╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Poeziile mele

Distribuiti

Ale-chan
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Data de înscriere : 26/06/2013

Re: Poeziile mele

Mesaj Scris de Ale-chan la data de Sam 13 Iul 2013 - 13:37

A fost foarte frumoasa . M-a emotionat si pe mine si chiar am plans putin. Nu imi vine sa cred ce talent ai. Mi-a dat o stare de melancolie pe care nu prea poti sa o descri. Mai vreau sa mai vad poezii compuse de tine. Sa ma anunti daca poti ! Ramai cu bine si spor la scris si idei Hi! 

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Dum 14 Iul 2013 - 16:33

Hmm, frumoasă poezie, mi-a plăcut foarte mult, a avut acea încărcătură de sentimente care-ţi bate la poarta sufletului. Foarte frumos, Andreea! :hugs: La titlu mă gândem că s-ar potrivi ceva despre răsărit, pentru că, odată cu el, ea moare. Deci, ce zici de Un ultim răsărit sau Răsărit al morţii, ori Sângeriul soarelui de dimineaţă. Cam acestea îmi vin în minte. Te aştept şi cu alte poezii, spor la scris şi multă inspiraţie!

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 20 Iul 2013 - 17:25

Blacky, pisoi mic, imi pare rau ca nu am trecut mai devreme pe aici. :o3 Sper ca ma poti ierta. Eu nu ma voi ierta ca am ajuns atat de tarziu la aceste creati minunate, care m-au emotionat pana in adancul sufletelului meu mic si nesemnificativ.
    Poeziile tale sunt superbe, geniale! Le ador!
    Te rog sa mai aduci! ;o3 Spor la scris! *kiss*

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 24/12/2012

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Lun 30 Dec 2013 - 10:29

Hei, scumpo! Uite ca am ajuns, in sfarsit, din nou la poeziile tale! Ultimul poem este foarte
    frumos, genial chiar. Imi place foarte mult ce ai dorit sa exprimi prin poezie,povestea
    acelei iubire consumate despre care vorbesti in poezie m-a atins la suflet.
    Si mai ales versurile " Desi sunt o stea ce nu-si gaseste locul, Imi voi cunoaste
    intotdeauna scopul " m-au uns la inima. Esti foarte talentata!

Acum este: Vin 9 Dec 2016 - 21:18