╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Hello evryone!!

Distribuiti

╰♡☻♂→Kasya←♀☺♡╮
    Banat

Sex : feminin

Data de înscriere : 20/01/2012

Hello evryone!!

Mesaj Scris de ╰♡☻♂→Kasya←♀☺♡╮ la data de Sam 21 Ian 2012 - 20:29

ce mai faceti lume!Am aterizat si yo pe aici si tare ma mai bucur.Am venit sa scriu ficuri ca n-am mai scris de un an si ceva(nu pe acest forum ci pe altul).Sper sa treceti pe la ficul meu numit "Impotriva destinului"(IL MAI AM SI PE ALTE SITE-URI)
    Pai ce sa va mai spun despre mine?Am 12 ani sunt extra perversa si ma gandesc doar la chesti perverse si ficuri erotice (daca ma intelegeti)
    Sper sa imi fac caaaaaaaaaaaaaat mai MULTI prieteni!!!!!!!!!!!!!!!!

RR
    Administrator
    Administrator

Data de înscriere : 09/01/2011

Re: Hello evryone!!

Mesaj Scris de RR la data de Sam 21 Ian 2012 - 20:39

Aualeu, pe unde iti sta capusorul ala al tau? Laugh
    Bine ai venit pe forum draga mea! Big Hug
    Prieteni o sa-ti faci cu siguranta, iti garantez Smile
    Te rog frumos sa treci pe la Regulament si sa te distrezi Love it
    Pupici si spor la postat si Have Fun Love it

•°•Andy Quinn•°•
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 10/11/2011

Mesaj Scris de •°•Andy Quinn•°• la data de Dum 22 Ian 2012 - 11:06

Buna draga mea! Ma bucur sa te cunosc! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Perversa zici? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Cam ca toate fetele de pe acest Forum.
    Sper sa te distrezi si sa-ti faci cat mai multi prieteni! Sa treci pe la Regulament cum a mai spus si Rallu, si sa fi cat se poate de activa.
    In rest, Have Fun! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Dum 22 Ian 2012 - 12:52

Buna! Bine ai venit! Eu sunt Deea sau Diavola. Ma bucur sa te cunosc, prieteni cu siguranta o sa-ti faci, daca vrei pot fi si eu printre ei. Nu uita sa respecti regulamentul si membri acestui forum...Sa fii cat mai activa si spor la postat. Daca ai nevoie de ajutor ma gasesti la id andreeadragan98 sau imi poti da un PM. O zi buna, scumpo! Kiss

Am trecut doar pe la one-shots-ul tau, nu pot si pe la ficuri...ca sunt perverse si poveste lunga cum a spus si Black Flame, bine punctat, cam toate, nu toate. si eu nu sunt printre ele.

Blue_Anto**
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 15/01/2012

Mesaj Scris de Blue_Anto** la data de Dum 22 Ian 2012 - 19:50

Salut , imi pare bine Kasya si bun venit pe forum lol!
    Sper sa te distrezi si fi sigura ca iti vei face prieteni mai ales daca vei respecta regulamentul Kiss
    Apropo ce muzica asculti ??
    Filmul tau preferat ?? Smile

Domino
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 09/09/2011

Mesaj Scris de Domino la data de Sam 28 Ian 2012 - 21:19

Salut, mititico!! Ai douar 12 ani si deja te gandesti la chestii erotice si perverse!!! Laughing
    Pare rau la mine ca nu am sosit mai devreme!!! Deci, bun venit pe forum, sper sa-ti placa si sunt curioasa sa vad ce iti va produce mintea!!!
    Am o intrebare pentru tine: vrei sa ne zapacim cu zapada? Bautura

Acum este: Mar 21 Feb 2017 - 4:51