Itachi sfarsitul. Credea ca picioarele o lasa,insa imediat simti
    ca cineva e in spatele ei. Inchise ochii si se intoarse, iar cand ii deschise si vazu pe cine are in fata se lipi infricosata de perete.In fata ei era nimeni altul decat Sasuke privind-o cu niste ochi plin de ura, doritori de sange, parca avand dorinta sa o omoare, sa o distruga. De pe pumnii strans tinuti se scurgea un lichid inchis rosiatic, fara sursa aratand ca sangele nu-i apartine. Rozalia tinea ochii larg deschisi privindu-l speriata. Inima vroia sa-i iasa din piept, ochii lui o infricosau, spera sa fie un vis si sa se trezeasca, dar parea atat de real, incat nici ea nu se putea convinge ca este doar un vis. Brunetul incepu sa se apropie de ea, rozalia incepand sa tremure din ce in ce mai tare cu fiecare pas facut de el. Insa, pe cei doi ii mai despartea doar o mica masa de
    cafea ce ii statea in cale, dar nu avea probleme. Brunetul o apuca de un capat, iar in secunda urmatoare masa se izbi de perete. Sakura tresari cand masuta facu contact cu peretele, iar apoi il privi infricosata. Se apropie de ea, iar cand ajunse in fata ei, rozalia isi intoarse capul spre stanga si inchise strans ochii. Ii simtea respiratia calda pe gat ceea ce o facea sa tremure.

-Chiar credeai ca poti sa scapi asa usor de mine? Ii spuse el la ureche pe un ton vizibil nervos. Vazand ca nu reactioneaza o lua brutal de barbie si ii intoarse capul spre el, iar apoi spuse un "Raspunde-mi !" nervos, insa ea nu spuse nimic, doar il privi cu niste ochi rugatori, insa asta nici macar nu-l clintea.
    -Ti-a placut pe plaja aseara? Te-ai simtit bine ? Intreba el cu un zambet fortat, aratand cat de iritat este. Cand ii auzi intrebarea fata tresari si il privi ingrozita.
    -V-vrei sa spui ca t-tu ai vazut... Incerca ea sa spuna tremurand, insa Sasuke i-o lua inainte si continua propozitia ei.
    -Tot ! Absolut tot ! Spuse el eliminand acel zambet iritat si privind-o cu ura. Fara vre-un cuvant in plus o intoarse cu spatele la el si o lipi de perete tinandu-i mainile la spate ca sa fie sigur ca nu va face ceva deranjant pentru el si incepu sa ii sarute partea spatelui care nu era acoperita de prosop, in timp ce ea strangea cu putere ochii vrand din tot sufletul sa-l opreasca, dar puterea ei nici nu se putea compara cu a lui.
    -N-nu, opreste-te ! Spuse ea pe un ton rugator.
    -Taci, m-ai enervat destul pana acum. Spuse el continuandu-si actiunea de mai devreme pana cand scoase din buzunar niste catuse folosite de politisti si i le puse la maini ca sa aiba mana libera. Cand simti metalul gros al catuselor rozalia deschise ochii si se uita cu coada ochiului in spatele ei la catusele de la maini.
    -Daca esti fata cuminte, o sa ti le dau jos. Ii spuse brunetul cu un zambet strengar si o intoarse spre el. O prinse de maxilar si o saruta fortat. Tanara incerca din rasputeri sa refuze, se simtea in pericol, dar acum era vulnerabila si el putea sa faca orice cu ea. Imediat rozalia simti cum face contact cu suprafata moale a patului si se uita speriata la Sasuke. Oricat ar fi incercat ii era imposibil sa se ridice din cauza catuselor care ii strangeau mainile. Brunetul zambi pervers si se napusti asupra ei sarutandu-i animalic gatul pana cand prosopul chiar incepea sa-l enerveze. Rozalia tremura de frica, nu vroia ca el sa mai profite inca o data de ea, insa nu putea opri asta oricat de mult ar fi incercat. Brunetul pe de alta parte vroia sa inlocuiasca atingerile lui Itachi cu ale sale. Acele imagini vazute pe plaja nu-i puteau iesi din cap sub nicio forma. Erau ca batute in cuie, desi nici macar el nu stia de ce purta atata gelozie in el pentru acele imagini. Intr-un final, printr-o singura miscare ii inlatura tinerei prosopul lasandu-si ochii sa vada din nou acel corp perfect. Zambi pervers si o privi in ochi. Se uita parca scarbita la ce face el, dar cu cat ei ii displacea mai mult cu atat el vroia sa continuie cu mai multa vointa. Se napusti asupra gatului ei coborand la umeri, insa cand vru sa mearga mai jos fu oprit de vocea cristalina si inceata, plina de frica a rozaliei.
    -Te implor, opreste-te. Ii spuse ea cu lacrimi in ochi, iar el se incrunta si se uita la ea.
    -Boschetarului aluia nu i-ai spus asta. Spuse el tintind-o cu privirea, iar ea se uita in alta parte nevrand sa-l priveasca in ochi. Acesta scoase un "hmph" si se apropie de urechea ei.
    -In plus, de ce te-as asculta pe tine? Daca vreau sa fac asta, o s-o fac fara discutii si nimeni nu ma opreste. Ii spuse el iar apoi zambi pervers. Cand fata auzi asta tresari si isi intoarse privirea spre el uitandu-se speriata in ochii lui. Insa brunetul, afisa un
    zambet si isi continua treaba coborand la abdomen. Rozalia strangea puternic ochii, insa la fiecare atingere de-a lui simtea furnicaturi in tot corpul, dar nu vroia ca el sa-si mai bata inca o data joc de ea si vroia sa il opreasca dar nu avea nici cea mai vaga idee cum ar putea sa faca asta. Insa, cand simti ca el ajunse la "vizuina" ei isi arcui cu putere spatele si incepu sa stranga in mana cearceaful. In timp ce limba lui isi facea treaba in "comoara" ei, rozalia isi musca buza de jos pana la sange abtinandu-se cu greu sa nu scoata vreun geamat care sa-i incante urechile. Dar nu se mai abtinu si incepu sa geme stins facandu-l sa vrea si mai mult sa continuie. Ea vroia sa stranga picioarele ca sa-l opreasca insa mainile lui care le tineau despartite ii distrugeau aceasta idee. Nu stia daca ii place sau nu, dar simtea ca vrea sa il opreasaca, insa nu mai avea puterea sa zica vre-un cuvant, pana cand intr-un final isi arcui puternic spatele si scoase un geamat lung, iar atunci brunetul simti un lichid intrandu-i in gura. Isi scoase capul dintre picioarele tinerei si scuipa acel lichid albicios, iar apoi se uita la ea. Rozalia nu putea ascunde faptul ca se excitase
    cu adevarat oricat de mult ar fi vrut. Pe fata lui aparu un zambet strengar si se puse din nou deasupra ei sarutand-o tandru. Insa, imediat ce uni sarutul, Sakura simti un gust nu atat de placut si rupse sarutul intorcandu-si capul la
    dreapta.

-Aia e de la tine. Ii spuse brunetul zambind pervers. Ii placea sa o vada in postura asta. Legata la maini cu catuse si vulnerabila, el putand sa o foloseasca doar pentru el, exact ca pe o jucarie. Imediat brunetului ii veni o idee si zambi pervers iar apoi se uita
    intr-un mod malefic la rozalie si incepu sa-si desfaca nasturii de la camasa pe care o purta, dar dupa ce ii desfacu pe primii doi se uita la rozalie si zambi. Lua din buzunarul pantalonilor o cheie si ii desfacu catusile.

-Ajuta-ma Sakura. Ii porunci el aratand spre camasa. Ea il privi speriata, insa ca sa nu i se intample nimic se ridica de pe pat si incepu sa-i desfaca sfioasa, cu mainile tremurand, camasa brunetului in timp ce el o urmarea zambind satisfacut. Intr-un final ii inlatura camasa, lasandu-i la vedere corpul bine facut, insa atentia ei fu acaparata de catre tatuajul in forma de cruceinconjurata de un sarpe pe care il purta pe bratul drept, insa fu trezita din "himnoza" de catre sarutul fin pe care il simti pe gat. Se uita in ochii lui rugandu-l din priviri sa se opreasca, insa el nici nu vroia sa auda. Ii lua mainile ei si le puse pe pantalonii lui. Sakura se
    uita in alta parte in timp ce desfacea cureaua pantalonilor iar apoi deschise slitul si ii dadu jos pantalonii cu tot cu boxerii, iar el zambi satisfacut.

