╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Hiii!

Distribuiti

bunnylover537
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 28/08/2016

Hiii!

Mesaj Scris de bunnylover537 la data de Dum 28 Aug 2016 - 16:36

Buna! Sunt Joanna,am 21 de ani, sunt studenta la medicina si ador sa scriu <3
    Scriu roleplay de prin 2007, am detinut multiple site-uri fie ca admin principal, fie co-admin. Fic-uri scriu de mai mult timp, dar nu cu aceeasi constanta. Scriu si in romana, si in engleza. Imi place sa explorez cat mai multe idei din multiple domenii, sa am personaje din background-uri diverse, ca sa pot sa invat si eu pe masura ce le creez.

See you around  Bautura

RR
    Administrator
    Administrator

Sex : feminin

Data de înscriere : 09/01/2011

Re: Hiii!

Mesaj Scris de RR la data de Dum 28 Aug 2016 - 22:10

Bună, Joanna!
    Bine ai venit pe forum Big Hug 
    De atâția ani scrii la RPG, uaa, înseamnă că ești expertă ^.^
    Noi două am discutat puțin pe chat, dar aș avea niște întrebări scurte.

1. Citești cărți în timpul liber? Dacă da, ce gen?
    2. Care sunt filmele tale preferate?
    3. Ești singură la părinți?

Cam atât, deocamdată. Ședere plăcută și noi două vom intra în contact cât de curând (ce ciudat a sunat asta Laugh )

bunnylover537
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de bunnylover537 la data de Dum 28 Aug 2016 - 22:19

Oh, intrebari! Ma simt in centrul atentiei Smile
    1. Citesc cat pot de mult, mai ales in vacante. Trebuie sa citesc extrem de mult pentru facultate si nu am timp pentru beletristica pe cat as vrea. In principiu, imi plac cartile fantasy, romance (care nu ma fac sa vomit un curcubeu), si thriller/crime. 
    2. And then there were none, dupa Agatha Christie. Hannibal + The Red Dragon. The Bucket List. Si, well, seria Lion King
    3. Dap, rasfatata familiei, ce sa-mi fac Laugh

Alright, sa intram in contact (lol Laugh )

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Lun 29 Aug 2016 - 7:35

Hei și bine ai venit printre noi! ^^ Mă bucur să văd că avem persoane noi. Smile
    Deci zici că scrii loreplay 9 ani, deci vei scrie și la noi, nu? :o3 
    Și vei începe să postezi vreun fic pe forum? Dacă da mă anunți și pe mine când, da? :o3 
    Și de preferabil pentru mine ar fi în română. Laugh 
    Deci ca să nu o mai lungim de abia aștept ca să ne împrietenim și ce pot să spun de cât că te mai așteptăm pe chat. Laugh

Heaven's Calling
    Membru
    Membru

Sex : masculin

Data de înscriere : 22/07/2013

Mesaj Scris de Heaven's Calling la data de Lun 29 Aug 2016 - 18:18

Apar cam târziu, dar îți urez și eu bun venit. ^^
    Mă bucur că am mai dat de cineva care scrie în engleză, și eu fac des asta pentru că mi se pare că mă pot exprima mai bine. Laugh
    Am văzut deja că ai postat un fic și plănuiesc să-l citesc cât mai repede și să văd cum scrii. ^^ Întrebări am, evident. Laugh
    1. Ce tip de muzică asculți?
    2. Cum ți se pare până acu forumul?
    3. Ce te-a făcut să intri la medicină?
    4. Cum e acolo?
    5. Ce tip de medic vrei să fii?

Atât momentan că nu mai am idei. Laugh Spor la postat. ^^

bunnylover537
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de bunnylover537 la data de Mar 30 Aug 2016 - 10:33

Hey <3 oh, cineva de varsta mea!

1. De la rock alternative la dnb si jazz. My Chemical Romance, Skrillex, Esther Phillips.
    2. Mi se pare foarte elaborat si am fost foarte mirata pentru ca l-am descoperit foarte recent, desi se arata a fi "in varsta", cum s-ar spune. 
    [tocmai am descoperit ca forumul salveaza postarile netrimise. woooooow]
    3. N-am fost genul sa-si doreasca la medicina din copilarie, cum mai zic unii, sau din 'burta mamei' (lol). Am observat ca imi plac disciplinele necesare sa intru si ca invat usor pentru ele (si eficient). Intr-a zecea, m-am hotarat, am invatat, am intrat Smile
    4. Asa cum se si spune ca e - groaznic de greu. Dar merita. Pe masura ce faci practica si iti dai seama ca ceea ce stii chiar poate sa ajute, completeaza toate acele saptamani de invatat cate 12-13 ore pe zi.
    5. Nu m-am hotarat inca. In anii 4,5,6 o sa trec prin toate specializarile si o sa ma hotarasc.

Multumesc Smile

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Mar 30 Aug 2016 - 16:19

Bună!
    Bine ai venit pe forum! ^^ *Ce bine mă simt când văd persoane noi. :) Îmi bate inimioara ca atunci când mă uit la seriale coreene sau când îmi place o nouă melodie k-pop.*
    Sper să-ți placă și să te distrezi. :)  
    Dup ce termini unde ai vrea să lucrezi? În România sau în altă țară?
    Vei posta ficuri în engleză? :o3

Acum este: Sam 3 Dec 2016 - 15:40