Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Lucifer
Membru
Membru
Sex : feminin

Re: Killer of love [SasuSaku]

la data de Lun 13 Feb 2012 - 14:58
Super chiar ador ca faci asa de repede capitolele. Oricum excrocu de sasuke dupa ce ne violeaza ne da drumul ...în-neca-sar in iad.

4 Sasuke
Asa ma penibilule dupa ce te satisfaci ne dai drumul? Oricum simti ceva pt sakura? Nuh?

4 Dei

Spwer ca te razbuni pe sasuke? Ca daca nu ma razbun eu pe tn.

4 Sasori

Hey sunt prima care te intreaba ceva. Cum ai ajuns in "banda" lui Sasuke?Ai iubita?
delia_angels.love
Inactiv
Inactiv

la data de Joi 16 Feb 2012 - 20:36
frumos...bun deci sa incepem ...am cateva intrebari de pus:

sasuke: o iubesti pe saku sau doar atractia fizica? Smile
cum ai putut sa o violezi pe kazu?...dak eram acolo sincera sa fiu iti mai dadeam si 4 palme.... Bici
ce vei face in continuare cu saku?...si cu copilul tau/ei??? Angel
deci... nu imi place Down kazu si lexi nu meritau asta Very Angry ...oricum astepta-ma Agrement caci pt. asta iti voi vizita cosmarurile in fiecare noapte.... Bici Bici Bici

cu alte cuvinte ...LETS' GO! Hi!
~~~kiOko kimy~~~
Inactiv
Inactiv

la data de Joi 16 Feb 2012 - 21:01
Hey, soryy ca n-am mai dat comm de mult, da scoala asta...

Oricum, super capitolele. Da Sasuke e unj ipocrit fara mila. El o face cu oricine? Pun pariu ca ar putea s-o faca si cu una de 12 ani sau de 9!!!!!!!App. Poti sa imi pui si personajul meu in fic???

4 Sasuke:

Am int6eles Mr. Saxobeat, nu ma mai bag in viata ta de 2 lei. Da vezi ca in lume mai sunt muulte fete care te asteapta. Chiar vrei sa le lasi sa fiarba in suc propriu? Da serios acum, tie iti pasa de ceva?

4 Sakura:

Bv fetit-o! Asa se ajunge la inima unu vampir cu sufletu negru. Da nu te lasa sa iesi din camera?
*****Piersicuta*****
Nou venit
Nou venit

la data de Vin 17 Feb 2012 - 18:33
Iti iubesc ficul! Sasuke, ai grija ca am venit si eu prin zona! Imi place foarte mult ficul tau deoarece te tine in suspans! Ce pot sa spun, rara mai gasesti asa ficuri si m-ai facut sa iubesc si mai mult cuplul sasusaku! Acum, niste intrebari pentru personaje!

Sasuke: - Hm, tu chiar nu ai alta treaba inafara de chinuitul fetelor? Da' ce ti-au facut ele? Uite, eu o sa-ti vorbesc cu calm si cu frumosul pana cand o sa ma enervez! Ai noroc deoarece rabdarea mea este de aur! Ma bucur ca DeiDei si Lex' vor trai fericiti pana la adanci batraneti! De ce nu poti sa fii tu si Saku' asa, ca si ei? Si inca un lucru, ai grija ca din totdeauna fetele au fost la conducere si daca ma enervezi o rog pe Kim sa te inece in Marea Mediterana!

DeiDei : -Uite DeiDei, eu te consider cun fratior mai mare! Asa ca ai grija ce faci deoarece eu vreau tort si cred ca iti dai seama ca eu si fetele dorim sa fim Domnisoare de onoare la nunta ta cu Lex'! Asa ca incearca sa fii mai romantic si sper ca o sa o duci in Hawaii pe Lex' deoarece are nevoie de o "portie" de relaxare!

Sasori: Multumesc pentru faptul ca l-ai ajutat pe DeiDei!

Sakura: Bravo fato! Arata-le tutror cine este sefa! Nu te lasa calcata in picioare si incearca sa vezi mereu partea buna a lucrurilor. Trebuie sa spun ca in locul tau eu deja ma aruncam de pe cladire! Asa ca continua sa te tii pe pzitie scumpa!

Iti ador ficul si il citesc de ceva timp, asa ca te rog sa ma anunti si pe mine cand pui nextul!
Jossephine
Membru
Membru

la data de Vin 17 Feb 2012 - 23:31

Capitolul 25
Ura mereu se intoarce

Era dimineata,cerul albastru se imprietenea cu soarele in timp ce norii zburdau pe marea albastra.Sasuke era treaz si se uita atent la cerul senin.Deodata acesta se incrunta,iar soarele dinsparu si albastrul viu al cerului se transforma intr-un gri infricosator.Sasuke inchise geamul si se uita la frumoasa fata care dormea linistita in patul moale.Se mai uita la ea doua secunde si pleca din camera,fara sa ii mai pese de fata.In timp ce mergea pe holurile lungi ale casei in fata lui isi face aparitia un barbat imbracat la patru ace cu parul brunet si ciufulit.Pe obraji avea doua semne rosii.Kiba,un prieten de-al lui Sasuke care mereu lua de la Sasuke cele mai frumoase fete si asa cei doi incepura sa se cunoasca.Sasuke isi ridica privirea spre persoana din fata lui.Apoi il analiza si inchise ochii linistit.
-Ce vrei ? Spuse acesta calm fara nici un fel de emotie.
-Wow,si eu ma bucur sa te vad ! Spuse Kiba sarcastic.
-Deci,ce vrei ? Reveni Sasuke la prima intrebare,iar Kiba deja incepea sa-l calce pe nervi.
-Pai...
Dar nici nu apuca sa inceapa propozitia caci vazu in departare pana in camera lui Sasuke,frumoasa rozalie.
-Wow !
Exclama acesta aproape salivand.
Sasuke se uita ciudat la Kiba care nici nu mai clipea.Apoi se uita la privirea lui si se intoarse vazand unde ii sta capul lui Kiba.Intr-o secunda ajunse in spatele lui Kiba si ii dadu un sut pana il arunca cu 2 metri in fata sa intrerupandu-l din salivat,bineinteles.
-Of,doamne ! Ce te-a apucat ?!
Intreba Kiba aratand fix ca un prost.
-Nici sa nu te gandesti sa te atingi de ea !
Spuse Sasuke revenind la starea lui calma.
-De ce ? O iubeeeeesti ?
Intreba Kiba incepand sa rada.
-Nu,idiotule ! N-o iubesc,imi place sa ma joc cu ea ! Trebuie sa iau sange de undeva ! Si nu vreau sa raman fara jucarie asa ca...
-O folosesti pe saraca fata ? ...Nesimtitule !
Spuse Kiba si se facu liniste.Peste doua secunde amandoi izbucnira in ras.
-Of,pe cine pacalesc tu mereu esti asa !
Exclama Kiba inca razand.Dupa care amandoi se indreptara spre biroul lui Sasuke.
Intre timp Sakura se trezi si se uita prin camera,iar apoi constata ca e singura.Incerca sa se ridice din pat dar simtea ca ceva o retine.Se uita mai atent si vazu,pe mana ei o o muscaura adanca de vampir care ii provoca numai durere in tot corpul.La vederea muscaturii aceasta se sperie,dar nu putea face nimic in privinta asta.Atunci isi dadu seama ca Sasuke omuscase cat timp ea dormea.Aceasta se aseza din nou in pat deoarece ameteala incepea sa puna stapanire pe ea.
Sasuke terminase discutia cu Kiba si brunetul plecase.Sasuke mergea spre camera rozaliei,dar se gandea ca s-a cam plictisit de ea asa ca merse in camera unde dormea Aurora.Intra inauntru si o vazu dormind linistita imbracata in lenjeria intima ceea ce il facu pe Sasuke sa zambeasca.Acesta se aseza langa ea si incepu sa se joace cu una din suvitele ei brunete rotind-o pe un deget.Apoi isi puse una din maini peste braul fetei si ii saruta usor gatul facand-o sa se trezeasca.Aceasta deschise ochii rosiatici care il fixara imediat pe barbat care zambea pervers.Aceasta se ridica incet,il lua de camasa si il trase langa ea.Apoi isi puse capul la pieptul lui inchizand ochii.Sasuke inca se juca cu firul de par al fetei,dar cand sa o sarute cineva intra peste ei.Acestia se intoarsera spre faptas care era nimeni altul decat Sasori.
-Sasuke,avem o problema !

Raspunsuri:
Sasuke:
4 Ale
-Nup,nu exista sentimente,eu nu am sentimente clar? Si apropo nu stiu daca va dau drumul,nu am zis pe veci>: ).Daca o sa mai am nevoie va iau inapoi.
4 Rose
-Nu cred ca poti !
4 Kazura
-Nu's penibil,voi sunteti asa ca mai bine inchide gurita aia ! Si a mia oara:NU SIMT NIMIC PENTRU SAKURA !
4 delia
-E o atractie fizica si in legatura cu "chestiile" alea doua a fost foarte simplu sa le violez.Ce-o sa fac cu Sakura si copilul? N-am nici cea mai vaga idee.
4 kiOko
-Nu,nu-mi pasa de nimic,si apropo ar trebui sa te gandesti cat ar da un baiat pe tine pentru ca cred ca ar da mai putin de 0 lei.In plus viata mea e mult mai valoroasa fata de viata ta de #$&#.
4 Blood_angel
-1.Urasc fetele,imi place doar sa le vad suferind si plangand>: ).In al doilea rand,relatia dintre "chestia" aia si Deidara ma face sa vars.
Dedara:
4 Ale
-Sunt extrem de suparat,dar ma simt bine.
4 Kazura
-Da normal ca o sa-i fac ceva=))>: )
4 blood_angel
-Cu siguranta,poti sa fii sigura de asta !
Sakura:
4 Ale
-Sunt bine si m-am simtit destul de bine,adica ca in al noualea cer cand ma atins dar de data asta fara sa ma loveasca.
4 Rose
-Mersi,Rose si fara suparare dar nu cred ca va fi vreodata o nunta .
4 kiOko
-Ba da,ma lasa sa ies dar in camera lui ma simt protejata.
4 blood_angel
-Eh,incerc sa ma abtin.
Sasori:
4Kazura
