Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Love,Lies

Distribuiti
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Love,Lies

Mesaj Scris de Irene. la data de Joi 14 Iul 2016 - 22:43

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Love,Lies
    해어화

Acțiunea se petrece în 1940, când Coreea de Sud era ocupată de Japonia.
    Povestea le are ca personaje principale pe Jung So-Yool (Han Hyo-Joo)- este o gisaeng ce visează să ajungă cântăreață, Seo Yeon-Hee (Chun Woo-Hee) care este ,deasemenea, o gisaeng și prietena ei cea mai bună, Kim Yoon-Woo (Yoo Yeon-Seok) un scriitor de cântece și bărbatul de care So-Yool s-a îndrăgostit. După anumite evenimente Yoon-Woo și Yeon-Hee se îndrăgostesc după de Yoon-Woo îi promisese lui So-Yool că nimeni nu va fi în inima lui cu excepția ei. So-Yool, rănită de cei doi devine concubina șefului de poliție japonez, unul din cei mai puternici bărbați din țară și cu ajutorul influenței sale o oprește pe Yeon-Hee din a deveni câtăreață.
    L-am văzut luni sau marți șă când s-a terminat m-am simțit foarte ciudat. Am plâns când îl vizionam, cum să nu plâng? Sfârșitul nu mi-a plăcut, a fost puțin trist. Deși m-a făcut să plâng și o dată mi-a venit să arunc cu perna în pc (Atunci când Yoon Woo a sărutat-o pe Yeon Hee și So Yool i-a văzut. Mi-a venit să-i omor pe cei doi.), a fost un film frumos, cu toate că m-a lăsat tristă.
    Eu, dacă aș fi fost în locul lui So-Yool aș fi rămas cu japonezul. Deși actorul este mai în vârstă decât mine, tot îl găsesc 섹시. Laugh
    Melodia mea preferată din serial, care m-a făcut să plâng de două ori chiar Laugh 조선의 마음 - 천우희, 한효주, 유연석
    Melodia serialului- Love,Lies
    Korean Movie 해어화 (Love, Lies, 2016) 메인 예고편 (Main Trailer)

Acum este: Joi 23 Mar 2017 - 14:23