Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Lee Jong Suk

Distribuiti
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Lee Jong Suk

Mesaj Scris de Irene. la data de Joi 4 Aug 2016 - 20:53

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Lee Jong-suk ( hangul : 이종석, născut la 14 septembrie 1989) este un actor și model sud - coreean. A debutat în 2005 ca un model de pistă și este bine cunoscut ca fiind cel mai tânăr model masculin vreodată la Seoul Collection Program pentru Seoul Fashion Week. În 2013, Lee s-a clasat pe locul al cincilea , potrivit unui sondaj intitulat "Actors Who Lit Up 2013" de către Gallup Coreea, unul dintre cele mai multe premii recunoscute în Coreea pentru industria de divertisment. 

Jong-suk a debutat ca actor în 2005 în filmul Sympathy. El este cunoscut pentru rolurile sale principale în School 2013 (2012), I Can Hear Your Voice (2013) - în care a fost nominalizat pentru Most Popular Actor and Best Actor în categoria de televiziune la  50th Baeksang Arts Awards , Doctor Stranger (2014) și Pinocchio (2014), care i-au adus o nominalizare pentru Most Popular Actor la 51th Baeksang Arts Awards . De asemenea , el este cel mai tânăr actor din istorie care a primit Grimae Award pentru "Best Male Actor" pentru interpretarea sa din Pinocchio.

Textul a fost tradus pe Google Translate. Lenea. Laugh

Este unul din actorii mei preferați, iar când l-am văzut în Doctor Strange m-am îndrăgostit pe loc. Laugh Nu veți regreta dacă vă uitați la Doctor Strange, School 2013, Pinocchio sau cea mai nouă dramă unde este personajul principal, W.
    Lee Jong Suk:

Nu mă pot controla:

Acum este: Sam 25 Mar 2017 - 23:46