-Cum am ajuns in banda lu' Sasu? Pai,ma cunosc cu el de e lupu' caine asa ca a format banda si am decis sa ma altatur si eu.Si nu,nu am iubita.De ce?Vrei sa fii tu ?
4 blood_rose
-Eh,a fost un fleac.

*****Piersicuta*****
Nou venit
Nou venit

la data de Sam 18 Feb 2012 - 1:04
Inca un next nemaipomenit! Te descurci de minune, imi place foarte mult cum descrii, saraca Sakura!

Sasuke: Mdah, nu inteleg de ce imi bat capul cu creierul tau plin de tarata! Stii ce? Ai grija ce faci deoarece o sa te trezesti odata cu mine la usa ta, impuscandu-te! Sa stii ca nu este greu sa ma duc la o vrajitoare si sa o rog sa ma bage in fic!

Sasori: Esti la fel de nesuferit ca si don'sorul Sasuke de fata aici? Daca da, luati-va de mana si aruncati-va in Dunare, daca nu atunci nu te "vizitez" la noapte si iti zbor creierii! Fara suparare dar, nu prea il am la inima pe Sasuke si sunt sigura ca sentimentul este reciproc!

Sakura: Nu te ingrijora, se vede ca Sasuke te iubeste de la o posta! De ce nu prinzi si tu ceva tupeu? Dar nu-ti face griji, daca se intampla ceva cu tine il strangulez pe Sasuke!

DeiDei: Cand este nunta ta cu Lex'? VREAU TORT!!!
Vizitato
Vizitator

la data de Sam 18 Feb 2012 - 10:15
Wow... ce fic ... Il ador la nebunie. si imi place ideea ca noi sa fim in fic , suna cev a a rpg. Ideea ficului cum am mai spus e originala si imi place asta. Si cu ideea ca personajele sa raspunda al intrebarile nostre. Am si eu cateva intrebari pentru tine si petnru , baka de Sasuke Very Angry
4 Uchiha .
- Baiete este un idiot total .Nu ami prosti t e gandesti . nu stiu frate ce e in mintea ta , esti un idiot baiete. nu tie mila de iat a fata? Mie una da . Esti un nesuferi .

4Sakura-chan
- Buna , saku . cum te simti? Te mai doar burticuta? Esti fericita cu idiotul acesta?
4 Kim
Ai un fic super sa s tii .Imi aplce foarte mult sper sa a duci next-ul repede c a sunt curioas a de fire. Cam atat .
Te pupa
M A R I A
Lucifer
Membru
Membru

la data de Sam 18 Feb 2012 - 15:41
insfarsit nextt...Credeam ca nu-l mai pui:*KissKissKiss

4 sasu

Da..da..da si eu sunt papade la Roma ..scutestema simti ceva pt ea.

4 sakura

deja ma enervezi nu esti buna de nimik fa si tu ceva in casa nu mai te plange si te văicării atata.Ok?
4 Sasori

Am eu impresia saut te dai la mn....de cand esti tu pervers?
Jossephine
Membru
Membru

la data de Joi 23 Feb 2012 - 20:49
...Am avut nevoie doar de o pauza deci rog moderatorii sa stearga mesajul meu de mai sus.

Capitolul 26

-Sasuke,avem o problema !
La auzul acestor cuvinte,fara sa mai stea pe ganduri Sasuke se ridica de pe pat si merse dupa Sasori care parea destul de incordat.
-Deci,ce e?
-...KIMIMAU A EVADAT !
Cuvintele roscatului il lasara pe Sasuke mut.Acesta se uita putin ingandurat si incruntat la Sasori,dar intr-un moment roscatul fu izbit de peretele rece,iar in fata lui o creatura oribila isi facu aparitia.O creatura cu par lung de un albastru spre violet cu piele de un gri murdar si niste ochi reci si rosii.Doua aripi uriase erau in spatele creaturii in timp ce coltii lui se vedeau mai mari ca oricand.Sasori incepuse sa tremure.
-Ce-ai spus ?!
Intreba creatura pe un ton ridicat si cu o voce rautacioasa si evervata.Sasori nu mai putea spune nimic.Ochii lui se mareau cu fiecare secunda in care analiza creatura,nu-i venea sa creada,dar acesta era chiar Sasuke in forma sa adevarata.Peste doua secunde simti cum este aruncat 7 metri departare,iar apoi totul este negru.Trecuse doar o secunda si deschise ochii dar acel monstru parca se evaporase,disparuse complet.Barbatului i se facura doua rani grave la spate si la gat care sangerau abundent.Dar cand ochii lui sa se inchida in somnul etern al mortii o voce cunoscuta il trezi.
-SASORI !
Se pare ca norocul daduse peste Sasori,Deidara il vazu jos stand intr-o balta plina de sange.Acesta alerga catre el si cand vazu in ce stare e isi scoase telefonul din buzunar si suna salvarea.
-Cine ti-a facut asta ?!
Intreba Deidara cu speranta ca acesta ii va spune.
-Sasu...ke.
Spuse acesta cu ultima rasuflare,iar apoi lesina.Deidara se facu serios,iar ochii lui incepura sa se intunece."Uchiha,o sa platesti tot ce ai facut ! ".Acesta fu singurul lucru la care Deidara se mai putea gandi,salvarea veni si il lua pe Sasori.
Intre timp,in biroul lui Sasuke,brunetul fuma calm o tigara in timp picioarele sale stateau incrucisate pe masa.Se pare ca revenise la forma sa cunoscuta.Deodata pe usa intra nimeni altul decat Deidara,care parea nervos.
-Nu te-a invatat nimeni sa ba...
Dar brunetul nu apuca sa termine ca Deidara incepu.
-Singurul lucru pe care o sa-l bat o sa fii tu daca nu incetezi cu chestiile astea ! Asa ca pentru binele tau nu m-ai enerva,pentru ca habar n-ai de ce sunt in stare , si crede-ma daca nu incetezi,voi fi cel mai mare cosmar al tau.
Spuse Deidara introcandu-se ca sa plece.Cuvintele lui Deidara il evervara la culme pe Sasuke care se ridica de pe scaun gata sa-l omoare pe Deidara,dar Deidara isi intoarse capul 180 de grade si ii arata lui Sasuke pentru o secunda o privire ingrozitoare,dar in prima clipa cand blondul il privise pe brunet,ochii lui Sasuke se marira si niste fiori ii inghetara sirea spinarii,in Deidara,Sasuke vazuse cel mai ingrozitor monstru.Deidara pleca din camera trandtind usa si lasandu-l pe Sasuke nemiscat."Ce-a fost asta?Ce era creatura aia?..."
Intre timp rozalia statea in pat plina de tristete si durere.Se vedea ca lui Sasuke nu-i mai pasa de ea sau de sanatatea ei.Rozalia rasufla adanc si iesi din camera.Era prima data cand iesea.Incepu sa mearga in picioarele goale pe parchetul tare si rece uitandu-se mereu in stanga si in dreapta uitandu-se la fiecare locsor al casei.Mergea incet ca sa nu faca vreun zgomot si sa se intalneasca cu un anumit "cineva" pe care nu prea vroia sa-l vada.In timp ce mergea prin casa se opri la un colt.Dincolo de acel colt era blondul nostru,Deidara,care fuma o tigara in timp ce sorbea dintr-un pahar de vin.Era vizibil suparat.Sakura se indeparta fara sa il faca pe baiat sa simta ca mai e cineva cu el si pleca cu pasi inceti spre camera lui Sasuke.Dar cand sa paseasca pe pragul usii camerei o durere infernala de stomac o facu sa cada jos.Nu se mai putea misca,iar durerea nu vroia sa treaca.Vampirasului nu prea ii placea sa stea inchis si asta il faca cam irascibil.Sakura incerca sa se ridice dar u avu nici un fel de succes.Sasuke mergea pe holurile lungi gandindu-se intr-una la probleme si mai ales la privirea infricosatoare a lui Deidara.Dar cand se uita in fata o vazu pe rozalie sprijinita de tocul usii si lacrimand usor din cauza durerii cauzate.Sasuke se apropie calm de ea si cand ajunse in fata ei inchise ochii si ii spuse putin nervos:
-Ridica-te !
Dar era clar ca fata nu putea,in acel moment Sasuke o lua de brat si o impinse cu putere si brutalitate in camera.

Raspunsuri:
Sasuke:
4 Blood_Angel
-In primul rand eu o sa fiu primul care te impusca asa ca ai grija sa u vorbeasca gura fara tine.
4 Maria
-1.Nu,nu mi-e mila de nimeni,2.Singura idioata de aici esti tu.
4 Kazura
-Nu simt nimic ! E a mia oara cand zic asta !
Sakura:
4 Blood_Angel
