Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
En'
Membru
Membru
Sex : feminin

Forum

la data de Lun 13 Feb 2017 - 22:45
Hei.
Probabil si sigur nu e topicul potrivit pentru asa ceva, dar chiar vreau sa o spun. Prima data cand am dat de acest site am fost super entuziasmata si cred ca mai bine de jumatate de an eram tot pe el, chiar daca nu lasam comentarii si nu eram activa ca si altii, dar acum nu stiu ce s-a intamplat. N-am mai intrat o perioada iar cand am intrat sa zic asa, toata lumea era moarta. Ficurile -anumite- nu mai sunt ce erau, la fel si cu anumiti membri care ori nu mai intra pe site, ori nu mai sunt ca inainte(activi), etc. Nu stiu de ce si chiar m-a suparat sa vad asta. Sper ca acest site sa fie ce a fost odata...ar fi super.
RR
Administrator
Administrator
Sex : feminin

Re: Forum

la data de Joi 23 Feb 2017 - 15:07
Bună, Amalia Smile
În primul rând mă bucur că ai deschis un topic în care îți spui părerea. De aceea nu am să-l șterg. Mă bucur să aud că mai sunt persoane care țin la forumul acesta, înseamnă enorm pentru mine și cu siguranță și pentru ceilalți membri. Așa e, activitatea a scăzut, dar din câte am observat, nu numai pe forumul nostru, ci și pe multe altele. Sincer eu nu știu ce să mai fac ca să motivez membri să fie activi. Dacă ei nu vor să posteze din proria inițiativă... Degeaba le promitem ranguri și medalii... Eu cred că e generația asta nouă care se satură repede de ceva și care pune deseori lenea pe primul loc. Într-adevăr, nici eu și nici staff-ul nu suntem mai breji. Dar, ca să fiu sinceră, nu vrea să fiu singura care postează doar pentru a le arăta membrilor că forumul nu a fost lăsat baltă.
Încerc să înțeleg creierul uman, dar e greu. Totuși, am să mai lucrez la forum. După ce termin și eu cu examenele(alt motiv pentru care mulți nu pot inrta...peioada examenelor...facultatea) -.- voi încerca să lucrez la ceva nou, tema forumului va rămâne aceași. Dacă ai idei, și nu numai tu, ci și alți membri, spuneți ce părere aveți de toată această situație, ce credeți că trebuie făcut!
Mulțumesc Smile
(Topicul va fi mutat la Anunțuri pentru că, poate, mai sunt și alți membri care vor să-și spună părerea așa ca tine)
bunnylover537
Inactiv
Inactiv

la data de Lun 20 Mar 2017 - 11:02
Hey!
Eu recunosc ca nu am mai intrat din lipsa de timp, fiind la medicina, si m-a deranjat putin si faptul ca site-ul e destul de greu accesibil pe telefonul meu cel putin (si cel mai des asa intru, sunt rar acasa).
So, problema site-ului nu este unica. Actualmente, in Romania, scrisul superior calitativ e pe cale de disparitie pentru ca, fix cum a zis RR, generatia noua nu este interesata de el... din lene, din lipsa de dorinta de a se autodezvolta pe acest teren, etc. E foarte trist, intr-adevar, ca suntem in aceasta decadenta de un an cred, poate mai mult.

Propunerea mea este in felul urmator: sa se creeze si pe acest site o sectiune pentru reclame. Stiu ca am mai discutat cu RR despre asta, dar sincer, neavand o astfel de sectiune (si nepostand reclame pe alte site-uri, de partea cealalta), oamenii putini care poate ar mai vrea sa scrie calumea nu au cum sa gaseasca site-ul. Pana si eu am facut un efort de memorie sa imi amintesc numele site-ului, pe cand pentru alte adrese, e mai simplu sa caut la reclame fie pe facebook, fie pe site-urile pe care le stiu cu sectiune de reclame. Asa, poate-poate putem face ceva, unindu-ne fortele.
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum