Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Salutare!

Distribuiti
    MaRia23
    Inactiv
    Inactiv

Salutare!

Mesaj Scris de MaRia23 la data de Sam 14 Mar 2015 - 20:22

Salutare, lume!

Deci (fara deci)... Eu sunt Maria si mi-am facut cont acum cateva minute. Momentan am 13 ani si sunt o Mega-Fana Disney. Am vazut Frozen (abea astept sa apara Frozen 2!!!), Ralph Strica Tot, Big Hero 6 si altele... Imi place Lego (mai ales Ninjago) si jocul meu preferat (pe calculator) este Minecraft. Lucrez intr-un minunat program numit Cinema 4D in care fac tot felul de chestii in 3D+animatii. Imi place si sa scriu povesti in Word (nu de 2-3 pagini, ci de 20-30 de pagini!). Cat despre vise si idealuri... Ei bine, visul meu este sa lucrez la Disney, ca animatoare de personaje sau ca artista pe calculator (adica acea persoana care face personajele si restul minunatiilor in 3D). De asemenea, as vrea ca in timpul liber sa fac gaming.

Aceasta sunt eu, MaRia  Heart
    Freya
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Re: Salutare!

Mesaj Scris de Freya la data de Sam 14 Mar 2015 - 21:59

Buna, Maria. ^^ 
    Sper sa iti placa pe-aici,chiar daca forumul se cam duce de rapa. Abia astept sa vad cateva din creatile tale. :> Si sper sa avem ocazia sa vorbim. ^^ 
    Welcome here. Bye. ^^ 

Acum este: Joi 23 Mar 2017 - 0:09