-E cam imposibil sa-i pot tine piept,si nu prea se vede ca arata vre-un pic de sentiment.
4 Maria
-Mersi,Maria ca iti pasa ,si ma mai doare pe zi ce trece din ce in ce mai tare,dar de ce i-ar pasa lui?El isi are femeile lui.Si nu,nu sunt fericita,nu mai am nicio sansa sa fiu.
4 Kazura
-PUNE-TE TU IN LOCUL MEU !
Deidara
4 Blood_Angel
-Imediat scumpa,stai sa-l omor pe Sasuke.
Sasori:
-
Kim:Srry,guys dar Sasori e in coma.

Sasuke monstru
●Emιℓy●
Ex Staff
Ex Staff

la data de Joi 23 Feb 2012 - 21:20
Kim !!! Te iubesc, nu stai, te adorr Love it
Multumesc domnului ca te'ai razgandit Love it
Offff', ce capitol superb !! Ca toate celelalte de alt fel Smile
Stai, stai, stai, ce creatura e Dei :?? o.O
OMG, devine din ce in ce mai interesant Smile

Sasuke ::

1. Iti e frica, Suke :? [ Mie imi e, putin :-s ]
2. Da' ce ai mai cu Sasori, ce ti'a facut el ? Very Angry

Dei-kun ::

1. Auzi, da' tu ne'ai dat drumu din camera aia sau ...... ? Parca aveai cheia, cap sec !!! Vin'o mai mai repede !!
2. Ce esti tu maii :? Sti, mie incepe sa imi fie frica :-s

Cam atat Kimisor, pana acum Evil
Astept next'ull, sa il pui cat de repede poti tu.
Spor la scris, ca idei ai destule Laugh
Te'am pupacit, Ja Nee !! Big Hug
*****Piersicuta*****
Nou venit
Nou venit

la data de Joi 23 Feb 2012 - 22:36
Helloooooooo!!!! Ma-i dat pe spate cu tot cu scaun! M-I-N-U-N-A-T!! Ai putea sa ma bagi si pe mine in fic? Te loog!!! Vreau sa fiu sora lui DeiDei care se muta la el si care mereu il cicaleste si se comporta copilareste dar invata bine si ii da foarte multe sfaturi, sa aiba 13 ani, sa ma cheme Lisa! Uite poza:

Sasuke:

ESTI PROSTUL PAMANTULUI! Da' de ce-mi mai bat capul cu tine? Eu, EU care sunt in floarea tineretii sa imi bat capul cu un mos care nu se poate tine pe picioare? Phai... never! Nu-mi bat eu creierul cu tarata din capul tau! AI SA PLATESTI CA L-AI BATUT PE SASORI!!!! HUUAA!!! HUUAAAA! CRIMINALUL!!!! VAMPIR IMPUTIT!!!! TRANSSEXSUALULE!! TRAVESTITULE!!! Vampir nenorocit dai tu odata si odata ochii cu mine! DeiDei te bate, da' eu te bag in pamant!

Sakura:

Sakura, draga mea, eu nu te pot intelege! Sunt o pustoaica de 13 ani! Desi sunt destul de matura, deoarece am avut si eu o copilarie cam chinuita din cauza tatalui meu! Nu cred ca o sa pot sa te inteleg vreodata, deoarece eu nu stiu prin ce treci. Dar mi-ai aratat o lectie de viata, ca nu trebuie sa ai incredere in necunoscuti si ca nu trebuie sa iesi moaptea afara sau alte lucruri din astea, sunt foarte multe... altfel sfarsesti ca tine. Tot ce pot sa spun este FII PUTERNICA! Nu lasa imprejurimile sa te doboare, viata este plina de obstacole.

Sasori:

Sasori, asta se intampla cand te imprietenesti cu cine nu trebuie! Nu-ti face griji, nu mai trebuie sa raspunzi la intrebarea aceea deoarece mi-am dat seama ca tu nu esti ca si bosorogul acela!

DeiDei:

Hai mai bate-l odata ca EU VREAU TORT! Daca nu-l bagi tu... il bag eu in pamant pe bosorogul acela! Ah, da... sper ca ai eliberat-o pe Lex'! Daca ai facut asta, du-o la munte si ai grija de ea, dar asta mai bine dupa ce il omori pe Sasuke! Ai grija sa se hidrateze si sa manance multe fructe si legume! Cel mai bine ar fi daca s-ar uita la Tom and Jerry si la filme de comedie. Cel care mi-a placut cel mai mult a fost "Un Nebun In Jungla". Apropo, ce esti tu?! Vampir? Varcolac? Vrajitor? Ninja? Sirena? Elf? Capcaun? Demon? Satana? Zana? Ninfa?Dragon? Inger? Ponei? Barbie? Fantoma?

Cam atat! Kim pune nextul repede ca o incurci rau, da' rau, rau de tot!
Vizitato
Vizitator

la data de Vin 24 Feb 2012 - 7:39
yupi . Ce bine ca nu renunti al el ca te manac cu fulgi cu tot. glumeam , Kim. A fost sup[er episodul acesta.
4Sasu

- Baiet e , esti chair un prost s a stii. Pe cine faci tu idioat? Vezi cum vorbesti prostule , nu sunt proast a nimanui si apop ma-ta e idioata .

4 Saku .
- nu spune asta , Saku . Vei vdea ca totul se va rezolva cu timpul.
Lucifer
Membru
Membru

la data de Dum 26 Feb 2012 - 14:46
ceeeeeeee sasuke jur ca io te violez de data asta cum ai putut sa dai in sasori n-a facut nimik...las ca vezi tu ...

Sasu

Hei soricarule dc ai dat in sasori? ce vina are ca tu esti un handicapat locomotor deficitar? A da ai fost tot timpul asa de handicapat sau e mostenire de familie?
Ha tie frica de Dei-Kun esti un las si asa vei ramne.

Saku
Stii esti cam prostuta tu ti la el si pe el il doare undeva de tine. Ai face bine sa nu iti mai pese de el.

Dei.

Chiar tu nu aveai o cheie....cand drac ne eliberezii?????????????????

Oricum super capitol iar dei a fost super mistoo.
Rose
Moderator
Moderator

la data de Dum 26 Feb 2012 - 17:25
Sper ca am sters comentariu corect si uite ca iti las si eu un comentariu.
Cine a evadat? O.o Dupa reactia lui Sasuke pare ca e ceva grav si inca foarte grav. Apreciez foarte mult cum manuiesti personajele. Sasuke are momente, putine, in care e tandru - sa zic asa - adica o ajuta pe Sakura si nu o lasa sa sufere, dar ascuzi acest lucru dupa firea lui dura.
Eu chiar sunt nedumerita, nici nu stiu ce sa mai cred. Daca ficul tau va avea cuplu SasuxSaku sau nu, stiu ca scrie asta in titlu, dar waw, cat rezisti fara a-i apropia cat de cat. Mentii cititorii in suspans si in acelasi timp nu ne plictisesti. Actiunea are adrenalina ei.

Intrebari / Discutie:
Sasuke:
Eu nu pot sa te violez? Pfoai, te inseli, nu ma pune la incercare >;] Ce ai patit tu? Vrei sa iti faca Aurora un masaj sau poate vrei sa te ajute ea cu ceva, o misiune... sa ucida pe cineva >;] Numai sa ii zici.

Sakura:
Auzi, rozalio, dar tu esti vampir acu? Din moment ce esti muscata

Deidara:
Blondule ce ascunzi? :-w Poare te pune naiba sa te atingi de Sasuke ca intra Aurora si te omoara >;]

Bun, Kim, te-am pupat si iti urez spor la scris.
Jossephine
Membru
Membru

la data de Lun 27 Feb 2012 - 19:23

Capitolul 27
"Problema"

Sasuke o tranti cu putere pe parchetul rece,iar apoi nervos ii spuse:
-Stii ca nu ai voie sa iesi din camera asta ! Oricine te-ar putea vedea vaitandu-te si fix asta mi-ar mai lipsi ! Asa ca o data te mai prind cu piciorul peste prag si iti zbor creierii,capisi ?!
Sakura ramasese muta,nu mai spunea absoult nimic,dar se utia cu o ura in ochii barbatului ceea ce il cam deranja.Fata prinsese curaj de ceva timp si asta nu prea ii convenea lui Sasuke.
-I-a termina cu privirea aia pana nu iti dau si doua palme peste fata ca sa te inveti minte !
Sakura isi muta privirea,dar inca nu arata nici o urma de frica sau retinere catre al dobori pe Sasuke.Sasuke se apropie de ea,se apleca si ii apuca barbia cu doua degete indreptandu-i chipul spre al lui Sasuke.
-Ce e ?Ai prins curaj ca taicatu' a evadat ?!
Intreba acesta vizibil calcat pe nervi,iar fata se incrunta.
-Nu-ti fa griji tactu' n-are sanse sa te ia de aici fara gloante in stomac da ?!
Continua acesta,iar fata se smuci si isi elibera barbia.Sasuke se ridica si vru sa iasa din camera dar cand sa apese clanta acesta adauga:
-Apropo ar fi bine sa schimbi fata aia de curajoasa pentru ca nu-ti merge cu mine,daca mai continui asa o sa vedem noi cat de curajoasa esti mai tarziu.
