╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Salutik :>

Distribuiti

Heroinne
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 17/07/2016

Salutik :>

Mesaj Scris de Heroinne la data de Dum 17 Iul 2016 - 18:26

Deci ohh Gosh , nu imi vine sa cred ca s-a redeschis acest forum . Sincera sa fiu, n-am mai stat pe un forum de mult timp. 
    Da, am mai avut cont aici,
    dar am uitat parola, asa ca mi l-am facut pe acesta
    Ok, sa incepem cu prezentarea :3
    Greu de vorbit cand e vorba de mine...Suna penibil ca eu, o persoana foarte sociabila, sa spun asta Laugh)) 
    Ma numesc Doris, am 14 ani si sunt din Pitesti. 
    Imi place foarte mult sa cant si sa dansez. 
    Ascult muzica pop, rapp, rock, dubstep (love Skrillex and Diplo Heart Jack ü forever) 
    Ador animalutele  Heart
    Stop violence! 
    Sunt o persoana foarte activa, iar prin activa ma refer la faptul ca nu imi place sa lenevesc. 
    Instinctul meu atunci cand cunosc o persoană noua e sa zambesc si sa glumesc, pentru a destinde atmosfera. Smile
    Daca esti bun, iti voi fii o prietena  loiala  Heart
    Sper sa ne intelegem bine! :3 

• Cauta sa devii un om mai bun si asigura-te ca stii cine esti tu inainte de a cunoaste pe cineva si a astepta ca acea persoana sa stie cine esti.

• Daca stii sa vezi ceva bun in fiecare om, aproape toti vor sfarsi prin a vedea ceva bun si in tine. -Ben Carson

Motto-ul preferat : 
    "Never give up!"

Heaven's Calling
    Membru
    Membru

Sex : masculin

Data de înscriere : 22/07/2013

Re: Salutik :>

Mesaj Scris de Heaven's Calling la data de Dum 17 Iul 2016 - 20:27

Neața! *-*
    Welcome back! ^^
    Deci, cum eu nu te cunosc încă, am zis să-ți pun câteva întrebări. ^^

1 Ce gen de cărți citești și ce recomanzi?
    2 Ce filme îți plac?
    3 Mâncarea preferată?
    4 Prăjitura preferată?
    5 Budincă? *da, mi-e foame Laugh *
    6 Ce crezi despre tatuaje? Ți-ai face? Și dacă ai deja, cu ce?

Momentan atât, nu prea am inspirație când vine vorba de întrebări *decât după ce o să trimit*, dar voi reveni. Spor la postat. ^^

♥ Nekko ♥
    Critic
    Critic

Data de înscriere : 06/09/2011

Mesaj Scris de ♥ Nekko ♥ la data de Dum 17 Iul 2016 - 21:40

Bună Doris! Bine ai revenit pe forum!  Big Hug
    Sper că îți place să citești pentru că acest loc este dedicat creației și însușirii acesteia.

Din ce ne-ai spus până acum, pari a fi o persoană extrovertită, optimistă și muncitoare.
    Eu nu-ți voi pune întrebări căci mie îmi place să cunosc oamenii prin operele lor.
    Dacă ai un fic aici pe forum sau intenționezi să scrii unul, chiar aș vrea să-l citesc.
    Enjoy your stay here!  Hi!

Inque~
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 16/07/2016

Mesaj Scris de Inque~ la data de Dum 17 Iul 2016 - 21:46

Hei, Doris!

In primul rand imi place numele tau, este o porecla sau chiar asa te cheama?

Am observat ca esti o persoana activa si foarte bine, tine-o tot asa! Poate imi dai si mie din energia ta ca sa nu mai zac ca o placinta. Laugh
    Imi plac citatele pe care le-ai dat si ca ai zis de animalute si stop violence. Laugh I'm all for that.

Ai vreun animal de casa?
    Nu iti place sa lenevesti, atunci cu ce iti coupi timpul liber, ce faci ca sa te mentii in priza?

Si eu cred ca probabil o sa imi mai vina intrebari dupa ce am dat send. Laugh
    Have a nice stay!

Acum este: Mar 6 Dec 2016 - 14:05