╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

City Hunter

Distribuiti

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 15/07/2011

City Hunter

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 21 Ian 2012 - 15:16

City Hunter

Genul: Actiune, Suspans, Romantic
    Durata: 20 episoade
    Tara: Coreea de Sud
    Actori:

• Lee Min Ho in rolul lui Lee Yoon Sung / John Lee / Poo Chai

• Park Min Young in rolul lui Kim Na Na

Ei bine, mie mi-a placut foarte mult. L-am vizionat de 3 ori pana acum. Este foarte interesant. Obsesia mea cu coreeni a început datorită acestui serial. ^^

Tatal lui Lee Yoon Sung este omorat intr-o misiune secreta. El impreuna cu ceilalti 20 camarazi au ptimit o misiune. A fost ranit la picior, iar prietenul lui Jun Pyo l-a carat pana la locul de intalnire cu ajutoarele trimise. Acea mii. Cei 5 oameni care au dat ordinul aceste misiuni au hotarat ca trebuie sa scape de ei trimitand un submarin. Ei au crezut ca ii vor ajuta sa se intoarca acasa dar au fost impuscati, o singura persoana ramanand in viata. El a jurat ca se va rezbuna si l-a rapit pe
    Lee Yoon Sung. L-a invatat tot ce este necesar pentru a supravietui. Se intorc in Coreea se Sud iar aici incepe toata actiune.

Ultima editare efectuata de catre Irene. in Mar 30 Aug 2016 - 17:16, editata de 2 ori

elenna
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 19/05/2014

Re: City Hunter

Mesaj Scris de elenna la data de Joi 22 Mai 2014 - 17:32

Si eu am vazut serialul acesta si este unu foarte frumos si merita urmărit :3 acum sper sa apară si sezonul 2 al iubesc pe Lee Young Sung <3 <3 imi pare rau ca unchiul lui Lee a murit Sad , dar a meritat-o sper ca Lee Young Sung sa rămână cu Kim Nana .. Am rămas cam in ceata pe la sfârșit ...

Acum este: Sam 3 Dec 2016 - 15:43