Acestea fiind spuse o lasa pe Sakura singura.Dar aceasta nu mai arata nici un fel de slabiciune,nu-i mai pasa ce ii va face Sasuke,dar cel mai mult stia ca nimic va face nimic cat timp ea e insarcinata cu copilul lui....sau poate nu ?
Intre timp Deidara mergea rotind pe un deget cheile celulei.Ajuns in fata undei usi acesta baga cheia in broasca si deschise.In bratele lui sari nimeni alta decat LeXxy,iubita lui si langa ea isi dadea ochii peste cap Kazura.
-Insfarsit ti-ai amintit....
Spuse Kazura nepasatoare.
-Poate te las aici.
Spuse Deidara sarcastic.
-Bine gata tac !
Spuse Kazura revenindu-si si uitandu-se la Deidara inca ca la un tampit.Acestia iesira din acea celula si mersera spre un jeep alb care ii apartinea lui Deidara.Acesta pe pofti pe cele doua inauntru si pornira la drum.
-Deci,unde mergem ?
Intreba LeXxy,dar Deidara nu putea sa-i raspunda se gandea la cu totul altceva si nici nu era atent pe unde merge.
-DEIDARA !
Ii tipa Kazura in ureche facandu-l sa se trezeasca la realitate.
-Pai,mergem la mine acasa.
-Ok,raspunse LeXxy linistita,dar Kazura facu o fata de parca era moarta.
-CE ?! EU NU MERG LA EL ACASA !
-Da' ce-ai ma ? Crezi ca doaqr pentru ca sunt un var...
Dar nu apuca sa termine cuvantul ca-si puse mana la gura.
-Esti un ce? Spuse fetele in cor.
-Nimic,nimic,nu ma bagati in seama spun prostii,raspunse acesta agitat.
Intre timp Sasuke mergea pe afara si se gandea la fata tupeista a Sakurei."Asta ar putea fi o problema".

Raspunsuri:
Sasuke:
4 Ale
-Frica ? mie nu mi-e frica.Si Sasori ma enervat.
4 Blood angel
(URGENT) Kim: Hey,promit ca te pun in fic dar acum chiar n-am putut,trebuie sa iti fac intrare speciala asa ca vei aparea in capitolul urmator;).
Sasuke:-1.Nu's mai prost ca tine 2.Ai grija sa nut-i bati capul prea tare sa nu ramai fara.
4 Maria
-N-auzi bine ?Am zis ca esti...
Kim: BINE ! INCETEAZA,DEVINE RIDICOL !
-Dar...
Kim: GURA !
-

4 Kazura
-Nu mi-e frica de retardatul ala,si in plus Sasori e enervant.
4 Rose
-1. Am nevoie si de masaj 2.Cred ca am o misiune....
Kim: TACI ! ASTA SE AFLA IN CAPITOLUL URMATOR !
-Ufff,doamne ce femeie nebuna...
Kim: AI ZIS CEVA ?!
-....
Deidara:
4 Ale
-Vam dat drumul acum scuze de intarziere.Si in legatura cu frica,nu ai de ce pentru ca doar pentru ca sunt un....
Kim: TAAAAAAAAAAAACI !!!!
-Bine,bine...[Oleo,cred ca ainnebunit...]
4 Blood_Angel
-As vrea eu sa spun ce sunt,dar ma bate Kim deci...In fine si acum am eliberat-o pe Lex si,o sa-l bat si pe "ala".
4 Kazura
-Vam eliberat femeie !
4 Rose
-Ooo,super alta "colega privata" de-a lui Sasuke...
Sakura:
4 Blood_Angel
-Ma bucur ca am putut sa arat a...
Kim: Defapt asta e invatatura desprinsa...Big smile,deci planul meu a reusit ! SUCCES ! Din nou...
-In fine...oricum de acum o sa incerc sa-i tin piept...daca pot...
4 Maria
-Sa speram...
4 Kazura
-Cam asta incerc.
4 Rose
-Stii,e foarte ciudat dar nu sunt...
Kim:
-Rose,ai mare dreptate e extrem de greu sa-l tin pe Sasuke personaj negativ si sa nu-i apropii nici un pic,dar cam asta mi-e mie succesul.
Sasuke: Te-am auzit !
-I-a mai taci !

●Emιℓy●
Ex Staff
Ex Staff

la data de Lun 27 Feb 2012 - 20:02
Uhuuu, a dat Sfantul Petru sa pui next'ull Love it
Ouuu doamne, pe bune acuma', esti un ........ un ce !? :-w
Ma ti aici sa fierb la foc mic, Kim, primesti bataita sa sti Neutru Glumeam Smile
Asa, acum inapoi la capitol, aleluia, a dat Domnu' sa ne scoata si Dei de acolo !!.
Stai, unde mergem :? Numai asta imi lipsea, sa stau in acesi casa cu un ...... da, nici nu stiu cu cine stau in casa :-w
Bine ca e si Kazu', in caz ca patesc ceva macar sa mai fie cineva cu mine Laughing

intrebari ::

--> Sakura ::

1. Ce te'a facuut sa te schimbi :? Nu ma intelege gresit, imi place >:] Mie imi place tot ce uraste Sasuke deci .....

--> Sasuke ::

1. Problema zici, huh !? :> Uuuu, mai ai ajuns sa iti faca fetele probleme [ dupa impresia total gresita pe care o ai despre ele ] :?
2. Multumesc Domnului ca am scapat din casa ta, nu mai rezistam mult :-w Acum chiar nu mai vreau sa aud nimic de tine, nu pot spune acelasi lucru despre Dei ....... :-"

--> Dei-kun <3

1. Blondu' meu, ne'ai dat drumu' !! >;D< Cam tarziua, dar ne'ai dat drumul !! Love it
2. Un ....... UN CE !? Hai ca o i'au si eu pe ghicite acum: Zana ? Spiridus ? Clown ? CE !? Laughing
3. Nu trebuie sa imi fie frica :? Daca spui tu ..... dar mie tot imi e :-s

Cam atat Kimisor ....
Acum, punete pe tastat si nu ma mai tine atat in suspans Smile
Spor la scris si la muuulte idei Love it
Te'am pupacit, Ja Nee !! . Big Hug
*****Piersicuta*****
Nou venit
Nou venit

la data de Lun 27 Feb 2012 - 22:08
DOAMNE AJUTA!!! In sfarsit ai pus nextul! Este asa draguuut! Kawaiii!!!

Sasuke:

- Bosoroj fara minte! Oi fi eu proasta, da' tu ma intreci! Il intreci pana si pe Naruto! Vaca incaltata! Animalule! Nu te pune in gura cu mine ca vei fi uimit ce iese pe ea! Si inca un lucru: SA TE FEREASCA SFANTUL PETRU SI MAICA DOMNULUI SA TE IEI DE SAKURA CA TE CASTREZ!

DeiDei:

- Bai fratioare sper ca esti varcolac! Imi plac foarte mult lupii! As vrea sa am unul in casa si sa-l duc la plimbare! M-ai ajuta sa i-au si eu un 10 la bio, ca oricum ii dr****sa profa! Inca o data, eu iubesc lupii si mi-as da' viata pentru ei! Auzi... da' daca sunt sorata nu ar trebui sa fiu si eu ce esti si tu? Iar sper ca-l bati repede pe Sasuke deoarece este un TAMPIT, PROST, TRAVESTIT, TRANSEXSUAL, IDIOT, CANIBAL SI AFEMEIAT IDIOT!!! Vai Doamne, iar imi ies din fire! Ma bucur ca le-ai eliberat pe fete! In sfarsit ai facut si tu ceva bine!

Sakura:

Sa-mi bag..... ceva in Sasuke ca-i un bosorog bun de nimic! Sakura, tine-te bine deoarece Sasuke va invata sa te resprecte cat de curand! Sau asta se va intampla cand o sa-l castrez si nu o sa mai poata face mostenitori... in fine, TU trebuie sa te tii bine de dragul vampirasului din inauntrul tau, care sper ca nu este atat de prost ca si tacsu'! Pana citesc urmatorul capitol iti urez toate cele bune!

Kim:

CAND PUI NEXTUL?????? Merci ca m-ai bagat in fic!
Jossephine
Membru
Membru

la data de Lun 27 Feb 2012 - 22:11
Te bag te bag,dar trebuie mai intai sa iti fac intrare miraculoasa si pot sa fac asta doar in next;).O sa vezi o sa-ti placa mult!Si apropo mersi ca va place:*
Jossephine
Membru
Membru

la data de Mar 28 Feb 2012 - 21:54
Singura exceptie pentru doar 2 comm-uri ! Dar singura ! Next-ul e dupa minim 5 comm-uri clear ? understand ? inteles ? capisi? cred ca da.

Captitolul 28
Raul e mai aproape decat crezi

Intre timp Deidara imrepuna cu cele doua fete ajunsera la casa sa.O casa de bun gust care il confundai usor cu un palat.Cele doua fete coborara din masina si ramasesera complet uimite la vederea frumostului "castel".
-Deci,aveti de gand sa stati aici mereu sau intrati inauntru ?
Intreba Deidara fluturandu-le la cele doua fete o mana in fata ochilor.Cele doua dadura din cap aprobator si intrara impreuna cu Deidara inauntr.Ajunsera pe un hol frumos si bine aranjat.Doi servitori venira si le condusera pe cele doua in camerele lor.LeXxy dormea in camera cu Deidara,iar Kazura dormea in camera care se presupunea ca trebuia sa fie a lui LeXxy.Deidara statea inca la parter dar cand sa faca un pas inainte un o mica creiatura sari in fata lui speriandu-l.O mica varcolaca,care se transforma intr-o fata de 13 ani care radea de mama focului tavalindu-se pe jos.