-Ce fata buna. Spuse el si o saruta pe frunte,dar ea nu vroia sa se apropie mai mult de el, insa brunetul o lua de brate si ii lipi corpul de al lui. Ea isi muta privirea catre perete refuzand sa-l priveasca in ochi. Stia ca o sa profite de ea si nu accepta asta, insa nu putea nega ca nu are sentimente pentru el, dar imediat simti ceva rece care se lipi de capul ei si se uita cu coada ochiului la acel obiect. Tresari cand vazu ca obiectul este un pistol ce il lipi de tampla.
    -Acum, ca sa nu-ti zbor creierii, fa-ti treaba. Ii spuse el tragand piedica pistolului, insa ea refuza. Asa ca o lua de incheietura mainii strangand-o puternic pana ii opri circulatia. Din cauza durerii, rozalia cazu in genunchi in fata lui, iar el o apuca brutal de
    par si isi introduse "amicul" in gura ei , lasand-o sa faca singura treaba in continuare, cealalta mana a lui inca tinandu-i pistolul la tampla. Tanara tremura de frica, insa stia de ce e el in stare asa ca prefera sa-i faca pe plac. Incepu sa continuie sarcina pe care brunetul tocmai i-o daduse, iar peste putin incepu si el sa geama usor stins. Sakurei ii displacea sa faca asta, ura sa faca
    asta, se simtea murdara si i se parea ca devenise o t*rfa de neinvins, lucru ce o facea sa se simta ingrozitor. Simti cum este luata de par si ridicata violent in picioare. Simti o mana de-a lui explorandu-i piciorul stang pe care il ridica pe langa talia lui, iar ea isi inconjura mainile in jurul gatului sau cand acesta ii ridica si al doilea picior. Neavand alternativa, rozalia isi incolaci picioarele in jurul taliei lui in timp ce el ii dezmierda gatul cu saruturi fine si usoare.O tinu asa in brate pana cand se aseza in pat si o privi, iar atunci cand el observa ca ea nu mai e atenta o penetra brutal si neasteptat, facand-o sa scoata un geamat lung de durere si sa isi arcuiasca spatele. Se intinse pe pat si se rostogoli in asa fel incat el sa fie deasupra ei si fara alte cuvinte incepu sa faca miscari rapide de dute-vino, iar cu cat isi reamintea mai mult de scena de seara trecuta cu atat o facea mai brutal si mai dureros ca rozalia sa o simta cu adevarat si sa invete cu cine sa stea si cu cine nu. Gemetele de durere ale rozaliei incepura sa se auda in intreaga camera. Lacrimi incepura sa curga pe obrajii ei, iar printre gemete il implora sa se opreasca, dar cu cat ea implora mai mult cu atat el se enerva mai tare si incepea sa se miste mai dureros pentru ea si mai rapid. Tanara isi dorea atat de mult sa-l poata face sa se opreasca, dar nu avea nicio speranta. Cu cat ea arata mai multa neplacere cu atat el era mai satisfacut, dar nu era in stare sa se prefaca ca ii place. Era dezgustata de propria persoana, si-ar fi dorit ca totul sa fie doar un vis si sa se trezeasca alaturi de Itachi care sa inceapa sa-i spuna ca a fost doar un cosmar si ca el o va proteja. Vroia sa simta din nou acea iubire pe care Itachi i-o oferea, acea caldura din ochii lui care o linistea, acele atingeri relaxante, doar gandindu-se ca el nu va mai fi langa ea, ii rupea inima in doua. Sasuke isi lipi abdomenul de al ei fara sa opreasca acele miscari si o saruta fortat. Ea stranse puternic cearceaful in mana, dar vrand sa-l opreasca isi puse mana pe spatele lui si din cauza miscarilor rapide il zgarie puternic pe spate pana la sange. Brunetul simti imediat o durere apasatoare si stia ca il zgariase. Zambi rautacios si ii lua mana de pe spatele ei, o lua si pe cea care strangea cearceaful iar apoi i le tinu deasupra capului in asa fel incat sa nu se mai miste, iar apoi incepu sa-i sarute umerii si gatul.

Trecura 3 ore, amandoi aveau ochii dilatati si energia incepea sa se risipeasca, insa brunetului simti imediat cum vine sfarsitul actului,amintindu-si ca nu poarta prezervativ se incrunta usor si cu o ultima putere iesi din ea si isi dadu intr-un sfarist drumul, lichidul albicios ajungand pe corpul rozaliei. Obosit, Sasuke cazu lat langa rozalie respirand accelerat, ea facand acelasi lucru. Gandurile ei erau confuze. Se simtea ingrozitor, se simtea folosita, se simtea murdara. O lacrima i se scurse pe chip, nu-i venea sa creada ca fusese folosita din nou, si stia ca nu se terminase si ca mai avea sa indure destule dati, cosmarul ei tocmai incepea.
    Atunci isi dadu seama ca nu va mai scapa de el niciodata. Dupa cateva minute, respiratia brunetului se linisti, iar bataile inimii se reglara. Se uita obosit la tavan, iar apoi se ridica de pe pat si isi puse pantalonii, iar apoi o privi pe tanara care statea intinsa pe pat. Arata ca o papusa fara viata, cand observa cat de distrusa e, tanarul zambi satisfacut bucurandu-se de suferinta pe care i-o
    provocase. Se simtea bine ca e din nou a lui, din nou langa el si din nou in suferinta. Suferinta ei era sursa lui de satisfactie. Ea era jucaria lui, era persoana de care ii placea sa se foloseasca. Rozalia varsa cateva lacrimi, gandindu-se la durerea care tocmai ii fusese provocata. Insa, prin toata aceasta durere, simtise un strop de placere, care se facuse abur din cauza durerii intense. Stranse cearceaful la piept acoperinduse si inchise cu tristete ochii, varsand o ultima lacrima.

Rozalia incepu sa deschida ochii, isi ridica pleoapele si se ridica in sezut uitandu-se cu tristete in jur dar ramase uimita. Totul era la locul lui, masuta de cafea era intacta, pe geam nu se vedea nimic, decat luna uriasa impreuna cu stelele ce luminau noaptea. Ea era imbracata in acelasi halat cu care fusese atunci cand era Itachi. Se uita in jur si totul era normal.
    -Un cosmar? A fost doar un vis? Gandi ea cu voce tare uimita ca nu se intamplase nimic. Insa, simti ca fusese atat de real, nu-i venea sa creada cafusese doar un cosmar. Insa, imediat auzi in baie cum dusul e pornit, semn ca cineva isi face baie....

Raspunsuri:
    Sasuke:
    4 Kira
    -Tu ce crezi? :-L
    4 Rose
    -Hei, a fi rau e una dintre calitatile mele. Sa uit de tine? Cum as putea sa uit de una din cele mai frumoase fete pe care le stiu?
    4 Ysa
    -Da, chiar se vede ca iti pare rau :-L
    4 Ale
    -Sa-mi placa? Chiar si tu stii raspunsul, nu trebuie sa-l mai spun eu :-L
    4 Diavola
    - Cred ca nu pierd absolut nimic. Si chestia cu copilul, am avut motivele mele si nu sunt orb, vad mai bine ca oricand ce am in fata + nu am zis ca nu merita fericire, dar cine a zis ca o sa primeasca?
    Deidara:
    4 Rose
    -Ei bine, mai bine ai da coltii pe o aura draguta pentru ca eu in Rai ajung [-(
    4 Ysa
    -Eh, daca esuez o sa mor doar...
    4 Ale
    -Awww...chiar trebuie..?
    Sakura:
    4 Kira:
    -Hei ! N-am facut nimic rau !
    4 Rose
    -Greu de spus...foarte greu.
    4 Ysa
    -Daca as stii ti-as spune, dar nici eu nu stiu ce sa mai fac acum.
    4 Ale
    -Poate ai, poate n-ai...
    Itachi:
    4 Ysa
    -Orice e posibil, desi merita multa fericire si iubire
    4 Ale
    -Hei, acolo a venit momentul ! Nu vroiam sa-l pierd ! Si crezi cumva ca nu stiu? :-L
    Kim:
    4 Kira
    -Aaaa, hei ! Mi-am amintit atunci cand ma jucam cu usa de la dulap si mi-a venit cheful de scris asa ca m-am gandit sa nu-l irosesc si sa scriu capitolul Big smile

Pai, cam asta a fost, sper ca va placut si scuze scuze ca n-am descris la scena ItaSaku dar chiar nu vroiam sa vomit ! Urasc cuplul asta, asa ca nu fac mari descrieri Smile...Vreau pareri multe Kiss sa-mi spuneti cum este Smile.

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 4 Aug 2012 - 21:58

Prima la com Uite ale si edit-ul! Nu am uitat de el Scuze ca nu am facut-o pana cum >>Sa dau edit<< dar nu am putu din cauza tatalui meu care ma supravegheaza sia cum mi-a facut si program la net Trebuie sa invat sa tac si sa raspund cand trebuie In fine
    Un capitol luuung >>Ceea ce este bine.<< Foarte interesant Foarte frumos Mi-a placut la nebunie
    I...Itachi? Ce?Unde?Cand?Cum? M-ai speriat! Am inceput sa plang la acea faza Ce i-ai facut?
    Sas'ke Tot un pervers a ramas M-a socat Dupa ce ca o violeaza o mai pune sa ii faca si un ... Yuck! DE CE NU SUNT EU IN LOCUL EI? Ca eu nu plangeam Ok, deja delirez
    Un VIS? Parea atat de real Daca cel din baie nu este Itachi si este Sas'ke eu cred ca mor de ras Ar fi ceva sa se trezeasca cu "- Buna dimineata ... o.O Sas'ke? o.O "

• Intrebari:

1. Sas'ke : Ce rau esti Jur ca daca mai faci faze deastea >>Violuri si crime << Te iubesc! Iti doresti o partida cu mine >>Am glumit << Asa, daca totul a fost doar un vis si nu i-ai facut Sakurei si lui Itachi nimic vin si te bantui cu o coasa. Stii ce scrie pe ea? Numele tau, Sas'ke Uchiha! Desii m-asi simti rau sa te omor dar daca o mai lasi mult cu Itachi sar putea sa iti mut capul intre picioare. Sa iti faci singur *** >>Yuck! Din nou <<
    2. Sakura : Totul va fi bine!

3. Itachi : Rai sau Iad? Nu cred ca vei mai apuca multe zile
    Foarte frumos capitolul kim Sunt foarte curioasa si stii ca curiosii mor repede?! :-w Vrei sa mor? Daca nu, pune net-ul!
    Spor la scris si multa imaginatie!

Ultima editare efectuata de catre •Kira™ in Lun 6 Aug 2012 - 11:42, editata de 1 ori

FrozenHeart
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 24/07/2012

Mesaj Scris de FrozenHeart la data de Dum 5 Aug 2012 - 0:51

Uiiii un nou capitol
    Heheee...am avut ce "rasfoi" prin ficul tau Foarte incitant si cu o actiune tumultoasa. Nu m-am plictisit o secunda
    Si sa sti ca te iubesc pentru ca ai pus nextul care apropo....este extraordinar. M-ai tinut in suspans total
    Il astept si pe urmatorul cu nerabdare
    Bye

Lucifer
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Lucifer la data de Dum 5 Aug 2012 - 14:43

Vaii ai pus next-ul pe care l-am citit de vreo 6 ori si nu m-am saturat.Cap asta ii mortal,il ador si abea astept urmatorul capitol perversa mare ce esti.Inafra de moartea lui itachi care nu ma uimit=))..ce a facut sasuke a fost...superrr pervers.

For Sasu:Vai in cap asta pot spune ca sunt cu tine....nu am nmk rau de zis decat de bine.Imi placeeeeeee ...perversule.Pupate mama de pervers.

