╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Alien vs. Predator

Distribuiti

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Data de înscriere : 26/11/2011

Alien vs. Predator

Mesaj Scris de Reeah la data de Sam 21 Ian 2012 - 11:40

Descriere: Un satelit privat detecteaza o sursa necunoscuta de caldura tocmai in Antarctica si se descopera ca este vorba de o piramida ingropata adanc sub pamant, iar o echipa de cercetare alcatuita din arheologi si ingineri de elita este trimisa pentru a afla mai multe. Odata ajunsi acolo, echipa descopera semne care indica faptul ca piramida este locuita de catre extraterestri. Nu trece mult timp si membrii echipei ajung sa fie vanati de catre aceste specii. Intre timp, 3 predatori au ajuns pentru a colecta scheletele celorlati extraterestri ca trofee, iar oamenii sunt prinsi la mijloc in acest razboi.

Da, eu l-am vazut acum un an si mi-a fost frica de chestiile alea...In fine, Vizionare placuta! Dupa vizionarea filmului as fii recunoscatoare sa va stiu parerea.

Este si doi...Daca va intereseaza revin cu un edit.

Acum este: Mier 25 Ian 2017 - 1:19