╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

The Heirs

Distribuiti

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 15/07/2011

The Heirs

Mesaj Scris de Irene. la data de Joi 7 Iul 2016 - 12:46

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Drama urmărește un grup de studenți privilegiați, care merg la un liceu de elită și care urmează să moștenească imperiile de afaceri ale familiilor lor. Aceștia par că au totul sub control în afară de viețile amoroase. Kim Tan este moștenitorul grupului Empire, trimis să-și continue studiile în Statele Unite, o parte din serial fiind filmată în California, Los Angeles și Malibu. În realitate, se află însă într-un fel de exil pus la cale de fratele său vitreg, Kim Won, care plănuiește să preia afacerea familiei. În America, Kim Tan dă peste Cha Eun Sang, care sosise din Coreea și venise s-o caute pe sora ei mai mare. El simte că se îndrăgostește de ea, fără să știe că este fiica menajerei familiei lui. Când logodnica lui, Rachel Yoo, îl vizitează cu intenția de a-l face să se întoarcă în Coreea, inima lui Tan se zbate între dragoste și datorie. Între timp, viitorul frate vitreg al lui Rachel, Choi Young Do, dezvoltă propriile sentimente pentru Eun Sang. Cine a zis că e ușor să fii un student bogat și frumos?

Distribuția
     Lee Min Ho - Kim Tan
     Park Shin Hye - Cha Eun Sang
     Kim Woo Bin - Choi Young Do
     Krystal Jung - Lee Bo Na
     Kim Ji Won - Rachel Yoo
     Kang Min Hyuk - Yoon Chan Young
     Kang Ha Neul - Lee Hyo Shin
     Park Hyung Shik - Jo Myung Soo
     Jun Soo Jin - Kang Ye Sol
     Choi Jin Hyuk - Kim Won
     Kim Sung Ryung - Han Ki Ae
     Jung Dong Hwan - Kim Nam Yoon
     Kim Mi Kyung - Park Hee Nam
     Choi Woon Young - Yoon Jae Hoo
     Park Joon Geum - Jung Ji Sook
     Yoon Son Ha - Esther Lee
     Choi Jin Ho - Choi Dong Wook
     Im Joo Eun - Jun Hyun Joo
     Yoon Jin Seo - Cha Eun Suk

Mi-a plăcut foarte mult acest serial și char dacă este din 2013  vă sfătuiesc să vă uitați. Nu doar că sunt mulți băieți drăguți *Lee Min Ho!! Kang Min Hyuk!! 나는 당신을 사랑 해요!* dar și poveste este interesantă. Am mai zis cât de drăguți sunt actorii?

Ultima editare efectuata de catre Irene. in Mar 30 Aug 2016 - 17:16, editata de 1 ori

RR
    Administrator
    Administrator

Sex : feminin

Data de înscriere : 09/01/2011

Re: The Heirs

Mesaj Scris de RR la data de Joi 7 Iul 2016 - 14:27

AAA!!! The Heirs este prima dramă coreană, pe care am vizionat-o. A fost cea mai bună decizie pe care am putut-o lua. De atunci am devenit dependentă de drame coreene >_< Mulțumesc The Heirs Laugh
    Îmi place foarte mult faptul că a fost filmat și în America. Este creată o altă atmosferă, plăcută, cute.
    Sunt de acord cu Kira, actorii sunt foarte drăguți. Chiar mertită văzută drama. Să nu mai spun că joacă Park Shin Hye, actrița mea preferată <3 și Lee Min Ho *ieeei*
    Știu ce am să revăd vara asta -.- I miss the feeling that it gave me.

Acum este: Sam 3 Dec 2016 - 15:36