For Saku:Draga mea imi pare rau eu sunt perversa dar o intrebare am....tia placut?

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Lun 6 Aug 2012 - 0:00

Heii Kimy ^^ Ma bucur ca ai adus next-ul, si te-ai tinut de cuvant cu privire la data la care il vei posta :o3
    Mmm, am observat ca te cam repeti *hmm* si cel mai des repeti cuvantul "iar". Il poti inlocui cu "si" sau poti incepe alta propozitie, altfel suna urat. Ai grija pe viitor, oke` :? ^^
    Mi-a placut enorm cum ai descris scena dintre Sasuke si Sakura, cu toate ca (,) cu fiecare cuvant pe care il citeam cu atat mai mult imi venea sa intru in Pc dupa Sasuke :-l

Sakura ->

Vorbesc eu ce vorbesc, dar acum e prea de tot ._. Imi imaginez cum te simti scumpo, nimeni nu merita sa treaca prin ce ai trecut tu. Off, voi face tot ce pot ca sa te tin cat mai departe de el, doar rezista putin.

Sasuke ->

Ma omori cu zile -.- Bun, am inteles, razbuna-te pe Itachi, dar nu si pe Sakura ... Parca o iubeai, Casanova, acum ce ai cu ea :? Inteleg, tu te hranesti cu suferinta altora, ok, dar nu si cu a ei mai ! Off, esti insuportabil de gelos >.< A, btw, mi-a placut cum a murit Itachi :-" Aici te sustin :-"

Deidara ->

Da, da trebuie :o3 Nu vreau sa te pierd, iubire, asa ca fii baiat bun si roaga-te la Doamne Doamne sa te ajute. Dute la tata popa si spovedeste-te, si nu uita: Te iubesc <3 Btw, daca nu iti cer prea mult, vezi si tu cum o ajuti pe Sakura, saraca de ea, prin cate trece ...

Cam atat Kim ^^
    De abea astept capitolul urmator <3
    Spor la scris si la idei !
    Te-am pupacit, Ja Ne ! Heart

Off: Kira, ce faci mama :? :-l Ai de gand sa editezi post-ul ala :? :-w Ia uite de cand ai spus ca dai edit >.< Daca nu il editezi pana maine ~ azi ~ , cel tarziu, ti-l voi sterge.

Rose
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 08/04/2011

Mesaj Scris de Rose la data de Lun 6 Aug 2012 - 10:04

Bună, Kim. Oho, dar ce repede ai adus noul capitol
    Mă jur că am crezut că acel vis a fost real. Ai descris foarte frumos şi la final bombă: a fost doar un vis. Sau nu... Măi cine ştie ce îţi trece ţie prin cap Laugh Foarte frumos ai realizat, mai ales că noi cititorii stăteam cu sufletul la gură să vedem ce se întâmplă şi când colo..
    Ce m-a cam deranjat. Tot ziceai în continu că Sakura suferă, că se simte murdară. Ok, asta am priceput. Puteai să descrii acele mânâieri, să le asociezi cu ceva greţos, vreun animal: şarpele.
    Oricum, te-ai descurcat şi m-am lipit de monitor. Mă bucur să văd că faci capitolele mai mari. E foarte bine, avem ce citi

Întrebări/ discuţie:
    Sasuke:
    Te-ai jucat cu mintea fetei. Ce rău eşti tu. Aolo, cea mai frumoasă fată . Mă flatezi, dar bine că pe mine nu mai luat cu tine. Te ţin minte şi te bat cu biciu acasă

Sakura:
    Mai trăieşti? Recunoaşte că încă îţi e dor de Sasuke şi îl vrei înapoi, doar că puţin mai tandru.

Itachi:
    Ce zici? Ajungi în Rai sau nu? Promit că eu gust prima din colivă.

Deidara:
    Şi tu dă-ţi blana pe un loc în Rai. Că eu prevăd Iadu pentru tine, băiat rău ce eşti.

Abia aştept următorul capitol, Kim.
    O zi bună!

Ayu
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 13/05/2012

Mesaj Scris de Ayu la data de Lun 6 Aug 2012 - 13:01

De ce intarzii mereu? -.-" Ma rog, ai scris un capitol fenomenal! Love it Nu-mi vine sa cred ca a fost doar un vis. Dar daca ma gandesc mai bine, s-ar putea ca Sasuke sa fi aranjat masa aia si sa o fi imbracat cu halatul, iar apoi sa mearga sa faca baie sau dus sau ce o face el p-acolo. Nu e imposibil, avand in vedere imaginatia ta. Laugh Dar pe bune?! Itachi si Sakura au facut-o? De ce?

Intrebari:

Sas'ke --> Bine, deci amicul tau ramane. Cum il cheama? Iar ura ta deja nu mai e ura, e gelozie. Chiar daca nu recunosti sau poate ca nu-ti dai seama, tu o iubesti pe Sakura. Incearca sa nu mai fi atat de dur cu ea. Adica pe bune, dupa ce c-ai violat-o, ai si pus-o sa faca sti tu ce. Ma crezi sau nu, dar in locul ei eu te violam. Hmm... Dar nu cred ca esti atat de bun pe cat crezi tu. Ti-o pot demonstra eu. Si apropo, perversu' lu' mama, daca mai faci ceva cu ea te rog sa nu mai fii atat de dur.

Sakura --> Deci, ti-a placut, macar putin, "jocul" lui Sas'ke? Nu stiu daca a fost sau nu un vis, insa ceva-mi spune ca nu. Adica sa ne gandim putin. E Sas'ke, nu oricine. Totusi, imi pare rau ca iubesti un asemenea... specimen. Iti sunt alaturi, draga mea.

Deidara --> Ma bucur ca spui asta, insa vreau sa te ajut cumva. Te rog sa cooperezi cu cei care vor sa te ajute, ok? Kiss

Kim --> Deci a fost sau nu un vis? Ca eu deja nu mai suport suspansul asta. Si te rog sa ma anunti.

Jossephine
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Jossephine la data de Lun 20 Aug 2012 - 13:55

Capitolul 54

Coşmarul incepe

În noaptea întunecată, luna era singura sursă de lumină, folosindu-şi razele argintii cu scopul de a arăta acea mică parte de lumină pe care o arăta in fiecare noapte, norii de o culoare uşor întunecată incercand să o oprească acoperind-o cu acel abur de culoare inchisă. Valuri repetate se loveau încet de malul mării fiind singurele sunete care se puteau auzi în acea linişte de mormânt. Ochii de smarald ai rozaliei priveau vrăjiţi luna, mintea ei fiind plină de gânduri. Rasuflă adanc si se indepărtă de geamul deschis pe care intra o briză uşoară şi plăcută. Era convinsă că totul fusese un coşmar, dar ştia ca îi va lua mult sa uite acel vis. Fusese atât de real, atât de...plăcut. Nu ştia de ce, dar doar gândindu-se la acel vis, inima ei incepea sa bată cu putere. Se aseză încet pe pat şi se intinse întorcându-se spre stânga, ochii ei fixând tavanul si gândurile zburând la Sasuke.

În încăperea alăturată, picaturile de apă ce se zdrobeau cu putere de pereţii cabinei de duş şi se scurgeau pe corpul bine făcut al unui barbat, trecând printre pătrăţelele de pe abdomen. Mâna sa opri leneş zecile de picături repetate, iar apoi iesi lent din cabină şi îşi scutură capul pentru a scăpa cât de cât de apa ce ii udase părul. Işi trecu mâna de două ori prin păr si îşi trase obosit pe el nişte blugi de un albastru foarte inchis, dupa care deschise uşa băii şi intră în încăpere, ochii roşiatici căzând pe rozalia ce stătea cu spatele. Imediat ce tânăra auzi uşa băii deschizându-se, se ridică in şezut cu mana la frunte şi închise ochii zâmbind, iar apoi spuse cu uşurare in glas:

- Of, Itachi, am avut un vis îngrozitor. Tu muriseşi, iar la mine venise... Dar nu mai continuă, ca atunci cand deschise ochii şi se
    uita la bărbatul ce o privea cu un zâmbet amuzat pur şi simplu împietri. Ochii care o priveau nu exprimaru dragoste, blândeţe, milă, ci exprimaru ură, violenţă si răutate. Stătea sprijinit de tocul uşii de la baie, cu mâinile în sân şi cu picioarele încrucişate, privind-o amuzat pe rozalia care tocmai trecea printr-un şoc.

-Ooo, micul meu îngeraş a avut un coşmar, biata... Spuse el vizibil prefăcut şi afişă un zâmbet în colţul gurii, revenindu-şi din acea poziţie merse aproape de rozalie, căruia îi tremurau incontrolabil genunchii acum ca ştia că totul fusese pura realitate şi că nimic din ce se întamplase nu fusese un vis. Ajuns in faţa ei, bărbatul îşi trecu degetele peste obrazul ei, ramanand cu zâmbetul acela viclean pe faţă îi şopti tinerei la ureche:

-Ei bine, dacă tu chiar crezi ca este un coşmar, atunci îţi garantez ca nu te vei mai trezi vreodata din somn. Acestea fiind
    spuse o sărută pe obraz, iar apoi zâmbi într-un mod malefic, dar şi seducator şi trecu pe lângă ea. Rozaliei încă nu-i venea să creadă că era real. Asta pentru ea însemna ca Itachi nu mai e, iar că ce s-a întâmplat în acea zi între cei doi fusese adevărat. Nu mai avea putere să plangă şi nici să alunge acea tristeţe pe care o simţea. Se întoarse spre brunet şi observă ca îşi puse o cămaşă neagră pe care o lăsase descheiată.
    -Îmbracă-te ! Îi spuse el fără vreo altă informaţie în plus în timp ce îşi lua cheile de la maşină de pe acea masuţă de cafea. Ea îl
    privi cu coada ochiului parcă dezamăgită şi îi refuză imediat ordinul printr-un "nu" clar si răspicat. Brunetul, imediat ce îi auzi răspunsul îşi întoarse privirea spre ea si se uită la ea încruntat. Lăsă cheile pe noptieră şi se apropie incet de rozalie. Tânăra nu se îndepărta, nu făcea nicio mişcare vrând sa pară curajoasa. Acesta ajunse în faţa ei, în timp ce ea îl privea cu dispreţ în ochi. Îi simţi imediat degetele cum se plimbau uşor pe obrazul ei făcând-o sa creadă ca nu îi va face nimic, dar imediat primi o palmă usturătoare care o făcu să cadă din picioare pe parchetul rece. Îşi puse mâna la obrazul lovit care începu să ardă si îşi întoarse capul privindu-l cu lacrimi în ochi. De la el se aştepta sa primească ceva de genul ăsta, dar nu mai era obijnuită cu asta. Brunetul se aplecă in faţa ei si o lua puternic de maxilar.

