Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Here I am

Distribuiti
    Kanya
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

Here I am

Mesaj Scris de Kanya la data de Lun 16 Ian 2012 - 19:31

Buna,sunt noua pe acest forum.Ma numesc Madalina si am 12 ani,in curand voi implini 13.Pai...sunt nascuta pe 31 martie 1999 si sunt in zodia berbec
    Sunt prietenoasa de felul meu dar ca oricare persoana pot sa imi scot ghearele cand ma enerveaza cineva.Sunt timida,glumeata si putin lenesa .Paoate credeti ca sunt nebuna sau altceva dar imi plac chestiile supranaturale si cred in fantome sau spirite.Me-ar placea sa existe vampiri si alte ciudatenii.Nu's nebuna,stati calmi...dar asta sunt eu.Imi place sa citesc carti politiste,romantice si cele pline de aventura deoarece in unele ma regasesc putin iar in altele mai mult visez si ma intreb:ce o sa se intample?
    Imi plac mult animeurile si limba japoneza.
    RR
    Administrator
    Administrator

Re: Here I am

Mesaj Scris de RR la data de Lun 16 Ian 2012 - 20:14

Helloo Mady(Pot sa-ti spun asa?), my dear Big Hug
    Bine ai venit in familia noastra de nebuni Laugh
    Nu esti singura caruiei ii plac fenomenele supranaturale, mai cunosc si altii Smile Chiar cea mai buna prietena a mea e pasionata de asa ceva Smile Cu cat esti mai nebuna cu atata te integrezi printre noi Laugh
    Nu te asaltez cu intrebari ca o sa te asalteze ceilalti Laugh Sper :-w
    Te-am pupat si Have Fun pe la noi Kiss
    Blue_Anto**
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Blue_Anto** la data de Dum 22 Ian 2012 - 19:55

Buna Mada , bun venit pe forum Smile
    Sper sa te distrezi si sa respecti regulile Big Hug
    Ce iti place sa faci in timpul liber ??
    Si care e animeul tau preferat ?? Big Hug
    Domino
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Domino la data de Sam 28 Ian 2012 - 21:16

Salut Kanya. Ce nesimtire din partea mea ca nu am sosit mai curand. In primul rand vreau sa-ti spun ca un fic beton!!! In al doilea rand, si mie imi plac chestiile paranormale! In cazul asta, esti de a mea!! Si mie imi place sa citesc carti de aventura si romantice si de aemenea limba japoneza. Cica ca acum e la moda sa sti japoneza, nu engleza!!!

Sper sa ne intelegem bine, si daca eu te supy cumva, sa nu scoti gherutele si la mine!!!

Acum este: Joi 30 Mar 2017 - 13:49