╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Ajin

Distribuiti

Heaven's Calling
    Membru
    Membru

Sex : masculin

Data de înscriere : 22/07/2013

Ajin

Mesaj Scris de Heaven's Calling la data de Lun 1 Aug 2016 - 21:16

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ajin sunt oameni care nu pot muri. În urmă cu şaptesprezece ani, au apărut pentru prima dată pe un câmp de luptă din Africa. După aceea, din ce în ce mai mulţi au fost descoperiţi în societate. Fiind atât de rari înseamnă că, în scopuri experimentale, guvernul oferă recompense generoase oricui capturează unul. În prezent, pentru un elev de liceu care se aşteaptă la o vacanţă de vară tipică, viaţa e pe punctul de a lua o întorsătură neaşteptată…

♥ Nekko ♥
    Critic
    Critic

Sex : feminin

Data de înscriere : 06/09/2011

Re: Ajin

Mesaj Scris de ♥ Nekko ♥ la data de Mier 3 Aug 2016 - 16:46

Acest anime mi-a plăcut încă de dinainte de a se difuza, numai din descriere. Ce m-a atras și mai mult au fost actorii care joacă personajele dramatice din acest serial nipon, unul dintre ei fiind preferatul meu - Mamoru Miyano. Tot el l-a jucat și pe Light, personajul principal din Death Note.  Blush
    Îmi place mult dezvoltarea personajului principal, îmi place caracterul său pragmatic și firea sa oportunistă, deciziile pe care le ia în goana sa pentru libertate. Dacă v-a plăcut Tokyo Ghoul sau oricare anime horror, vi-l recomand și pe acesta! Merită fiecare secundă! Smile

Acum este: Mier 7 Dec 2016 - 18:14