-Ha,ha foarte amuzant !
Spuse Deidara punandu-si mainile in san.
-Ma bucur ca suntem de acord !
Spuse fetita enervandu-l pe Deidara si mai tare.
Avea parul blond,de aur si niste ochi caprui si frumosi.Era sora lui Deidara,Lisa.
-Hei,De...
Spuse LeXxy dar se opri cand o vazu pe fata in fata lui Deidara.
-Hei,buna !
-Buna ! Spuse fetita zambind.
-Ea cine e Deidara ?
Intreba LeXxy uitandu-se la frumoasa fata.
-Sora mea enervanta,Lisa.
-O,buna Lisa eu sunt LeXxy !
-Iubita mea ! Accentuia Deidara cuvantul iubita.
-OOoooo,nu va potriviti deloc.Ea e mult prea frumoasa pentru o hidosenie ca tine frate.Spuse aceasta incepand sa rada si facand-o pe LeXxy sa chicoteasca.
In acelasi timp,Sasuke se plimba pe strazile goale pe care doar o boare usoara de iarna adia rasfirandu-i parul matasos.Acesta se aseza pe bordura si isi scoase o tigara.Lua bricheta si o deschise.Un foc plin de caldura i se oglindea in ochi.Acei ochi ii amintira de privirea Sakurei,care avea un foc plin de ura si dispret.Acesta scoase un "Tsk" nepasator si isi aprinse tigara,eliberand un fum negru care ii linistea mintea.In acel moment inchise ochii si isi aminti copila pe care nu de mult o omorase in cel mai infiorator mod...
*FlashBack*
-Tati,uite !
Isi striga o fetita tatal aratandu-i o lebada alba si frumoasa intotand pe un lac albastru si curat in care se oglindea soarele auriu a carui raze aterizau pe apa incalzind-o,precum o inima neagra incalizita de iubire.Ochii caprui ai fetitei,care nu avea mai mult de sapte ani,priveau frumoasa pasare.Parul ei de aur se rasfira in adierea vantului.O primavara minunata,in care puteai spune ca tot ce exista e numai fericire,sau poate nu ?
Intunericul era aproape si stapanea mii de oameni pe care ii credeai mai buni si mai loiali tie.Cel care conducea intunericul era cel mai infiorator si infricosator om,Sasuke.Acesta mergea imrepuna cu prietenii sai pe aleea din parc vorbind de o noua prada si niste noi bani.Mergand ei asa vazura in departare fetita ce se minuna de lebada cea frumoasa.Pasarea se uita o secunda la barbati,iar in umratoarea se pierdu in norii cei albi si grosi.Tatal fetitei fu telefonat de cineva si pleca fara sa se gandeasca o secunda ce i s-ar putea intampla fetei.
-Ce crezi,Sasuke ? Intreba unul din barbati.
-Hmmm..
-E fata presedintelui.Adauga altul.
Pe zambetul brunetului se afisa un zambet strengar care arata orice doar bine nu.
-S-o luam !
Ceilalti zambira si unul dintre ei merse spre fetita.
-Ce faci aici singurica ?
O intreba acesta inca cu zambet rautacios pe fata.
Fata nu raspunse.Barbatul scoase din buzunar o acadea.
-Vrei ?
Fata se uita la acadea si dadu din cap aprobator.
-Vino dupa mine.Spuse barbatul danduse in spate cu fata dupa el,iar cand ajunse intr-o zona mai putin populata fu atacata de ceilalti barbati.Fetita incerca sa tipe,dar nu o auzea nimeni.In mai putin de doua secunde aceasta cazu intr-un somn adanc.
Trecura doua ore,fetita se trezi intr-o camera fara geamuri cu pereti crapati si cu pete de sange pe ei.Era legata la gura la maini si la picioare.Usa se deschise si pe ea isi facu aparitia un brunet cu coltii la iveala,iar in spatele lui alti barbati care se uitau la fata cu cea mai mare ura.
-Fata presedintelui ha ?
Spuse Sasuke zambind rautacios.Acesta se apropie de fetita o lua de barbie si ii dadu materialul de la gura jos spunandu-i:
-I-a spune,ce are "taticul" ca aparare ?
Insa fata nu putea vorbi sub nici o forma.Vampirii aveau abilitatea de a putea auzi doar gandurile insa in acelas timp puteau face ca vocea victimei sa dispara complet.
Acesta asculta gandurile fetei si obtinu raspunsul intrebarii insa se prefacu ca nu stia nimic si spuse:
-Nu raspunzi ? Iti arat eu !
Apoi,lua o franghie o lega de teava de deasupra fetei si ii spuse copilei:
-Pa ,pa !
Dupa care fetita cazu in somnul etern al mortii.
*End of FlashBack*

Raspunsuri:
Sasuke:
4 Ale
-Da,fetele sunt probleme de cand s-a nascut prima.Si mult noroc cu blundul tau.
4 Blood_Angel
-Ai dreptate sunt muuult mai destept decat tine...
Kim: Da,da te-a silit Pitagora sa inveti si Herodot si toti stiu stiu...
-Mdea...A da si in plus incearca doar sa ma castrezi sa vezi ce cadou frumusel iti dau eu de martisosr>: ).
Deidara:
4 Ale
-Haide iubire n-o sa-ti fac nimic...jur ! Si in plus trebuia sa va dau eu o data si-o data drumul nu?
4 Blood_Angel
-Eh,suntem varcolaci LoL ! O sa-l bat eu pe Sasuke nu-ti fa griji dar mai incolo.
Sakura:
4 Blood_Angel
-Nu cred ca va fi asa de usor sa-l pui la respect...dar ma rog singurul lucru de care imi pasa e copilul meu nimic mai mult nimic mai putin.

Casa lui Dei

Fata presedintelui

Fata presedintelui dupa ce a luat-o sasuke (imagine socanta)
http://i44.servimg.com/u/f44/17/04/59/51/g7f69510.jpg

Sora lui dei:
●Emιℓy●
Ex Staff
Ex Staff

la data de Mar 28 Feb 2012 - 22:04
Next, next, ai adus next !! Love it
Ma omori Kimy, cate socuri imi mai poti da :?
Lisa, incepi sa imi placi Laugh
Asa, exceptie, singura, stiu, dar tu punete pe tastat oricum Love it

Intrebari ::

--> Dei-kun <3 ::

1. Mai sa ma dau cu capu' de pereti cand am vazut vila, de unde ai atatia bani tu mai :?
2. Inca ceva, poate te mai prind ca ii spui lisei odata enervanta :-w E asa de scumpa incat imi vine sa o mananc Tongue

--> Sasuke ::

1. Biata fetita, ce ai avut mai cu ea !? Si sa o spanzuri, pe bune !? :-w Off', tu si sangele tau de criminal Neutru

Stiu, stiu, putine intrebari, dar prefer sa astept next'ull, pe care il aduci de data asta fara exceptii, nu :? Sad
Oricum, eu astept, astept, la foc mic dar astept.
Te'am pupacit kimisor, Ja Nee !! Big Hug
*****Piersicuta*****
Nou venit
Nou venit

la data de Mier 29 Feb 2012 - 0:07
Merci muult!!! Ha, ha!! Ce i-am facut lui DeiDei!

DeiDei:

- Pervesuuleee!!! In camera cu Lex'? Te-am speriat!!! Deci ma ajuti la bio? Oricum, u te-am mai vizitat de mult, iar acum trebuie sa ma suporti mereu! LA MULTI ANI DE MARTISOR!!!!

Sasuke:

- Ba da' ce-ai tu cu fetele? Sunt o greseala ai? Asteapta pana te vei indragosti, apoi mai vorbim! Si ce cadou imi faci mie de martisor? Ai grija, Lisa este prin zona!!!!

Kazura and Lex'!

- Si eu ma bucur sa va cunosc si am niste intrebari pentru voi doua:

Lex: - Cand te casatoresti cu DeiDei?

Kazura: - Imi placi! Pana acum mi se pare sooper comportamentul tau, poate ma ajuti sa-i mai fac farse lui DeiDei!

Kim, pune nextul repede ca ma omori aici!
Lucifer
Membru
Membru

la data de Mier 29 Feb 2012 - 11:21
Superrr capitol...vreau next femeie ii superrrr.

4 sasu

Stii ceva veverito...am sa ma razbun eu si oricum am o intrebare..ce vei face cu saku dupa ce va naste??

4 Dei

Barbate!!!Ai grija cum vorbestii...nu e asa de greu sa imi dau seama ce esti..var...da sigur cutu=)) Asa ca ai face bn s anu ma nervezi!!! Oricum cum e cu Sasori??? Sper ca il duci la tn acasa???

4 sakura

Asa fatooooooo...daca i-ai mai da si o palma,un picior peste moaca ti-as da oscar.
~~~kiOko kimy~~~
Inactiv
Inactiv