-Ascultă aici, daca nu eşti îmbracată în zece minute, îţi jur că nu te mai trezeşti pană la Crăciun. Îi spuse el pe un ton ameninţător iar apoi îi dădu drumul şi se ridică, după care ieşi din cameră. Imediat ce auzi uşa camerei închizându-se îşi strânse genunchii la piept şi îşi cufundă chipul în lacrimi spunând repetat în şoaptă "De ce?". Nu ştia de ce tocmai ei i se întamplă asta. Dintre toate femeile de pe glob, nu avea vreo idee de ce numai ei i se întâmplau toate. Se uită cu tristeţe spre uşă şi îşi şterse lacrimile. Acum ştia clar că nu mai erau şanse să se trezească in braţele protectoare ale lui Itachi şi să audă acel dulce "Bună dimineaţa" pe care îl rostea de fiecare dată cand ea se trezea. Se ridică in picioare şi merse cu paşi lenţi la dulap, punându-şi pe ea lenjeria intimă si pe deasupra un maieu alb cu dungi albastre. Îşi lua şi nişte pantaloni scurţi de blugi şi se incalţă cu o pereche de sandale. Îşi pieptănă părul lung încă scufundată in gânduri despre intâmplările întregii vieţi. Nu vroia sa plece de acolo, nu vroia sa plece cu el. Cand era în preajma lui simţea frică, dar in acelaşi timp avea un sentiment ce o făcea să nu vrea să
    plece de lângă el. Lăsă acea perie jos şi se uită în oglindă încercand să recunoască pe cineva şi afisă un zâmbet trist. Deodata auzi uşa deschizându-se şi se întoarse spre persoana ce tocmai intrase. Se blocă imediat când ochii ei se întâlniră cu ochii lui roşiatici. O lua de mână pe tânară şi o trase spre el, însă ea rupse imediat acea legătura pe care o facea întalnirea ochilor lor şi se uită in altă parte, dar simţi imediat cum ceva fin îi este trecut pe langa nas, iar cand inspira acel aer din materialul care îi fusese apropiat de nasul tinerei simţi o moleşeala uşoară, iar apoi căzu în bratele brunetului şi totul
    se făcu negru
    .

Peste câteva ore bune, în mijlocul nopţii, rozalia stătea întinsă pe burta pe suprafaţa moale si pufoasă a patului dintr-o cameră
    cu totul necunoscută, dormind liniştită sub privirea brunetului ce stătea sprijinit de perete cu mainile în sân privindu-i somnul liniştit şi admirându-i frumuseţea rară ce cu greu o mai vedeai la alte fete. Dar chiar şi aşa, nu simtea nici-o căldură sufleteasca. Nu simţea dragoste pentru ea, nu simţea pasiune sau fericire cand era alături de ea. Simţea doar o atracţie fizică. O
    privea cu nişte ochi in spatele cărora se ascundea o dorinţă de a o avea numai pentru el. Exact ca un câine care stă pe langă stăpân, ea pentru el era ca şi câinele de companie, animalul de care te puteai folosi oricând. El era şeful,
    iar ea servitoarea, orice spunea trebuia să fie lege pentru ea. O mai privi câteva minute, iar apoi simţi ca începe să se plictisească. Se uită la ea si plecă de langa perete apropiindu-se de pat cu mâinile in buzunare. Îşi scoase o mână şi se aplecă uşor deasupra ei, mâna lui dandu-i tinerei după ureche câteva fire de par ce îi stăteau pe chip. Se aşeză după cateva minute langă ea,
    ţinându-şi capul ridicat cu ajutorul mâinii, în timp ce mâna liberă îi mângâia uşor rozaliei obrazul. În acel moment, un gând nu prea decent îi intră în minte şi afişă imediat un zâmbet pervers, iar apoi o sărută pe rozalie pe frunte fără să o trezească. Se puse deasupra ei şi începu să-i sărute uşor gâtul, coborând spre spate, dar asigurându-se şi că nu o trezeşte. Maieul incepea să-i stea în cale, aşa că îşi folosi mâinile ca să-i dea bretelele maieului împreună cu bretelele sutienului jos de pe umeri, reuşind să ajungă cu săruturile până la omoplaţi. Oricât de obsedat ar fi fost de ea şi de corpul ei, nici măcar el nu ar fi făcut-o cu ea în timp ce doarme, deşi, nu i se părea deloc o idee rea. Ca să poată continua, nu mai avu nici un fel de răbdare şi sfâşie uşor materialul
    maieului, dar somnul ei adânc parca era neîntrerupt. Acum maieul la spate era complet sfâşiat. Zâmbi pervers când vazu maieul sfâşiat, iar apoi ochii săi cazură pe inchizătoarea sutienului. Zeci de gânduri indecente îi umblau prin cap făcându-l să vrea sa continue. Îşi scoase ghiara degetului arătător şi tăiă imediat închizătoarea, eliberându-i spatele în totalitate. Atinse uşor cu limba
    lui ascuţită spatele tinerei şi zâmbi satisfăcut, iar apoi continuă cu săruturile în timp ce mâinile lui se ocupau de pantalonii fetei. Îşi strecură mâinile pe sub talia ei şi îi desfăcu uşor pantalonii înlăturându-i de pe picioarele rozaliei.Tânara scoase un mic scâncet in somn, fără motiv şi se întoarse spre partea dreapta continuându-şi somnul. Brunetul, văzand ca ea nu s-a trezit, îşi coborî mâna pe coapsa ei şi începu să şi-o plimbe pe talia fetei.Într-un final, îşi luă mâna de pe talia ei şi o folosi ca să-i ridice
    rozaliei chipul cu ajutorul degetului arătator. Se apropie mai mult de ea şi, ca să o trezească, o muşcă uşor de ureche lăsând un semn destul de draguţ al dinţilor săi. Cand tânăra simţi acea muşcatură, deschise ochii şi se uită somnoroasă în jur.Dar imediat dădu de brunet, iar ochii îi căzură pe zâmbetul pervers pe care îl avea pe faţă. Atunci se ridică brusc din pat si observă ca nu
    mai are bluză şi că nu e departe de a fi nud. Luă rapid acea pătură extrem de subţire de pe pat şi se acoperi cu ea apoi îşi strânse genunchii la piept.

-Ştiam eu ca e o idee proastă să te trezesc, dar dacă nu aş fi facut-o nu ar mai fi fost amuzant. Spuse el si se năpusti asupra ei
    sarutându-i gâtul şi trăgând de materialul cu care ea încerca să se acopere. Vroia să-l oprească, dar nu ştia cum. Asta până când ceva se întâmplă, iar când buzele lor se uniră, ea începu să raspundă cu aceiaşi pasiune ca şi el. Avea o senzaţie de plăcere, i se părea o senzaţie ciudată. Nu o simţise atunci cand o făcuse cu Itachi, acum era ceva special. Îl lăsă să-i îndepărteze acel material, continuându-şi sărutul pasional. Îşi băgă mâna în părul lui negru şi mătăsos. Ea în acele momente uită toate lucrurile pe care
    Sasuke i le făcuse. Parcă era himnotizată de el şi pentru un moment uită tot trecutul, uită de tot ce Sasuke îi făcuse, dar în secunda următoare parcă ajunse inapoi cu capul pe umeri şi îl împinse de pe ea. Nu putea să facă asta după tot ce îi facuse. Sasuke o privi încruntat, fiind sătul de fiţele ei. Nu-l interesa dacă ea era deacord cu asta sau nu. În momentul următor el era deasupra ei ţinându-i mâinile imobilizate deasupra capului şi uitandu-se amuzat la ea cum se zbate. Zâmbi drăceşte şi dintr-un buzunar al pantalonilor scoase un cuţit extrem de ascuţit şi dintr-o singură mişcare, o întoarse pe rozalie cu spatele, şi pe
    omoplatul drept îi făcu semnul Uchiha lăsând sângele să curgă din acea rană adâncă. Sakura scoase un ţipăt de durere când simţi lama cuţitului strapugându-i pielea spatelui. La auzul acestuia brunetul zâmbi satisfăcut şi îi dădu drumul la mâini. Rozalia nu mai mişca, doar stătea şi lăsa lacrimile să-i umple chipul. El scose un "hmph" nepăsător şi privi sângele ce se prelingea pe spatele
    tinerei. Îl lăsă să curgă cu nepăsare şi o luă de talie ridicând-o în genunchi cu spatele la el. Ea nu spuse nimic, doar privea în jos lăsând durerea să-i invadeze trupul. Înghiţi în sec şi continua să lase lacrimile să curgă pe aşternutul moale. Simţi un sărut nevinovat pe umăr ceea ce o făcu să tresară. Mâna brunetului o luă de după talie şi o trase în spate lipind-o de trupul lui şi pe abdomenul său rămânând acea "copie" a dârei de sânge de pe spatele fetei. Tânăra simţi cum chiloţeii ei negri sunt indepărtaţi, deşi nu reacţionă. Era ca o păpuşă în mâinile lui. La fiecare mişcare sau atingere primită de la el, ea tresărea uşor, neştiind de ce. Închise ochii pentru că nu vroia să vadă ceea ce el are de gând să facă, dar o senzaţie plăcută cu cuprinse când simţi doua degete ale mâinii lui intrând neaşteptat în "comoara" ei. Îşi dădu capul pe spate, punându-l pe umărul lui şi privind tavanul în timp ce scotea mici gemete de plăcere la mişcarile lente ale degetelor lui. El o fixa cu privirea, uitandu-se la ochii ei inocenţi ce priveau tavanul. Asculta cu plăcere gemetele ei şoptite ce sunau ca un cântec pentru urechea lui. Zâmbi uşor şi o întinse pe pat luându-si degetele din acel loc umed. Se puse deasupra ei şi făcu o simplă atingere nevinovată a buzelor. Fata nu era forţată, simţea ca nu e obligată şi nu simţea presiune. Se relaxa pur şi simplu, stând ca o păpuşă fără viaţă. Acea scurtă atingere se transformă într-un sărut simplu. Sakura raspunse cu mici ezitări şi îşi coborî mâinile către pantalonii lui pe care îi desfăcu şi ii dădu pe vine nerupând acel sărut romantic. Mâinile ei se mutară după gâtul lui adâncind sărutul. Fără vreo atenţionare o penetră adânc, iar ea scoase un scâncet de durere şi rupse sărutul dându-şi capul pe spate. Simţea ceva atât de diferit, atăt de plăcut încât n-ar mai fi vrut să se oprească. El făcea mişcări adânci şi lente de "dute-vino" care accelerau, iar volumul gemetelor ei creştea încântându-i brunetului urechea. Continuară ore în şir, până când, nepăsător de consecinţe, brunetul se ejaculă în interiorul ei. Când simţi asta, rozalia se sperie, dar acea sperietură fu imediat uitată şi acoperită când buzele brunetului le acoperiră pe ale ei.

