╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Entertainer

Distribuiti

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 15/07/2011

Entertainer

Mesaj Scris de Irene. la data de Joi 7 Iul 2016 - 13:06

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Shin Suk Ho (Ji Sung) lucrează ca director al unei faimoase companii, K-TOP. Datorite unoar anumite circumstanțe îți înființează propria companie, Mango Entertaiment dar rămâne fără trupa pe care a format-o, Jackson. Întâlnirea cu fratele mai mic al celui mai bun prieten al său, Jeong Ha Neul, îi dă puterea de a continua mai departe și înființează o trupă, Entertainer. Dar, Ha Neul a fost acuzat pe nedrept de hărțuire sexuală și este criticat dar pasiunea lui pentru muzică îl face mai puternic.

Nu mă pricep eu la descrieri dar, sper că ați înțeles. Serialul este minunat, melodiile sunt superbe. De multe ori chiar plângeam, în special când am auzit melodia Kang Min Hyuk & Jo Bok Rae- Go ahead Cry' din episodul 16. Chiar vă rog să vă uitați. ^^

Acum este: Lun 5 Dec 2016 - 0:25