la data de Mier 29 Feb 2012 - 19:48
E suuuperr capitolu. Biata fetita... nu iti este mila?

Pune nextul imediat!
4 Sasuke! N-ai inima man! Si nu te mai crede mare si tare. Doar pentru ca esti vampir nu inseamna ca stapanesti lumea. Si cam ce poti sa imi faci daca te enervez? Ma omori? Nu mi-e frica! Ma violezi? Nu se cheama viol daca si eu vreau! Crezi ca o sa fii primu? De unde stii? Asa ca uimeste-ma idiotule! Si vezi ca poate te mai atingi o data de Sakura ca o sa-ti bag un tarus in inima.

4 Saku: Naste te rooog mai repede copilul ca vreau sa vad daca e baiat sau fataaaa!!!
Rose
Moderator
Moderator

la data de Mier 29 Feb 2012 - 20:50
Am ratat un capitol. Imi cer iertare, dar uite ca iti las acum un comentariu. Hmm... hai sa te iau putin la criticat. Ai o idee minunata, dar ce ar fi daca i-ai aduce unele imbunatatiri? ;;]
Cu toate ca actiune are adrenalina ei si in mafie e multa miscare, replici care mai de care, insa la dialogul exagerezi. Acele saluturi pot fi transformate in vorbire indirecta. Chiar aici la ultimul capitol ai acel "hmmm" ei bine el putea fi tradus in vorbire indirecta asa: Brunetul ramase pe ganduri cateva clipe, cantarind variante de castig, dar si pierdere - sau ceva de genu acesta.
Pe langa faptul ca imbogatesti naratiunea, dar mai reduci si din unele replici seci si care nu au farmec Wink.

Sa ne legam putin de descriere: De ce nu vad asa ceva la tine? De ce nu incerci sa descrii putin mai mult, cu toate ca vorbesti la persoana a III-a? Putin sentimentele acolo: frica, curaj, hotarare, tristete, agonie etc. Raul din Sasuke poti sa il pui fata in fata cu viitorul lui copil care este considera un inger. Ceva de genul, pentru a expune mai bine anumite lucruri.

Incearca sa centrezi numarul si numele capitolului, pentru a oferi o eleganta textului tau.
De asemenea la flashback incearca sa il pui intre ghilimele si sa il scrii cu italic, iar inainte de incepere si dupa ce il termini sa lasi un rand liber. Pentru a departaja prezentul de trecut. Ce vreau e sa zici este sa scoti acel cuvant "flashback" si "end flashback" pentru ca a inceput sa arate cam aiurea si sa il delimitezi prin alta metoda.

Discutie/ Intrebari:
Sasuke:
Treci aici la Aurora sa iti faca un masaj :>:> Si iti astept misiunea. Zii rapid pe care vrei sa omor, papusel >;]. Apropo, iubire, daca ai muscat-o pe Sakura, ea nu e vampir? Think Ca in mod normal asa ar trebui sa fie Think

Deidara:
Ce vrei sa zici cu "colega privata de-a lui Sasuke", varcolacule? Ia vezi, ca vin si iti zbor creieri aia :-w

Sakura:
Te schimbi pe zi ce trece. Nu mai ai frica de vampirasul ala care e in stare sa te omoare? O.o As zice ca nu iti mai pasa de viata ta.