Nu peste mult, rozalia era cufundată într-un somn adânc stând cu capul pe pieptul brunetului care înca era treaz trecându-şi lent
    mâna prin părul ei şi privind-o cum doarme. Zâmbi uşor şi se uită la ceasul telefonului care arăta ora trei jumătate dimineaţa. Răsuflă adânc şi puse plictisit telefonul pe noptieră, iar apoi o săruta pe rozalie pe frunte şi închise ochii adormind instantaneu.
    - Camera in care s-a trezit Sakura (camera lui Sasuke)

Raspunsuri:
    Sasuke:
    4 Kira
    -1. Oww crede-ma ca si mie imi palce de mine, ma bucur ca suntem de acord. 2. Vai ca mi-e si frica [-(
    4 Ysa
    - Ti-am spus ca sunt adorabil .
    4 Emily
    -N-am zis niciodata c-o iubesc [-( si sa stii ca atunci cand e vorba despre Itachi toata lumea ma sustine.
    4 Rose
    -Ow haide, poti sa-mi ierti micuta mea greseala de a nu te lua, ma revansez eu :>
    4 Ayumi
    -Cum il cheama? Jimmy . Si Domane, ce aveti mai cu iubitul vostru ?! Nu iubesc pe nimeni si gata, e chiar atat de greu sa le intre oamenilor in cap asta? Si apropo, cand o fac, o fac cum vreau eu [-(
    Sakura:
    4 Kira
    -Sigur, totul va bine... :-s
    4 Ysa
    - ...Nu pot sa zic "da" dar nu pot sa zic nici "nu"...asa ca nu zic nimic..
    4 Ale
    -Exact, nimeni nu merita, dar eu patesc T.T
    4 Rose
    -Din pacate mai traiesc...si nu recunosc pentru ca nu e adevarat [-(
    4 Ayumi
    -Nici eu nu stiu daca a fost bine sau nu, daca mi-a placut sau nu ... tot ce stiu e ca si mie imi pare rau ca iubesc un asemnea...asemenea...vampir..sa zicem asa.
    Deidara:
    4 Emily
    -..EU n-am ce cauta acolo [-( si sa stii ca si eu te iubesc ;;]
    4 Rose
    -Eu ?! Rau ?! Ha ! Sigur ca da [-( o sa vezi ca ajung in Rai cu tot cu blana [-( ...defapt, n-o sa vezi pentru ca nu mor [-( sper...
    4 Ayumi
    -Usor de zis pentru tine. Pe tine nu te urmareste un criminal care e gata sa te taie in bucatele miiici de tot :-L
    Itachi:
    Srry, Itachi e in starea "Death" ;]]

Kim:
    4 Ayumi
    -Pai..nu, nu a fost un vis ;;] din fericire pentru mine >:] Si mie imi place suspansul apropo

Cam asta a fost. Nu stiu despre voi dar mie imi pare un capitol scurt si nici nu-mi place cum a iesit, dar poate doar mi se pare asa ca vreau sa stiu daca chiar n-a iesit bine sau am eu azi ceva de toate chestiile sunt invers . Ne vedem la next

Ultima editare efectuata de catre Kimberlyn in Lun 20 Aug 2012 - 14:42, editata de 2 ori

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Lun 20 Aug 2012 - 13:56

Prima Ale, esti geloasa?
    Foarte frumos capitolul Luung, pentru sufletelul meu Oi, chiar eram in stare sa fac pariu cu oricine ca cel care este in baie este Sas'ke Uuu, sa il ***! Tot un nesimtit esste, a fost si va fi in continoare Cum sa ii dea o palma? Da, din partea lui ma astept la orice este mai rau Saracuta Sakura Uuu, inca o scena xxx? Da e obsedat, sa o faca si cand ea doarme. Clar mi-am schimbat parerea despre el. Nu spun ca nu doream sa mai existe una dar sa se gandeasca sa o faca cu ea adormita ... Alo. E cineva acolo?
    Kim, este un capitol superb!

• Intrebari:

1. Sas'ke - Huh? Mi-am schimbat parerea despre tine. Esti un nesimtit! Dar tot te plac, nu pot sa-ti rezist Sa nu te comporti rau cu Sakura ca te castrez!
    2. Sakura - De ce tu? De ce nu eu?~Glumeam~ Fii tare! V-a sosi si printul tau pe un cal alb si vei fi fericita! Mai asteapta
    3. Kim - Tu aduci capitolele tarziu dar le faci luungi ~sufletelul meu le iubeste~ dar ne faci sa asteptam muult! Incearca sa le aduci mai repede
    Spor la scris si multa imaginatie!
    Kira

Ultima editare efectuata de catre •Kira™ in Lun 20 Aug 2012 - 14:37, editata de 1 ori

Lucifer
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Lucifer la data de Lun 20 Aug 2012 - 14:33

OMFG ...ai pussssss capitolul 54 ...doamne ce imi place,doamne ce vreau next mai repede...doamne cat iti iubesc ficu..doamne dar mai zic mult doamne ...oricum fata...o carte ar trebui sa scriiiii!!!!!!Ca sa o citesc in fiecare zii .

Intrebari

Sasuke->Vampir mare si sexsos faci ce faci si cresti in ochii mei. Doamne te adorr esti asa pervers...suntem rude si nu stiu???Adica sa o dezbraci in timp ce doarme ...asta se intampla doar in visele mele=))Oricumdata viitoare fi si mai tandru..ca acum poate fara sa stii ai fost tandru si numai bun de violat=))

Sakura->Draga mea...ai fost destul de relaxata capitolul asta si da sincera sa fiu si eu as fi fost asa. Totusi ti-a placut actiunea care sa desfasurat in patut? A da sa nu te lasi dusa cu zaharelul de Sasuke fii curajoasa si nu te lasa ca daca nu ne suparam.

Deidara-> Toata lumea zice sa mergi la Biserica=)) ei bine eu iti spun sa iti pazesti spatele si sa nu scapi nici un detaliu din ochii...ar fi frumos sa ai mult arme in casa=)).

Kim-> Hei fataaaaa o intrebare Kazura tot vaduva ramane=)) nu apare nici un drac calare pe un liliac?Laughing

Cam atata.....Bye Bye

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Lun 20 Aug 2012 - 15:06

Bună, bună Kim ^^
    Vezi, până la urmă tot am ajuns cu comm-ul.
    Nu Kira, nu sunt geloasă pentru că eu citisem capitolul dinaintea ta *in your face*
    Eram mai mult ca sigură că nu este un vis :-" Şi nu ştiu de ce mă bucură asta Laugh Aualeu, Sakura, ce te-a apucat ? o.O Kim, ce i-ai făcut Sakurei ? (d)

Sasuke:

- De ce îmi place ce ai făcut ? o.O Mrrr, să vezi ce îţi fac, poate mă faci să mă dau de partea ta o.O Aualeu, atunci clar ar ieşi urât, pentru tine (d) Să o dezbraci în somn, asta mi-a pus capac ._. Obsedat :-<

Sakura:

- Tu ... tu te-ai tâmpit !? Cum să îţi placă !? După câte ţi-a făcut acum spui că îţi place !? Cine te mai înţelege ? ><

Deidara:

- Normal că mă iubeşti, cine nu mă iubeşte ? Laugh Glumesc. Hei, capul sus, am încredere că vei fi bine, doar eşti tu. Oricum Sasuke e cam ocupat, deci probabil va ajunge ceva mai târziu la tine ^^ Fii cu ochii în patru *hug*

Cam atât Kim ^^
    De abea aştept capitolul următor.
    Spor la scris şi la muulte idei.
    Te-am pupăcit, Ja Ne ! Heart

Ayu
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 13/05/2012

Mesaj Scris de Ayu la data de Mar 21 Aug 2012 - 12:39

Wow. Ce capitol incendiar. Love it
    Ma bucur ca ti-ai amintit ca ai fani care asteapta nextul. Angel
    Deci, Sasuke asta e tot mai ciudat. Think
    Adica frate, odata o violeaza si odata o face cu ea fara s-o forteze? Confuz
    Intr-adevar e bine ca nu o forteaza, insa mi se pare tot mai ciudat.
    Ce-i cu fratele meu? x_x

Intrebari:
    Sasuke --> Amice, tu ma pui pe ganduri. Da, am inteles ca o faci cum vrei tu, insa las-o si pe ea putin mai libera. Sunt convinsa ca ti-a placut. Wink Si, din cate am vazut, i-a placut si Sakurei, macar putin. E bine sa n-o fortezi. Poate ca, daca o lasi putin, te porti mai frumos cu ea, nu se va mai supara asa pe tine. Poate doar un pic. Smile Un pic mai mult, avand in vedere cate i-ai facut. Deci, iata intrebarea mea. Cand o sa fi si tu cu picioarele pe pamant? Si sunt sigura ca stii la ce ma refer. Singurul lucru care nu-mi place la tine e comportamentul. In rest, sunt de partea ta. Agrement

Sakura --> Deci, sa inteleg ca ti-a placut? Wink Te rog fi sincera. Nu o sa comentez. Si iti dau un sfat. Incearca sa vorbesti putin cu el, amandoua stim foarte bine ca-l iubesti. Incearca. Cand vrei tu. Te sustin, draga mea.

