Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Rawr, prieteni!

Distribuiti
    Tiasaurus
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Rawr, prieteni!

Mesaj Scris de Tiasaurus la data de Dum 1 Mai 2016 - 17:13

Hello!  Big smile
         Eu sunt Tia! 
         Voi cine sunteți?  Laugh
        Mă bucur să fac cunostiință cu voi, să fiu pe aici și să îmi fac prieteni noi! Smile Am 16 ani juma', locuiesc într-o comună la 10 km de București, unde îmi pierd cea mai mare parte din timp. 
     Lucruri care ador să fac Whistling
      Să cânt, babe. Ador să cânt și să dansez, pentru că asta mă ține în viață! Îmi place să desenez, însă nu este punctul meu forte și să dansez, un alt lucru la care nu mă pricep de minune.  
     Să îmi petrec timpul cu prietenii la o băută Bautura , la un joc de baschet sau de cărți, la un joc strategic sau de echipă.  
     Să fac curat și să fac mâncare. Mi se mai spune și "nevestiuța". Știți voi... de la "nevastă" și "tiuța". Think 

Voi ceva gen: Confuz "what?" 
     Să vorbesc în engleză. 
     Să fac liste și să mângâi pisici. *finally* 

Știu să cânt la chitară și îmi doresc una acustică, fiindcă am învățat la una clasică care sună... ok. (cunoscătorii știu) 
     Fac prăjituri, deci cine vrea..? Sunt organizată, dar câteodată, când sunt îndrăgostită mai exact, sunt super... care e cuvântul... proastă!? E ok.  Laugh
     Trupa mea preferată este Nirvana. Îmi plac prea multe genuri de muzică, oameni buni! Ascult rock, rap, trap, DnB. 
     Artiști preferați: Veorra, M.O.P. , B.U.G. Mafia(lol, cui nu îi place? Agrement ), Bitza, Terror Squad, Nirvana(my life Angel ) și alteleee. 
     Îmi place de Jamie Campbell Bower Love it Heart , dacă îl știe cineva, să stăm la bârfă! Este perfect, pentru mine. Rebelul meu frumos și pletos și blond și !$#%##$!(de ce credeți că am un Deidara la avatar?).  Big smile
     Personajul meu preferat din Naruto este... Deidara!   Laugh
     P.S: Îmi place să citesc, îmi plac tatuajele, dinozaurii și pisicile, să pozez și piercingurile! Uhu!  Winner 
     Are cineva întrebări, deși am scris cam multe...? Eu aștept cu mare drag!   Bici *Hehe*

RR
    Administrator
    Administrator

Re: Rawr, prieteni!

Mesaj Scris de RR la data de Mier 8 Iun 2016 - 16:57

Bună și bine ai venit la noi  Big Hug
    Mă bucur mult să văd că mai sunt persoane care se înscriu pe acest forum în ciudat inactivității.
    Deocamdată se vor face ceva schimbări, care sper să fie pe placul tău și a tuturor.

Jamie Campbell Bower?!! Tipul care a jucat în filmul The Mortal Instruments!! Omg, e așa drăguț tipul, dar am o întrebare: Ai citit cărțile din seria Intrumentele Mortale? Dacă da, cât de mult ți-au plăcut?

Îți doresc o ședere plăcută la noi  Kiss
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Re: Rawr, prieteni!

Mesaj Scris de Irene. la data de Joi 7 Iul 2016 - 0:18

Bună! Bine ai venit! Îmi pare bine că te-ai decis să ni te alături. Chiar am râs când citeam introducerea ta. Sper că nu sunt singura. ^^ Cred că ești o persoană amuzantă și sunt sigură că-ți vei face mulți prieteni pe forum după ce va crește activitatea. După o perioadă atât de lungă de timp, ar fi un dar de la Dumnezeu. Laugh
    Sper să-ți placă și să te distrezi! ^^

Acum este: Joi 30 Mar 2017 - 13:37