Heii....₤σℓ¡þθρ:χ e aici!:P

Distribuiti

₤σℓ¡þ♥ρ:χ™
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 15/01/2012

Heii....₤σℓ¡þθρ:χ e aici!:P

Mesaj Scris de ₤σℓ¡þ♥ρ:χ™ la data de Dum 15 Ian 2012 - 13:06

Heiii...ma numesc Natalia, dar in niciun caz nu vreuau sa mi se spuna asa, de preferinta Naty. Locuiesc in Timisoara si am 12 ani. Am o personalitate mai matura decat imi este varsta si sunt o persuana nebunatica si plina de viata. Am note mari la scoala si sunt si o sportiva. Ca orcarei fete imi plk sa citesc reviste, preferatele mele fiind "POPCORN" si "BRAVO". Cel mai mult imi plk sa joc handball si sa ma uit la TVD(The Vampire Diaries), care este si serialul meu preferat. Filmul meu preferat este "Twilight Breaking Dawn". Cam astea sunt lucrurile de stiut despre mine. Sper sa imi fac multzi prieteni pe acest forum. ₤σℓ¡þθρ:χ va pupaceste dolce de tot! Kiss

•°•Andy Quinn•°•
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 10/11/2011

Re: Heii....₤σℓ¡þθρ:χ e aici!:P

Mesaj Scris de •°•Andy Quinn•°• la data de Dum 15 Ian 2012 - 13:33

Hey, Naty! Eu sunt Andreea, dar imi poti spune Blacky [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Si eu sunt tot din Timisoara, si imi place sa citesc Popcorn si Bravo. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Acum cateva intrebari:
    1. Esti fan Lady Gaga?
    2. Ce stil de muzica asculti?
    3. Vrei sa fim prietene?
    Cam atat draga mea. Sper sa fi cat mai activa si sa respecti
    regulamentul.

Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de ₤σℓ¡þ♥ρ:χ™ la data de Dum 15 Ian 2012 - 14:18

Ok deci o sa iti raspund la toate intrebarile pe rand. Mai intai la prima intrebare: 1) Da sunt fan Lady Gaga.... ii iubesc piesele favorita mea fiind saptamana aceasta ❤Marry the Night❤, 2) Mai multe stiluri....sunt mare fan al melodiilor cantate de Pitbull si Lady Gaga, 3) Da mi-ar plakea sa fiim prietene! Si promit sa respect in totalitate regulamentul forumului!

Ƭเ๓๓`
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 11/01/2012

Mesaj Scris de Ƭเ๓๓` la data de Dum 15 Ian 2012 - 15:30

Off: Ummf! ₤σℓ¡þθρ:χ, am o rugaminte la tine inainte de toate^^
    Comentariile de la profil sunt esterem de lungi... Chiar nu ii vad rostul... La-i putea scurta? Merci anticipat.

On: Bine ai venit, my darling^^ Sper sa iti placa pe aici, si sa te distrezi^^
    - Animeul preferat?
    - Manga citesti?
    - Ce fel de persoana esti?
    - Ce parere ai despre yuri/yaoi?

Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de ₤σℓ¡þ♥ρ:χ™ la data de Dum 15 Ian 2012 - 16:51

ok deci am facut mai scurt comentariu.
    1) Animeul meu preferat este Vampire Knight.
    2) Nu nu citesc manga dar am auzit de el. Stiu ca sunt niste chesti gen benzi desenate numai ca sunt online.
    3) Dupa cum am mai spus si in prezentarea mea sunt o fire mai nebuna de fel, dar uneori sensibila.
    4) Stiu ca yoai este un termen popular pentru mijloacele media fictionale pentru femei, ce se concentreaza pe relatiile homoerotice sau homoromantice între bărbati, fiind create de obicei de femei. Acest termen este folosit deseori in parodiile lucrarilor anime si manga... si este si un termen genetic pentru aceste doua lucrari precum si pentru romane si dōjinshi ce contin relatii homosexuale intre barbati.

RR
    Administrator
    Administrator

Data de înscriere : 09/01/2011

Mesaj Scris de RR la data de Dum 15 Ian 2012 - 17:38

Hellooo Naty draga mea Big Hug Bine ai venit in familia noastra de nebuni Laugh
    Esti de-a mea Wink Traiasca Twilight Laugh
    Eu sper sa te distrezi la noi in "cartier" si sa-ti faci multi prieteni, printre care si eu daca vrei Kiss Te-am pupat si spor la postat si la scoala :s

Domino
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 09/09/2011

Mesaj Scris de Domino la data de Dum 15 Ian 2012 - 18:43

Ce faci honey? Se pare ca si tie iti place Twilight! Ai fazut partea intai din primul film?
    Vad ca duci un stil de viata foarte activ, cum ai scris mai sus. Esti sportiva, mergi la handball etc. o duci bine!! Spre deosebire de tine,eu sunt ceva mai lenesa. Am facut cursuri de dans un timp, na uita ca am facut si eu ceca cu care sa ma dau mare!! Glumeam! Bun venit pe forum si sper sa te distrezi cat mai bine si sa-ti faci o gramada de amici si amicute!!!
    Te pupa Mikidutza!!!!

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Mar 17 Ian 2012 - 15:26

Bine ai venit! Eu sunt Deea sau Diavo...cum vrei tu. Sa-ti faci multi prieteni, printre care si eu, sa te distrezi, sa respecti regulamentul si desigur sa fi cat mai activa. Te-am pupat.

Acum este: Sam 25 Feb 2017 - 2:03