Kim --> Am stiut eu ca nu e doar un vis. Sper sa aduci nextul repede. Te Big Hug si te Kiss

A Y U M I

Vizitato
    Vizitator

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar 21 Aug 2012 - 13:50

Kim--->Super ficu scz ca nu tiam mai scris comuri in celelalte capitole.Sa sti ca ai avut o gramada de idei super si ma bucur ca am gasit un fic tare ca asta.Mia placut mult ideea ca Sasuke sa fie un vampir fara suflet dar vad ca rautatea sa transformat in gelozie Smile .Spor la multe idei geniale Agrement
    INTREBARI:Sas'ke--->esti tu un vampir fara suflet da vad cateodata ca ti se inmoaie inimioara aia a ta de gheatza. Parca ziceai ca nu o iubesti pe Sakura da atunci dc ai devenit gelos cand ea a facut chestia aia cu Itachi?esti tu un vampirasi dragutz,simpatic,sexy..........dar daca o mai chinui de acum incolo te spanzur cum lai spanzurat tu pe Gaara Bici deci ai grija.Team pupacit Smile
    Sakura--->Simti ceva mai puternic decat inainte pt.Sasuke?Te simti bn in compania lui acum? Team pupacit Kiss Smile ai grija de tn
    Deidara--->nu te gandi tu ca nu o sa mori ca poate maine te vad spanzurat de catre Sas'ke ! ai grija papusel .Te.am pupacit Kiss Smile
    K I M I K O

FrozenHeart
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 24/07/2012

Mesaj Scris de FrozenHeart la data de Mar 21 Aug 2012 - 16:27

Aaaa... Capitol nouu
    Cat l-am asteptat
    Imi place ca e lung si am avut ce sa citesc si m-ai tinut pe jar mai tot timpul...dar te iert pentru ca vreau next-ul neaparat

Si acum intrebarile:

Sasuke:
    Ai inceput s-o iubesti pe Sakura macar un pic?
    Ai de gannd sa o ranesti sau vrei sa repari tot ce i-ai facut??
    Daca va ramane insarcinata... [sa dea dumnu bouleeee Edit Rose: E totuşi doar un fic.] o sa omori din nou acel copil??

Sakura:
    Iti place felul in care te foloseste Sasuke?
    De ce ii raspunzi gesturilor lui??
    Ai tinut macar un pic la Itachi? [t**fo Edit Rose: Vocabularul. E doar un fic!]

Rose
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 08/04/2011

Mesaj Scris de Rose la data de Mier 22 Aug 2012 - 13:01

Bună. Îmi cer scuze că am întârziat.
    Foarte frumos capitolul, am simţit romantismul din el. Ce îmi place e că îi păstrezi aura lui Sasuke, cea de vampir rău, dar totuşi îl pui şi într-o lumină bună şi plină de romantism-uneori.
    Ai avut câteva repetiţii care au fost cam deranjante, dar în rest a fost bine. Mi-a plăcut că ai asociat-o pe Sakura cu un căţel, cu o servitoare-foarte interesant.

Întrebări/ discuţie:
    -Sasuke:
    Da, sigur. Pun pariu că nu te revanşezi tu şi nu da din sprâncene la mine
    Vezi poate o laşi iar gravidă Să ştii că acum nu te mai las să ucizi copilu

-Sakura:
    Îţi place. Încă îl iubesti

-Deidara:
    Fă o faptă bună. Doneazăţi blăniţa pentru ca să se facă haine pentru doamne. Promit că te ajut eu.

Kim te pup şi spor la scris.
    O zi bună!

dee-san
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 22/08/2012

Mesaj Scris de dee-san la data de Mier 22 Aug 2012 - 15:16

Kyaaaah!

Dacă primada dată când am citit ficul, îmi plăcea, acum îl adoooooor!
    Este absolut minunat! Îmi place la nebunie şi sper să aduci următorul capitol cât de repede! >< Mnda.. ştiu că nu de mult ai pus Capitolul 54, dar nu mai pot aşteptaa! Big smile Acum am terminat de citit şi mi s.a părut foaarte interesant! Modul în care îşi ucide Sasuke victimele e extrem de ca.lumea! Ai putea, te rog, pentru mine, sa descrii mai mult modul în care sunt ei ucişi?

Întrebări/Discuţie

Kimimaru:

1. Cum ai putut fi atât de idiot, încât să nu.ţi dai seama că Sasuke e mai puternic ca Itachi???
    2. Păi îmi pare rău pentru tine, dar serios, PUNE ŞI TU NIŞTE SPIONI PE URMA LOR!!!!!

Kazura:

1. Scumpăăăăă!! Cum te simţi??? Crezi că ai putea trece peste??? Îmi pare aşa de rău pentru tine.... [nu am ajuns la capitol, de.aia am scris acum, sper că nu e o problemă Big smile]

Sakura:

1. Îmi pare rău pentru că l.ai pierdut pe Itachi, dar să fim serioşi, tu nu îl iubeai, poate era o senzaţie de ataşament, dar nu. Tu mereu l.ai iubit pe Sasuke şi asta nu se va schimba. În locul tău, i.aş fi sărit în braţe când l.aş fi văzut.

Sasuke:

1.Poate că ţineam cu tine, la ce i.am spus Sakurei, dar ce le.ai făcut lui Sasori şi Itachi, e de neiertat.
    2. Îi spui te rog lui Kim să descrie mai mult modul în care îţi ucizi victimele??
    3. Hmm.. Ar trebui să cauţi nişte vrăjitori care să te ajute să îţi iei un suflet [mă ofer eu :>]

Kim:
    1. Dacă mai faci chestia cu adăugatul fanilor în fic, ai putea să mă bagi şi pe mine ?

Îţi las acum personajul Big smile
    Este o fată, de aproximativ 20 de ani, o cheamă Kishimo, e vrăjitoare [nu neapărat cu incantaţii] şi a dat peste sufletul lui Itachi în timp ce practica spiritismul, ce zici, e o idee bună pentru o intrare în fic?? Think Este o fată energică, se enervează uşor, dar poate fi şi sensibilă, iar când e într.o stare de spirit ca aceea, personalitatea ei se schimbă cu una a unui copil mic, care obţine mereu ce vrea.
    Asta e o imagine cu ea Big smile Eu am desenat, pentru că nu am găsit o imagine bună. Băiatul de acolo nu e Sasuke sau alt bâiat... Big smile E doar de umplutura Ţin să menţionez că e varianta chibi. Big smile

Aneta Blanche
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 21/08/2012

Mesaj Scris de Aneta Blanche la data de Mier 22 Aug 2012 - 17:40

Deci nu mai am cuvinte de lauda. Ti-am citi ficul de la cap la coada si am constata ca imi place deci wow. Nu am ce comenta, doar ca atitudinea lui Sasuke ma cam enerveaza. Adica are o gramada de c***e printre care se numara printre care si acea Ayumi. Macar daca nu ar inselao dar Sasuke este mereu Sasuke adica un vampir obsedat de s*x fara scrupule. Imi vine sa-l omor pentru ce-i face bietei Sakura. Daca si de data asta ramane insarcinata si ii omoara copilul o sa-l omor in bataie. Si sper sa nu se mai culce cu aceea Ayumi ca deja incep sa ma enervez si mai tare numai gandindu-ma la ea.
    Astept nextul te Kiss si te Big Hug ! Spor la scris !

Ultima editare efectuata de catre Aneta Blanche in Joi 27 Sept 2012 - 19:11, editata de 1 ori

Bubu' ;)
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 18/07/2012

Mesaj Scris de Bubu' ;) la data de Joi 23 Aug 2012 - 15:48

Deci...Scuze ca nu am venit pe aici si scuze ca dabea acum las comentarii.
    Ideea este geniala, si mai ales faza cu "pune intrebari personajelor" este increfuckingdibila!!!
    Sasuke " De ce i-ai facut semnul clanului Uchiha cu cutitul ? cumva vrei sa fie o "Uchiha"? Sper sa te schimbi ca sincera sa fiu de fiecare data cand apari tu intr-un capitol imi este si mie frica:))) Ce ciudat nu? Bafta cu comportamentul!
    Sakura: Nu-ti face griji! Autorul ficului acesta a scris in paranteza SasuSaku. Deci pana la urma o sa fie un fin al fericit. Incearca si tu sa ii iei telefonul lu Sasuke si sa-ti suni tatal. Tin cu tne si sper sa fie totul bne... Apropo.. crezi ca mai exista sanse sa fi insarcinata?

Jossephine
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Jossephine la data de Lun 27 Aug 2012 - 22:14

Capitolul 55

I love you, goodbye

Ceasul arata ora 5:25 dimineata, iar soarele incepea sa rasara peste orasul Tokio parca cu incetinitorul incercand sa-si arate razele stralucitoare de caldura. Intr-o incapere destul de mare, zeci de agenti mergeau dintr-o parte in alta cu acte in mana incercand sa rezolve cazuri de la furt si talharie pana la violuri si crime. Intr-un birou, stand linistit pe scaun, Kimimaru privea ceasul asteptand cu nerabdare ora noua sau zece ca sa-si poata suna fiica si sa vada ce face si cum se simte impreuna cu sotul ei. Era foarte nerabdator sa-i auda vocea placuta si rasul cristalin ce il facea mereu sa zambeasca. Ea era lumina ochilor lui, raza lui de soare si de caldura. Nu mai avu nici un fel de rabdare si lua telefonul formand numarul fiicei lui, iar apoi il duse la ureche astepand ca vocea bucuroasa a tinerei sa raspunda.

