╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo

Distribuiti

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Mier 31 Aug 2016 - 15:00

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

When a total eclipse of the sun took place, a 21st century woman named Go Ha-jin (Lee Ji-eun) transported back in time to the Goryeo Dynasty of Korea. She awakens in the body of 16-year-old Hae-soo. There, she falls in love with the 4th Prince Wang So (Lee Joon-gi), who hides his face behind a mask and is given the derogatory label "dog-wolf" by others, making other people tremble with fear. Love, rivalry, politics and friendships ensue between the princes, in a fight for the throne and love.

Am văzut aseară primele 3 episoade și de dimineață episoadele 2 și 3 subtitrate. Serialul este interesant și cred că actorii fac o treabă foarte bună. Nu îmi pot imagina alți actori.
    Ha Jin/Hae Soo este un personaj amuzant. Am râs cam la fiecare episod din cauza ei. În special la scenele cu IU și Baekhyun. Scena când s-au bătut ... :)) 
    Wang So este un personaj surprinzător. Nu cred că este rău, așa cum vrea el să arate. Datorită faptului că mama sa a vrut să-l omoare și i-a lăsat câteva semne pe față și după l-au dat ca prizonier și se compotă urât cu el, chiar nu-mi place. Îmi venea să plâng când am văzut cum se comportă cu el.
    Vreau să văd mai multe momente cu ei doi. Acum, am impresia că Ha Jin se îndrăgosteștede al 8-lea prinț, soțul verișoarei lui Hae Soo. Chiar nu-mi place, deși actorul este drăguț, în special când zâmbește.

Poze:

Video:

Acum este: Sam 3 Dec 2016 - 15:36