╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Drawings, bcs why not?

Distribuiti

Heaven's Calling
    Membru
    Membru

Sex : masculin

Data de înscriere : 22/07/2013

Drawings, bcs why not?

Mesaj Scris de Heaven's Calling la data de Mar 25 Oct 2016 - 15:42

Am tot vrut de ceva timp să-mi postez desenele și de fiecare dată n-am avut ocazia, dar de data asta chiar le pun! Laugh Am ajuns aici după multe fail-uri și mulți nervi și încă mai am probleme cu proporțiile și mâinile *I hate hands*, dar de asta există exercițiul. Laughing Deja vorbăria mea devine plictisitoare, așa că mai bine trec la desene. Laugh

RR
    Administrator
    Administrator

Sex : feminin

Data de înscriere : 09/01/2011

Re: Drawings, bcs why not?

Mesaj Scris de RR la data de Mar 25 Oct 2016 - 19:19

Geeeeeil! Ich habe einfach keine Worte O_O
    Dacă ai ști cât de mult mă bucur că ai postat o parte din desenele tale superbe. Mi-am făcut și timp ca să îți las un comentariu și să știi că e ceva Laugh
    Ești foarte talentat, iar nervii și munca multă depusă s-au meritat. Trebuie să îmi zici ce creioane /pixuri etc. folosești și care e secretul? <3
    Toate îmi plac nespus de mult, dar am totuți trei preferate acelea fiind prima, a treia și a patra (cea cu mâinile încătușate e tare)

Te îmbrățișez și mai aștept noi desene. I am serious. Chiar vreau să mai văd!!! <3

Heaven's Calling
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Heaven's Calling la data de Mar 25 Oct 2016 - 19:37

Ăăă, folosesc chestii normale care se găsesc oriunde. Laugh Creion mecanic pentru schiță, creion normal pentru umbre că e mai bun pentru hașurat, pix negru cu gel pentru contur și marker negru *la un leu, pls* pentru colorat. Laugh Deci, instrumentele nu sunt ceva greu de găsit. Bine, am nevoie de riglă că încă am probleme cu proporțiile și fac ochii la înâlțimi diferite, da asta-i altă poveste. Laugh

RR
    Administrator
    Administrator

Sex : feminin

Data de înscriere : 09/01/2011

Mesaj Scris de RR la data de Mier 26 Oct 2016 - 18:57

Other wonderful drawings!! Just amazing. Mă bucur că ai postat așa de repede. Love you so much, bro! (Nimeni nu are un frate așa tare ca mine, yuhuu!)
    Bineînțeles că îmi plac toate... deși ultima e puțin ciudată la prima vedere. Nu știu de ce... Oricum, cea cu smile e cute <3
    Te aștept cu altă tură. Să mă anunți ca să fiu din nou prima și ultima care dă comment Tongue
    Cya Party fratilor

Heaven's Calling
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Heaven's Calling la data de Mier 26 Oct 2016 - 20:30

Bucură-te de asta cât mai poți, o să postez doar câte un desen și mai rar după ce termin cu astea pe care le am deja. Laugh

- ăsta are mâna strâmbă plâng

Acum este: Vin 9 Dec 2016 - 21:20