╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Schimbări categorie Muzică

Distribuiti

RR
    Administrator
    Administrator

Sex : feminin

Data de înscriere : 09/01/2011

Topic Important Schimbări categorie Muzică

Mesaj Scris de RR la data de Lun 29 Aug 2016 - 15:57

Dragi membri,
    Prin acest post doresc să vă anunț de schimbările la categoria Muzică. Acestea au fost făcute după ce membrul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a venit cu o sugestie de a comprima tot conținutul și de a nu a mai fi nevoie să se deschidă câte un topic la fiecare melodie. Îi mulțumim mult pentru că ne-a atras atenția și a făcut o sugestie chiar foarte bună. 
    De acum înainte, când cineva dorește să posteze o melodie sau să dea comentariu unei melodii/trupe, vă rugăm să căutați mai întâi artistul sau trupa cu ajutorul bării de căutre de mai sus. Eu și [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] am fuzionat toate topicurile cu același cântăreț într-un topic, în care se va posta de acum înainte. Din această cauză veți întâlni posturi duble și comentarii consecutive, poate chiar de la același membru. Sunt multe și nu avem ce face. Asta s-a întâmplat din cauză că le-am comprimat pe toate într-unul. De aceea următoarele reguli se vor aplica începând de acum, luna august 2016.
    1. Nu se deschid topicuri pentru fiecare melodie în parte. Acestea se postează la topicul cu titlul trupei/artistului deja existente pe forum. În cauza lipsei acelui topic în ciuda căutării cu opțiunea search a forumului, se poate deschide un topic cu artistul respectiv.
    2. Categoria va face o mică schimbare la regula de SPAM. Sunt acceptate și comentarile de un rând la categoria Muzică.
    Dacă am uitat ceva, voi reveni cu un edit Laugh
    Distracție plăcută, iar dacă sunt întrebări, ne puteți contacta oricând ^_^ (cine lasă comentariu aici, vă rog să fie de două rânduri Laugh)

Acum este: Vin 2 Dec 2016 - 19:57