╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Photos

Distribuiti

Eris
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 27/07/2016

Photos

Mesaj Scris de Eris la data de Vin 29 Iul 2016 - 16:22

M-am hotarat sa deschid si eu un topic si in care sa postez cateva fotografii facute de mine. sper sa va placa.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Orhideea mea pitica. Acum are un an jumate si a crescut.

Un pui de pitigoi. L-am fotografiat cand am fost acum doi ani la Bran. Nu am reusit din prima fiindca daca ma apropiam prea mult zbura si intr-o zi am reusit.Winner

Paunul fotografiat in parcul Herastrau.

Motanul meu de la tara.

♥ Nekko ♥
    Critic
    Critic

Sex : feminin

Data de înscriere : 06/09/2011

Re: Photos

Mesaj Scris de ♥ Nekko ♥ la data de Dum 31 Iul 2016 - 2:52

Îmi place mult fotografia cu pițigoiul de pe gard. Dacă fotografia era făcută cu un aparat profesional, ar fi fost genială. Big smile
    Motanul tău e o scumpete. Am și eu o pisică tot așa, portocalie. Mor de dragul ei.  Blush
    Țin minte că am fotografiat și eu păunul din Herăstrău, dar cu o cameră digitală mai veche. N-am idee pe unde e rătăcită. Laugh
    Mai așteptăm poze. Smile

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Joi 4 Aug 2016 - 11:01

Hi!
    Orhideele sunt flori frumoase și mama are trei. Frumoase, înalte cu multe flori ... care dau dureri de cap. Serios. >< Am dormit timp de o săptămână cu ele în cameră, fix lângă cap și în fiecare dimineață mă trezeam cu dureri de cap. De atunci, oricât de frumoase sunt, nu mă ating de ele. Cu toate că, datorită lor nu m-am dus două zile pe la liceu. :))
    În orice caz, sunt flori frumoase dar pretențioase. Flori cu atitudine. În special când sunt mici. :))
    Ce drăguț este! ;3 Îmi plac părăsile mici cu penaj colorat. 
    Păunii au coada interesantă și chiar am câteva pene așezate într-o cameră ca decor. :)) Dar, coada aia mare, zici că e plină de ochi. Mă cam sperie. :))
    Motanul tău este ... superb! ;3 Toate pisicile pe care le-am avut de când eram mică erau albe cu pete mari negre. >< Vreau și eu o pisică portocalie,blondă, cum o fii. :))
    Sper că mai postezi și alte poze. Mi-au plăcut. ;3 Eâm, mai multe poze cu motanul? ;o3 Aa, cum îl cheamă pe motan? 

Inque~
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 16/07/2016

Mesaj Scris de Inque~ la data de Mar 9 Aug 2016 - 19:14

Ce orhidee simpatica! Mi-ar placea si mie sa am grija de o floare, dar mi-e frica de albine. Laugh
    Poza cu pitigoiul e super. Intr-adevar, s-ar fi vazut mai bine cu o camera profesionala, dar na... daca n-ai finante, n-ai finante. Laugh Oricum, frumoasa si imi place ca nu te-ai lasat pana nu l-ai fotografiat. E tare frumos, felicitari pentru reusita de a-l fotografia!
    Poza cu paunul nu-mi place pentru ca e inchis. Laugh Stiu ca paunii sunt frumosi, dar fiind in situatia asta, nu ai avut cum sa ii captezi adevarata frumusete.
    Cred ca sunt putine poze cu pisici in care sa nu fie adorabile. Si mie imi plac pisicile blonde. Laugh Sa-ti traiasca!

Eris
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 27/07/2016

Mesaj Scris de Eris la data de Sam 13 Aug 2016 - 21:17

Hei, ma bucur ca va plac.^^ Scuze, ca nu am mai trecut pe aici. Motanul il am de pui si un nume propiu nu prea i-am dat, il strgiam gogoasa, din cauza culorii.Laugh
    Orhiideele mele nu imi dau dureri de cap si nu imi fac probleme. Am si mari, cred ca zece.

Trandafir japonez

Fluture din quilling

Acum este: Vin 9 Dec 2016 - 21:18