Intre timp, in alta parte a orasului, intr-o vila, rozalia era adancita intr-un somn adanc si de neintrerupt invelita cu un cearceaf negru si subtire, stand sub privirea brunetului ce statea imbracat in niste pantaloni scurti pana la genunchi asezat pe marginea patului tragand lacom dintr-o tigara. Gandurile lui erau ingropate adanc in multe intrebari a caror raspuns incerca sa le gaseasca adanc in sufletul sau, dar era atat de greu. Isi lua privirea de la ea intrerupand rapid si fara sentimente acele ganduri si se uita la plazma pe care o avea in fata ce statea deschisa vorbind de mai bine de jumatate de ora. Rasufla adanc si inchise televizorul, iar apoi elimina acel fum toxic ce il tinea in plamani. Nici macar el nu stia ce sa mai faca. Cand era langa ea se simtea diferit, iar cu fiecare zi ce trecea ii era tot mai greu sa ii faca rau. Toate gandurile lui erau scufundate in ceata si in zeci de intrebari la care nu le putea gasi vreun raspuns. Deodata fu intrerupt de o sonerie de telefon, venita de la mobilul rozaliei . Nici macar nu dadu
    atentie micului aparat si isi continua tigara cu nepasare. Soneria telefonului o facu pe rozalie sa-si deschida ochii si sa priveasca somnoroasa in jur, iar cand privirea atinti telefonul de pe podea isi dadu imediat seama ca tatal ei o suna. Stia ca asta e sansa ei sa poata vorbi cu el si sa-i spuna ce s-a intamplat. Nici nu isi daduse seama ca Sasuke e in incapere si se repezi ca o sageata la telefon, dar nu apuca sa faca un pas ca fu brutal prinsa de par si trasa inapoi, iar telefonul fu luat de catre brunet. Lua rapid un pistol si il lipi de fruntea ei, iar apoi raspunse la telefon si il dadu pe speaker, in asa fel incat fata sa poata spune ca totul e in regula si ca nu s-a intamplat nimic. Rozalia tresari cand simti pistolul lipindu-se de tampla ei. Se uita cu frica la barbatul ce o privea diavoleste si isi indrepta atentia spre telefon unde se auzea vocea tatalul ei salutand-o si intreband-o daca totul este bine. Tanara tremura complet, iar privirea barbatului ce statea langa ea privind-o amenintator o infricosa complet. Fiindu-i frica pentru propria viata, tanara ii spuse tatalui sau ca totul este in regula si ca se simte foarte bine, dar veni si o intrebare legata de cat de bine e Itachi la care fata ezita sa raspunda. Nu vroia sa isi aminteasca de tot ce vazuse si tot ce se intamplase. Brunetul o
    privi rautacios si o trase de par puternic poruncindu-i din priviri sa-i spuna ca si el e bine si amandoi se simt perfect. Facu intocmai iar dupa ce convorbirea se incheie, barbatul inchise telefonul si il sparse folosindu-si piciorul. Rozalia il privi cu dispret, desi in spatele acelei priviri se ascundea dragostea fata de el pe care cu greu se chinuia sa nu i-o arate. Tinea la el mai mult decat orice, dar stia ca el doar si-ar bate joc.

-Culca-te la loc ! Ii porunci el pe un ton autoritar, dar ea isi lasa privirea in pamant si nu spuse nimic. Vazand asta, brunetul se
    incrunta si o lua de brat ridicand-o intr-un mod violent si ii ridica barbia cu mana cealalta uitandu-se in ochii ei.Exprimau doar tristete si dezamagire profunda. Scoase un "hmph" nepasator si o intoarse cu spatele privindu-i semnul pe care il facuse. Tanara doar statea si il lasa sa faca ce vrea pentru ca stia ca daca incerca sa se opuna ar fi putut oricand sa o ucida fara pic de mila. Ii
    simti mana prinzandul talia si o trase mai aproape de el, iar apoi simti un sarut nevinovat pe acea rana facuta de el. O saruta gentil pe rana, mirosul dulceag al sangelui inca simtindu-se catusi de putin, facandu-l sa se intrebe de ce nu o omorase pana acum. Fiecare atingere de-a lui o facea sa tresara usor si sa tremure incet. El observa asta si zambi draceste.

-Ti-e frica de mine? O intreba el imbratisand-o pe la spate. Dar ea nu raspunse, doar il privi cu coada ochiului. Simtea caldura
    corpului lui invaluind-o. Se simtea protejata in bratele lui, se simtea atat de bine cand era cu el. Dar in acelasi timp se simtea si in pericol. Nici ea nu mai era sigura de ce simte. Nu stia de ce, dar pe Sasuke il iubea nespus de mult. S-ar fi mintit singura spunand ca fusese indragostita de Itachi. Il placuse, dar se casatorise cu el ca sa poata uita de Sasuke, dar nu reusise. Toate incercarile ei de al uita esuasera. Trebuia sa accepte faptul ca e indragostita de Sasuke si ca nu va putea niciodata schimba asta.Vroia doar sa stea langa el. Nu ii pasa daca el simte lafel sau nu, ea vroia sa-i fie alaturi. Brunetul o lua in brate ca pe o mireasa si o intinse inapoi in pat iar apoi o privi in ochi si o inveli indiferent cu cearceaful negru.

-Culca-te, e inca prea devreme... Ii spuse el ganditor uitandu-se la ea. Avea un sentiment ciudat pe care nu-l mai simtise. Era un
    sentiment atat de cald si inocent, atat de placut. Niciodata nu mai simtise asa ceva. Cand o privea, cand se gandea la ea, acel sentiment aparea din nou si din nou. Nu stia ce e, nu vroia sa se gandeasca ce e, nu vroia sa recunoasca ce e.
    Ii era frica sa recunoasca ce este acel sentiment. Refuza sa creada ca acea caldura, acel sentiment pretios, dulce parca facut din miere, il capatase intalnind-o pe ea. Rasufla adanc si vru sa plece din camera insa vocea stinsa a
    rozaliei il opri.

-Nu pleca, stai cu mine. Ii spuse ea fara vlaga privindu-l cum sta in fata usii deschise cu privirea in pamant. Brunetul se
    incrunta si iesi din camera lasnd-o pe rozalie singura. Nu vroia sa mearga mai departe, nu vroia sa adanceasca acel sentiment. Rozalia se uita la usa inchisa cu tristete si dupa privi in jos. O lacrima i se scurse pe obraz, dar o sterse imediat cu mana nelasand-o sa-si continue drumul si se uita intr-un loc fix. Era devastata, inima ei aproape ca se rupea in doua. El era tot ce ei ii mai ramasese, nu mai avea pe cine sa iubeasca, era singurul pe care il avea in inima ei. Inchise ochii gandindu-se la brunet si intr-un final cazu intr-un somn profund. Usa camerei se deschise silentios si brunetul intra inauntru ochii lui cazand pe chipul ei linistit. Se aseza pe marginea patului privind-o cum doarme. Frumusetea ei il vrajea, dar nu putea accepta asta. Inchise ochii incercand sa alunge acel gand ce ii arata frumusetea ei, sensibilitatea ei, zambetul ei. Era atat de frumoasa. Ii dadu cateva fire de par rozalii dupa ureche si ii privi somnul linistit. Trebuia sa scape de asta, trebuia sa scape de ea, sa scape de slabiciunea lui. Se apropie de un sertar si scoase un pistol gata incarcat, iar apoi se uita la ea. Ii indrepta pistolul spre frunte si o mai privi pentru o
    ultima data. Insa, cand incerca sa apese tragaciul, ceva il opri. Nu putea apasa, inima nu-l lasa. Desi mintea ii spunea sa traga, inima ii spunea altceva. In acel moment isi dadu seama ca e adevarat, se indragostise de ea. Acel sentiment era iubirea. Lasa pistolul jos si se uita la ea. Nu stia ce sa mai faca. Nu stia cum sa scape de sentimentul acesta. Vroia sa o ucida, dar cum?
    Daca inima nu-i permitea, nu era capabil sa o faca. Atunci isi dadu seama. Era o singura cale de a scapa de toti si de toate. De sentimente si de fapte. Inchise ochii incercand sa elimine acest gand, dar era singura cale pe care mai putea merge. Se mai uita inca o data la ea si isi lipi fruntea de a ei, iar apoi facu o simpla atingere inocenta a buzelor fara a o trezi. Simtea iubirea, simtea dragostea pentru ea, dar stia ca un criminal nu poate iubi. Un vampir nu iubeste, un vampir ucide. Se indeparta de chipul ei si isi trecu degetele peste obrazul ei, iar apoi spuse niste cuvinte pe care nu credea ca le va spune vreodata. Rosti un "te iubesc" soptit si zambi usor. Nu vroia ca ea sa stie asta, nu vroia ca cineva sa afle ca ea este punctul sau sensibil. Se ridica de pe pat si iesi din camera inchizand-o silentios, iar apoi se indrepta cu pasi lenti spre living si se aseza pe un fotoliu, iar apoi incepu sa se gandeasca la tot ce avusese in viata. Se simtea dezamagit de el insusi. Nu se mai recunostea, nu stia cine e in momentul de fata. Ea il schimbase, ea il facuse sa simta dragostea adevarata, dar nu vroia sa o simta. Ura lui era stearsa de dragostea pentru rozalie. Ochii lui, acei ochi sumbri si ucigatori aratau iubire si blandete cand o privea pe ea. Trebuia sa termine cu asta. Oricat ar fi vrut, pe ea nu putea sa o protejeze, nu era in stare. O putea proteja de atat de multi oameni, dar de el cine o proteja? Dorinta lui de a face iubirea sa dispara o ranea, iar dragostea lui pentru ea crestea pe zi ce trece nereusind sa scape de ea. Se uita la pistolul
    ce il tinea in mana si inchise ochii iar apoi se sprijini de spatarul fotoliului. O iubea nespus de mult, dar acum ea devenise o slabiciune. Fugise de acest sentiment atata timp incercand sa fie invincibil, dar fusese imposibil. Ea trecuse de orice bariera si ajunsese la inima lui topindu-i ghetarul ce o proteja si facandu-l sa se indragosteasca de ea. Isi indrepta pistolul spre cap, teava atingandu-i tampla. Degetul aratator statea pe tragaci, pana cand apasa, iar arma se descarca provocand un sunet puternic.Capul brunetului se inclina spre dreapta, pistolul cazu pe parchet in timp ce, mana trupului, patata cu stropi de sange, atarna libera pe langa fotoliu clatinandu-se usor. Spatarul fotoliului era improscat cu sange, iar peretii de langa lafel. Bataile inimii se oprira instantaneu.

The end...

__________________________________________________________________________________________________________

Pai, dragii mei prieteni, cam asta a fost. Acesta este sfarsitul lui "Killer of love" . Va multumesc nespus de mult pentru toate comentariile. A fost o deosebita placere sa le citesc, mi-au umplut inima de fericire, va jur . Tot ce ati spus m-a impresionat extrem de mult si ma facut sa continui de fiecare data. Nici nu stiti cat de mult inseamna pentru mine . Stiu ca acum sunt cam...dramatica dar nu am cuvinte sa va multumesc pentru tot. Va multumesc voua pentru toate aprecierile, ii multumesc enorm lui Rose mai ales pentru ca ma ajutat sa evoluez si sa scriu mult mai bine .Lui Emily ca ma incurajat, lui Ysa ca ma mai ajutat cand intram in pana, tuturor pentru comentarii . Sunteti foarte speciali pentru mine si de aceea o sa ma tin de promisiune. Am promis ca voi aduce un sezon 2 pe care nu l-am uitat nici de cum si nici nu o sa-l uit. O sa-l aduc pentru voi toti si sper din tot sufletul sa-l cititi cu aceiasi placere .

Acum cu siguranta aveti diferite intrebari cum ar fi "Personajele adaugate o sa ramana in fic?" - Ei bine da. Toate personajele pe care le-am adaugat nu se vor mai sterge niciodata din acest fic. Vor ramane permanent si vor aparea mereu in diferite situatii. Stiu ca unii au nemultumiri
    pentru ca nu prea au aparut, dar asta e doar vina mea si va cer mii de scuze pentru asta . Dar doar pentru ca nu v-am mentionat de multe ori, nu inseamna ca nu existati aici. Existati si mereu veti exista.

Probabil mai sunt si intrebari de genul "Se mai adauga personaje?" - Ei bine aici imi este extrem de greu sa spun asta, dar din moment ce suntem la sfarsitul sezonului 1, alte personaje nu mai pot fi adaugate, iar in sezonul 2, nu o sa se mai poata adauga si altele. Dar cand voi mai avea
    nevoie de personaje fiti siguri ca o sa anunt , deci nu pot garanta ca in sezonul 2 nu se vor mai putea face inscrieri de personaje

Si ca sa va anunt, intrebarile pentru personaje vor ptuea fi puse si in sezonul 2 .
    In caz ca sunteti curiosi cand va aparea sezonul 2 la asta nici eu nu stiu ce sa spun, dar pot spune un lucru: Cu cat voi primi mai multe comentarii, cu atat sezonul 2 se va apropia mai repede, asta este tot ce pot spune .

Oricum, sper ca va placut acest fan fiction si sper sa il cititi in continuare in sezonul ce va urma, daca aveti intrebari legate de fic nu ezitati sa mi le puneti, dar acum sa punem raspunsurile ultimelei "sesiuni" de intrebari ale personajelor .

Raspunsuri:

Imi pare chiar rau ca spun asta, but Sasuke is Dead Deci nu va putea raspunde intrebarilor voastre, exact cum am pus aceasta regula de la inceputul acestei sesiuni de intrebari. (Sorry )

═════════════════
    Kira:
    Sakura: -Ai fi putut sa-mi iei locul ...nu cred
    ca as vrea
    alt print..

Kim (Debbie): -Da, si chair imi pare rau pentru
    asta
    Dar pe acesta l-am adus cat am putut de repede o:]
    ═════════════════
    Ysa_Ysuta:

Sakura:
    -Pai, sentimentele te fac sa faci lucruri nebunesti

cum s-a intamplat cu mine.

Deidara:
    -Mda, mersi ca ma incurajezi -.-"

Kim (Debbie) :
    -Dupa cum vezi, cam tot vaduva ramane

═════════════════
    Emily:

Sakura:
    -Nu stiu, nici eu nu mai inteleg...

Deidara:
    -Dap, clar e ocupat ;;]

═════════════════
    Kimiko:

Kim (Debbie) :
    - Aww, iti multumesc mult Chiar inseamna mult

pentru mine faptul ca iti place

Sakura:
    -Cu siguranta simt ceva diferit si da, ma simt bine in

preajma lui, dar nu mereu.

Deidara:
    -Ba fix la asta ma gandesc. Cu siguranta nu pot sa mor

;;]

═════════════════

Clau:

Kimimaru:
    1. -De unde era eu sa stiu ?! Sunt amandoi vampiri,

iar Sasuke e mai mic, tu ce ai crede ?

Sakura:
    -...nu stiu ce sa spun...Adica, asa-i..nu l-am iubit
    pe
    Itachi, dar nu as fi sarit in bratele lui Sasuke...

Kim (Debbie):
    - Offf, mi-e tare greu sa spun asta dar nu prea mai

pot...nu mai sunt capabila sa adaug pentru ca nu pot adauga
    personaje la nesfarsit, dar daca o sa am nevoie de un personaj
    ca al tau, fii sigura ca il voi adauga Sper sa nu te superi pe
    mine..
    ═════════════════
    Rose:

Sakura:
    -...probabil...poate...da, asa e

Deidara:
    -Blana mea frumoasa si matasoasa?! Haine pentru

doamne ?! Nici gand !
    ═════════════════

Bubu':

Sakura:
    -Nu ar avea rost sa incerc, si despre final...chiar

nu sunt sigura...Sanse sa fiu insarcinata? ...Posibile sanse...

═════════════════

Ultima editare efectuata de catre Debbie in Lun 27 Aug 2012 - 22:28, editata de 2 ori

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Lun 27 Aug 2012 - 22:16

Mi-am promis de mult timp că atunci când Sezonul unu se va sfârşi voi fi prima care îţi va lăsa comentariul, şi uite că m-am putut ţine de promisiune. Debbie, ţin să te felicit din toată inima pentru acest fic incredibil, ai reuşit să îţi ţi cititorii cu sufletul la gură de fiecare dată, ne-ai surprins mereu plăcut, iar faţă de primul capitol al acestul fic şi ultimul e o evoluţie imensă. Ăsta e numai meritul lui Rose, felicitări amândurora *hug* Fic-ul tău pot spune cu mâna pe inimă că a fost unul dintre motivele pentru care mă certam cu părinţii ca să intru pe pc. Ai nişte idei incredibile şi reuşeşti să le dezvolţi sublim. Îmi pare aşa de rău că sezonul unu s-a terminat, dar mă bucur să văd cât de lung a fost. De abea aştept să văd ce idei nebuneşti mai ai şi pentru sezonul doi :x
    Sasuke m-a uimit. Ştiam eu că trebuie să simtă ceva pentru ea din moment ce o ţinea atât de aproape. Să nu te mai aud că nu descri bine, ai înţeles !? Ţi-am spus şi pe mess, când am terminat de citit am început să plâng, şi nu prea plâng eu la fic-uri ~ mda, plâng la melodii, dar nu la fic-uri Laugh Cine mă mai înţelege ? Laugh ~
    Sărăcuţa Sakura, mă întreb care va fi reacţia ei când îl va găsi pe Sasuke mort ...
    Se pare că nu a fost un comentariu la fel de lung pe cât speram ... Ei, încă odată ai felicitările mele Heart Şi nu vă faceţi griji, mă voi ţine de capul lui Debbie până când va veni cu sezonul doi >;]

P.S. Dacă am uitat să spun ceva revin cu un edit :-"
    Topic mutat la fic-uri Terminate ! ^^

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Lun 27 Aug 2012 - 23:40

Nu-mi vine sa cred ca Sas'ke e mort. Nu. Tu stii cat plang? Inund camera Cine vrea sa facem o baltoaca?
    Sia dat seama ca o iubeste si s-a sinucis, cand el putea trai alaturi de ea, fericiti cu o multime de copii
    Kim, crede-ma ca nu stiu ce sa zic Mi-a placut dar nu prea. Frumos dar tot odata naspa ~partea cand Sas'ke s-a sinucis, pana maine plang~
    Sezonul 2! Repede Ma jur ca te bantui daca nu ii aduci mai repede Invie`l pe Sas'ke, nu stiu cum dar o faci, si il faci sa fie impreuna cu Sakura Did you understand what I said?
    Urmatorul sezon! Now!

Kira was here

Lucifer
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Lucifer la data de Mar 28 Aug 2012 - 11:10

Nu pot sa cred..iubirea mea sasori s-a dus ...dar dc si sasuke ...doamne bou e ...putea sta alturi de ea facnd muti copiiiii ..dar nuuu ...trebuia el sa se impuste...trebuia sa mai ucida el pe cineva....imi vine sa morrrrr de nervi...pur si simplu acum lacrimile mele se scurg usor...dc asa de repede a murit abea avea doar 1000 nush cat...chiar daca arati de 24. Oricum nu trebuia sa te siunucizi ca iubesti!!Si eu iubesc si nu ma sinucid in fiecare zi...CAND IL VAD CU PARASUTEE=))Oricum iti spun eu un lucru daca nu pui mana la lucru si reinvi...parf se alege de tine.

Kim:Fata ficu tau ma dus pe culmile nebuniei...si prin asta spun ca in fiecare seara cand puneai next trebuia sa ma cer cu fratele meu...ajungeam la cutiteee,sabii,tunuri sau grenade .Ce sa iti mai spun a fost primu fic care nu m-a plictisit la primele 5-10 capitole, a fost tot primu fic care mo enervat cu SUSPANSUL,a fot tot primul fic pe care l-am citit si el MOARE,primul fic citit cu 55 de capitole...si mama ce imi place=)))Oricum stiu sigur ca sez2 va fi INCENIAR Laughing)SI NU NE LASA SA ASTEPTAM!!!DACA VREI ITI PUN EU 10 COMENTARII CA SA PUI SEZ 2=))......acum va rogggggggg puneti comentariiiiiiii ca sa vina sez 2!!!! The Best fic!!

Acum este: Lun 20 Feb 2017 - 17:25