Uhm....Salutare!!

Distribuiti

Zoey
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Uhm....Salutare!!

Mesaj Scris de Zoey la data de Dum 12 Iul 2015 - 21:26

Buna.... eu sunt Adina Smile si am ajuns cu mare greu aici la voi ... sper sa ma instalez cu timpul  Laugh , am 14 ani si 11 luni Big smile si imi plac mult ficurile , anime-urile si orice este legat de desene animate sau povesti , sper ca sa-mi fac multi prieteni si as dori sa deschid cat de repede un fic nou Heart .. va fi legat de Naruto Love it , culoarea mea preferata este "roz", iubesc animalele mai ale pisicile(aww) Heart  , parul meu este saten si culoarea ochilor mei sunt verzi!! Ahh!! am uitat sunt din Piatra Neamt si sunt o fire timida , jucausa si copilaroasa de fel , ceva in genul lui Matsuri Love it Va pwp Kiss astept raspunsuri :thx:

•°•Andy Quinn•°•
    Scriitor
    Scriitor

Re: Uhm....Salutare!!

Mesaj Scris de •°•Andy Quinn•°• la data de Dum 12 Iul 2015 - 22:44

Bună Adina! Kiss Bine ai venit pe forum! Big smile Eu sunt Andreea dar pe aici mi se spune Blacky :>
    Abea aștept să văd ce idei ai pentru ficul pe care sper că-l vei deschide cât mai repede Smile 
    Am și eu câteva întrebări :3 Care e cuplul tău preferat din Naruto? Whistling Ce muzică îți place să asculți? Care e cântărețul sau trupa ta preferată? Angel  Ce alte animeuri ai vizionat înafară de Naruto? Wink Care e membrul tău preferat din Akatsuki? Blush
    Cam atât :3 Ja ne! Hi!

Zoey
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Zoey la data de Lun 13 Iul 2015 - 9:12

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:Bună Adina! Kiss Bine ai venit pe forum! Big smile Eu sunt Andreea dar pe aici mi se spune Blacky :>
    Abea aștept să văd ce idei ai pentru ficul pe care sper că-l vei deschide cât mai repede Smile 
    Am și eu câteva întrebări :3 Care e cuplul tău preferat din Naruto? Whistling Ce muzică îți place să asculți? Care e cântărețul sau trupa ta preferată? Angel  Ce alte animeuri ai vizionat înafară de Naruto? Wink Care e membrul tău preferat din Akatsuki? Blush
    Cam atât :3 Ja ne! Hi!
    Buna Andreea sau Blacky Agrement , deci am multe idei pentru noul meu fic , cred ca-l voi posta cat de repede posibil Whistling , deci cred ca nu ma pot decide dintre NaruHina sau SasuSaku , amandoua cuplurile le iubesc , muzica ...hmm... cred ca usoara , dar sa fie mai mult in engleza Smile  , cataret sau trupa ... nu am unul/una preferata imi plac mai multi/multe , in afara de Naruto am vizionat in mare parte Bleach , Fairy Tail si Ao Haru Ride  , dar nu m-am uitat amanuntit la ele ( stii cum e cu scoala Laughing ), si cred ca-mi place de Itachi Blush a fost cel mai dragut Blush, pana cand l-a ucis Sasuke Bici .

Ultima editare efectuata de catre Zoey in Vin 25 Dec 2015 - 20:54, editata de 1 ori

Freya
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Freya la data de Lun 13 Iul 2015 - 13:34

Bunaa! ^^ Eu sunt Darky, dar poti sa imi spui si Dani. Big smile  Sper sa iti placa pe-aici si sper sa iti placa si ficurile postate aici because majoritatea le-am citit si pot spune ca avem multi talentati pe-aici. :>  Vad ca avem multe in comun, adica...pisicile sunt atat de asadasda <3  In fine, sper sa ne intelegem bine. Ja ne and welcome. Kiss

Acum este: Mier 1 Mar 2017 - 21:53