Bun, Kim atat am avut de vorbit aici. Vezi ca sunt 5 comentarii. Maine vii cu urmatorul capitol, nu? ;;]
Te-am pupat Kiss
Jossephine
Membru
Membru

la data de Sam 3 Mar 2012 - 11:57
Da,da stiu descriere.Nu stiu cum sa spun asta dar nu prea ma pricep la descriere.Ori mai am nevoie de niste lectii de descriere,ori nu am spirit de observatie dezvoltat,ori stau prea mult la calculator si nu stiu cum sa descriu chestiile...

Capitolul 29
Din rau in bine si din bine in rau

Luna dintre
nori se uita cu blandete la rozalia care varsa lacrimi ce dispareau in
intunericul noptii.Se simtea atat de singura,incerca sa faca pe dura in
fata lui Sasuke,dar defapt era aceeasi fata ca inainte.Usa de la camera
se deschise si o liniste patrunzatoare isi facu aparitia in camera.Fetei
nu-i pasa ca va fi vazuta plangand,nu-i pasa aproape de nimic
acum.Lumina se stinse si fata simti imediat doua brate care ii
inconjoara talia si un sarut nevinovat pe gat.Doi ochi rosiatici o
priveau cu blandete uitandu-se la lacrimile varsate de aceasta.Barbatul
ii saruta fruntea si isi rezema capul de spatele fetei,iar apoi spuse cu
blandete.
-Spune,de ce ai toanele astea in ultimul timp ?
-...
Dar
fata nu raspunse.Doar continua sa verse lacrimi.Nici nu vroia sa vada
privirea omului care o ranise,iar acum incerca sa o aline.Dar ea era
sigura ca nu peste mult el isi va schimba din nou comportamentul.Un
demon tot un demon ramane.Dar acest demon nu putea iubi,mai ales un
om.Sasuke se uita atent in ochii fetei si ii vazu durerea pe care ea o
purta.Fata il iubrea cu adevarat.Asta era durerea,barbatul nu o putea
iubi oricat de mult ar fi incercat.El nu avusese niciodata sentimentul
de a iubi.Nu stia cum sa iubesti,nu stia ce e aia iubire si cel mai
rau,nu vroia sa iubeasca.

Sasuke o lua in brate ca pe o mireasa si o aseza in pat,o inveli pe ea cu toata patura si se aseza langa rozalie.Aceasta se indeparta de el si se intoarse cu spatele incepand din nou sa planga si sa reziste durerii.Insa Sasuke o lua de talie si o apropie de el.Apoi incepu sa-i miroasa parul matasos incercand sa desfaca nasturii de la camasa pe care fata o purta,dar in mai putin de o secunda simti o palma zdravana care ii intoarse capul 90 de grade la stanga si o zgarietura insangerata de unghie se forma pe obrazul lui.Acesta lasa doi colti la iveala si aparu in spatele fetei.
-Cu mine nu te joci pustoaico !
Spuse acesta apropiindu-se de gatul fetei,dar aceasta isi afunda fata in palme.Barbatul se uita incruntat la ea,dar in interorul lui simtea cum o picatura de apa,din gheata care ii inconjura inima,se scurse si se izbi de intuneric.
-TE URASC !
Spuse fata intorcandu-si fata spre el,dar acesta nu facu nimic altceva decat sa o izbeasca de perete.Merse in fata ei,o lua de brat si se uita la burtica fetei.In mai putin de o secunda niste gheare isi facura aparitia la ambele maini.Barbatul nervos zgarie pantelece fetei lasand niste urme adanci si insangerate,iar apoi fata incepu sa planga cazand la pamant si plangand tot mai mult.
-Mai enerveaza-ma tu mult pe mine si o sa mori impreuna cu plodul tau !
Spuse acesta,isi retrase ghiarele si iesi din camera trantind usa dupa el si lasand-o pe fata in intuneric.
Barbatul mergea pe holurile lungi pana ajunse la biroul sau,unde se aseza pe scaun si isi puse picioarele pe masa,iar apoi incepu sa se gandeasca.Doua tocuri se auzeau venind spre usa,iar apoi cimeva ciocani usor.
-Intra !
Pe usa intra nimeni alta decat Aurora.Imbracata intr-un costul cu fusta scurta si un maieu alb peste care era un sacou.Aceasta se apropie senzual de birou,dar imediat vazu zgarietura de pe obrazul lui Sasuke si se apropie cu pasi repezi de el.Se uita la el si ii puse mana pe zgarietura facandu-l sa un icnet scurt si surd de durere.Acesta ii saruta mana si ii spuse:
-Nu intreba.
Fata se uita la el si se aseza pe birou in fata lui.Barbatul nu isi putea lua ochii de la decolteul fetei,dar daca ii lua,ei se repezeau la fusta ei.Fata chicoti usor dandu-si seama de asta.Sasuke zambi si inchise ochii.Bruneta se dadu jos de pe biroul si merse in spatele scaunului lui,iar apoi incepu sa-l maseze usor relaxandu-l.Peste doua minute de relaxare,Sasuke apuca mana dreapta a fetei si in mai putin de o secunda ajunse in bratele barbatului.Acesta ii saruta usor gatul,iar apoi lua dintr-un sertar o poza si i-o dadu fetei.
-Ce e asta ?
Intreba aceasta.
-O poza cu persoana pe care vreau sa o omori.
-Dar asta nu e omul care e seful F.B.I. si care a evadat de aici ?
-Ba da,chiar el.Vreau sa-l omori pentru ca mi-e teama ca o sa-mi creeeze prea multe probleme.Dar lasa asta acum si hai sa dormim la tine in camera.Spuse acesta zambind si facand-o pe fata sa zambeasca la randul ei.

Raspunsuri:
Sasuke:
4 Ale
-Ce am avut cu ea ? Pai nimic,cred ca ma plictiseam.Dar trebuia sa aflu garda .
4 Blood_Angel
-Mda,am o gramada cu fetele,dar nu cu toate.De exemplu cu Aurora nu am absoult nimic.
4 Kazura
-Stii,incep sa cred ca chestia aia a fost o mare greseala.
4 Kioko
-1.Nu-mi pasa daca esti virgina sau nu ! 2.Ma doare fix in cot daca vrei sa nu ! Si 3.O fetsicana ca tine nu-mi zice ce sa fac !
4 Rose
-Neah,ea nu-i vampir pentru ca am avut grija sa nu-i dau venin.In plus am muscat-o doar ca sa n-o mai doara burta.
Sakura:
4 Kazura
-Eh,cat timp sunt asa vulnerabila nu pot primi oscar.
4 Kioko
-Si eu vreau sa aflu,dar trebuie sa astept.
4 Rose
-De viata mea si a copilului imi pasa cel mai mult.Dar daca el vrea sa ma omoare,eu nu-l pot opri.
Deidara
4 Ale
-Eh,iubire nu sunt chiar asa sarac.Da,asa de scumpa...cum sa nu !
4 Blood_Angel
-Uff,tu mica...Las-o balta.
4 Kazura
-Da,da o sa=l aduc la mine acasa si o sa doarma cu tine !
4 Rose
-Ufff,urasc vampirii !
Kim:
O sa raspund eu in locul lui Kazura & Lex
Lex: o sa se casatoreasca cu dei,dar nici eu nu stiu cand....
Kazura:O sa te ajute nu-ti fa griji >.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum